Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

lalezar senın üstune gormen nasıl olmuştu kac gun surdu ve mıktarı ne kadrdı

Valla benim adetten pek fark olmamıştı canım, sadece biraz kısa sürmüştü gün olarak...

kızlar gunaydın sılam ben yenılıyom tatlım merak etme bu arada hayırlı cumalar dun lalezar ıle konustum tetsın pozıtıf cıktıgını solemıstı eger haplardan etkı dEGILSE geldı haber test yapacaktı

Canım akşam eşimi razı edemedim, daha çok erken dedi gitmedi test için, sabah testi tekrarladım bişi çıkmadı, bende bişi anlamadım, akşamki o kadar netti ki :S:S:S
Yani test yapma isteğimde kullandığım ilaçtan kaynaklanıyor, korkuyorum bişi varsa ve ben hala ilaç almaya devam ediyorsam diye, ama erkekler o kadar gamsız ki bu konularda, geçene mevzusu geçmişti işte aynısı... Armut piş ağzıma düş misali..

merhaba canlarım,
bazı sıkıntılarım var.duaya çok çok ihtiyacım var.lütfen dualarınızda unutmayın.:uhu::uhu::uhu:

rabbim yardımcın olsun canım sıkıntıların kuş misali uçup gitsin inş

silam canim benim... bende tam listeyi ariyordum. iyi sen aktarmissin... fistiklar bende gelen yok giden yok simdiye kadar... haber vereyim dedim. test yaptigim gibi haber veririm size :) insallah tutmustur.... sanmiyorum gerci ama... Hayirlisi insallahh

canısı duarım seninle inş güzel haberler verirsin bize çok öpüyorum seni

prensesim inş yavruna kardeş gelicek canım allah sabır versin

Valla benim adetten pek fark olmamıştı canım, sadece biraz kısa sürmüştü gün olarak...

Canım akşam eşimi razı edemedim, daha çok erken dedi gitmedi test için, sabah testi tekrarladım bişi çıkmadı, bende bişi anlamadım, akşamki o kadar netti ki :S:S:S
Yani test yapma isteğimde kullandığım ilaçtan kaynaklanıyor, korkuyorum bişi varsa ve ben hala ilaç almaya devam ediyorsam diye, ama erkekler o kadar gamsız ki bu konularda, geçene mevzusu geçmişti işte aynısı... Armut piş ağzıma düş misali..

allah allah canım benim ya nasıl oluyoki bu dr gidip bir danışsan bebişim allah yardımcın olsun

Canım benim normal adetten pek fark olmamıştı, sadece gün olarak 3 gün sürmüştü, normalda 5-6 gün sürer..

kızlar gunaydın sılam ben yenılıyom tatlım merak etme bu arada hayırlı cumalar dun lalezar ıle konustum tetsın pozıtıf cıktıgını solemıstı eger haplardan etkı dEGILSE geldı haber test yapacaktı

Canım eşimi razı edemedim akşam erken dedi, biraz daha beklicekmişiz, anlamak istemiyor sanırnım ilaç alıyorum diyorum eğer varsa birşey diyorum falan, ama yok nal dedi mıh demedi akşam, ama olmadı ben yarın kendim giderim kan testi için, iki test almıştım sabahda diğerini yaptım onda pek bişi yok gibiydi ama.. bende anlamadım ne biçim bir iş buuuuuuuuuuuuuuu :S:S:S

MRS M canım benım sende ela ıle ılgılenıyosun gırmeye vaktın oömuyor sanırım ama olsun bu zamanlar geçıyo yavas yavas ınsallah zamanla daha ıyı olacak hersey kızın nasıl kılosu boyu falan yaz arada yaaaa görüşelım

canım yaaa valla bebişler bizi buradan uzak etti :) ben de seni ve rüzgarcığı merak ediyordum. buraya çok az gelebiliyorum canım.
biz de canım 29 unda 4. ayımızı dolduruyoruz. allaha çok şükür şimdilik yolunda herşey. uykuları biraz daha düzene girdi. elma suyuna başladık. sevdi şimdilik :) 4. aydan itibaren de yani bu ayın sonunda kaşık mamalara başlayacağım. kuzum 64 cm 6700 gr olmuş maşallahhhh :) iyi galiba. ama bazen mızmız ve ağzını bir kilitledi mi asla açmıyor. yemek problem olmaz inşallah diye dua ediyorum. senin oğluş da kocaman olmuş maşallahhh öpüyorum sizi görüşürüz canım benim.

Geri