Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Lalezar.................................... 21 Şubat

AuSSie-AnGeL...........................23-25Şubat

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
Ranagül.................................... 12 Mart
Pirenses...................................12 Mart
Şimall....................................... 13 Mart
Sılam_nisa....................................13Ma rt
Hazan.......................................14 Mart
Dilara1.....................................17 Mart
2010 ANNE ADAYLARI :leylek
bebisim

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

saol aysegülüm bitanem insallah canim bahtlari acik olur yavrularimizin :)

aminnnnnn canm inş

25 şubatta adet olmam gerekiyo Allahım hayırlısını nasip et ya Rabbim

aminn tatlım allah gönlüne göre versin

aysegull canım allah gonlune gore verdı sonunda kalp atıslarını duymussun kucagınada almayı nasıp etsın allah senı sevıyorum:))

canımmmmmmmmm çok saol aminnnnnnnnnnnn inş seninde doğumun yaklaşmış bir avazda pırt diye doğurursun inş
bende seni çokkk seviyorumm

lalezar ve ausude angel canlarım duarım sizinle inş güzel haberler verirsiniz bize

HADİ KIZLAR BİZİ SEVİNDİRİN Lalezar VE AuSSie-AnGeL SİZDEN İNŞALLAH ŞUBAT ANNELERİ OLUCAK BAKIN BAŞLIĞI AÇTIM SİZİ BEKLİYORUZ :bebeğim:

aminnnnnn canm inş

aminn tatlım allah gönlüne göre versin

canımmmmmmmmm çok saol aminnnnnnnnnnnn inş seninde doğumun yaklaşmış bir avazda pırt diye doğurursun inş
bende seni çokkk seviyorumm

lalezar ve ausude angel canlarım duarım sizinle inş güzel haberler verirsiniz bize

Yaa kızlar ben o istemiyorum bu ay ama bir dünya ilaç alıyorum, muhtemelen gecikmem de o yüzden..

selam lalezar nasılsın

Slm yağmur iyidir sen nasılsın ..

Lalezar ordamısın varmı değişiklik

Yok canım, sadece kasık ağrım devam ediyor sol taraftan, göğüslerimin yanları acımaya başladı ve bir acayip halsizlik geldi sorma bayılıvericem sanki, ben yemeğe gidiyorum canım şimdi, kendine iyi bak, akşam giderken test alırım olmazsa da yarın sabah yaparım eğer gelmezse.. hoşçakal şimdilik..

Yok canım, sadece kasık ağrım devam ediyor sol taraftan, göğüslerimin yanları acımaya başladı ve bir acayip halsizlik geldi sorma bayılıvericem sanki, ben yemeğe gidiyorum canım şimdi, kendine iyi bak, akşam giderken test alırım olmazsa da yarın sabah yaparım eğer gelmezse.. hoşçakal şimdilik..
tamam sende kendine iyi bak evet bi test yap artık hayırlısı

iyiyim bende tekrar tüp bebeğe başladık geçen hafta hsg çekildi yine temiz çıktı

yağmurcum hsg çektirmişsinde narkozlumu yaptırdın normal mi?banada demişlerdi geçen ay ama biz pazar günü gidebilmiştik o günde kapalıymış o bölüm.sonrada zamanı geçti vs.yaptıramadım.

Geri