Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

sağol ayşegülümm aminn.rabbimm sanada hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsinn dikkat et hem kendine hem bebişimize.anne olamıyosakta teyze olcazz olsunn :)sende allaha emanet ol canım:kiss:

Kizlar selaam:)Sanirim sadece kadayifim burada:)Ben cennet meyvemi,mis kokulu prensesimi 18 haziran cumartesi saat 11.06 da kucagima aldim.Sonsuz sükürler olsunki kizimin sagligi iyi.Normal dogum oldu,bende iyim cok sükür.Kizim 2940 gr agirliginda ve boyu 48 cm.Cok minicik ama cooook tatliii:)Allahim bekleyen,isteyen,hamile olan herkese nasib etsin bu muhtesem duyguyu.Hepinizi cok seviyorum.Bu topige cok sey borcluyum...

Allah analı-babalı büyütsün Laracım, cevap yazmadım ama yazdıklarının çoğunu okudum, çok zor bir hamilelik geçirdin, ama rabbim meleğini verdi kucağına.. gülegüle büyütmek nasip etsin inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat olması dileklerimle öpüyorum

Kızlar mrb, bugün dr kontrolüm vardı, çok moralim bozuldu, 1 tane yumurta olmuş, bu şekilde tüp bebek için gönderemem dedi, bakalım perşembe günü tekrar bakıcak, o zaman kesin durum belli olacak...
Ben suratımı asmışım herhalde ne oldu dedi, üzüldüm dedim, üzülmenize gerek yok dedi, hormonlarınız gayit iyi durumda dedi, şu aşamada sizi tanıyoruz, ilaca vereceğiniz tepkiyi ölçüyoruz, bu şuna bezer dedi "bir kişi bir 70'lik içer hiç etkilenmez ama bir başkası 1 kadehte küfelik olur", bu ay dahaucuz yöntemler deneriz yada doğal yolla deneriz, bir daha ki ay daha yüksek doz ilac başlar öyle gidersiniz dedi... Dedi demesine de,temmuzun 21 inde ben 40 ıma giriyorum artık devlet yadımı alamayacağız, eşimde bu ay oldu oldu yoksa bırakırız diyor...
aaa lale geçmiş olsun .. peki ilk başta yüksek doz verseydi keşke yaa..hey ALLAH tüh yaa..
e ne olacak şimdi peki .
dur bakalım perşembe belki 1 tane daha yumurtan çıkar bellimi olur

laracım gozunuzaydın....allahım saglıkla annesıyle babasıyla beraber ınsallah guzel gunlerle buyumeyı nasıp eder....
laloşummm canım dualarımız senınle bak dokturunda ıyı seyler soylemıs cok sukur sıkıntı yok olacak ben ınanıyorum oyle ınanıyorum kı sana anlatamam.....guzel haberlerle gelırsın ınsallah ınan yazısamasak da cogu arkadasımız gıbı bende sırf senden haber almak ıcın acıyorum dualarım senınle her kokladıgımda asyamı ınan adın dılımde duayla.....sakın strese gırme sakın ol canım benım....

canlarım sitem değildi yazdıklarım, sadece gerçeklerdi, burası böyle öksüz kaldığından beri yüreğimde birikenlerdi, belki hatırlarsınız uzun süre gündüzleri bu sayfayı açıp bebeğimi beklediğim gibi tek bir kelime yazı bekledim bu sayfada, hiç kimse yazmadığı halde belki birileri görür diye şaklabanlık bile yaptım, ama baktım ki nafile.... sonra bende yine aynı amaç için buluşmuş anne adayları yani diğer topicte yerimi aldım ama inanın burdaki ve bir önceki topicteki arkadaşlık ve dostluğu yakalayamadım (bir kişi hariç o kendini biliyor... )
zaten bu tür hamilelik topiclerine artık yazmıyorum, burayada yazarsam sonucu bildirmek için yazıcam, sonuca gelince eski dostlarıma bildiriyorum bu ay tüp bebek denemesi yapıcaz, şu anda yumurta geliştirme iğneleri yapıyorum, yarın kontrolüm var, büyük ihtimalle önümüzdeki hafta yumurta toplatmaya gidicez, 3-4 gün sonrada transfer yapılacak..
bende hepinizi ve güzel meleklerinizi öpüyorum sonucu burda bildiricem, sizlerde Allaha emanet olun şimdilik, içten dualarınızı eksik etmeyin... güle güle
[/QUOTE]

Kizlar selaam:)Sanirim sadece kadayifim burada:)Ben cennet meyvemi,mis kokulu prensesimi 18 haziran cumartesi saat 11.06 da kucagima aldim.Sonsuz sükürler olsunki kizimin sagligi iyi.Normal dogum oldu,bende iyim cok sükür.Kizim 2940 gr agirliginda ve boyu 48 cm.Cok minicik ama cooook tatliii:)Allahim bekleyen,isteyen,hamile olan herkese nasib etsin bu muhtesem duyguyu.Hepinizi cok seviyorum.Bu topige cok sey borcluyum...

Kızlar mrb, bugün dr kontrolüm vardı, çok moralim bozuldu, 1 tane yumurta olmuş, bu şekilde tüp bebek için gönderemem dedi, bakalım perşembe günü tekrar bakıcak, o zaman kesin durum belli olacak...
Ben suratımı asmışım herhalde ne oldu dedi, üzüldüm dedim, üzülmenize gerek yok dedi, hormonlarınız gayit iyi durumda dedi, şu aşamada sizi tanıyoruz, ilaca vereceğiniz tepkiyi ölçüyoruz, bu şuna bezer dedi "bir kişi bir 70'lik içer hiç etkilenmez ama bir başkası 1 kadehte küfelik olur", bu ay dahaucuz yöntemler deneriz yada doğal yolla deneriz, bir daha ki ay daha yüksek doz ilac başlar öyle gidersiniz dedi... Dedi demesine de,temmuzun 21 inde ben 40 ıma giriyorum artık devlet yadımı alamayacağız, eşimde bu ay oldu oldu yoksa bırakırız diyor...

aaa lale geçmiş olsun .. peki ilk başta yüksek doz verseydi keşke yaa..hey ALLAH tüh yaa..
e ne olacak şimdi peki .
dur bakalım perşembe belki 1 tane daha yumurtan çıkar bellimi olur

Yüksek dozda başlanamıyormuş, o zamanda çok fazla yumurta üretimi olurmuş ve bu da istenmeyen bir durummuş... Bakalım kısmet belli olmaz belki çıkar ... Valla olmazsa yollamıycam diyor bilmiyorum artık durumumuz meçhul ondan sonra..

laracım gozunuzaydın....allahım saglıkla annesıyle babasıyla beraber ınsallah guzel gunlerle buyumeyı nasıp eder....
laloşummm canım dualarımız senınle bak dokturunda ıyı seyler soylemıs cok sukur sıkıntı yok olacak ben ınanıyorum oyle ınanıyorum kı sana anlatamam.....guzel haberlerle gelırsın ınsallah ınan yazısamasak da cogu arkadasımız gıbı bende sırf senden haber almak ıcın acıyorum dualarım senınle her kokladıgımda asyamı ınan adın dılımde duayla.....sakın strese gırme sakın ol canım benım....

Sağol tatlıcadımmmm benim :)
Sadece benim için buralara girmeniz beni çok duygulandırıyor ve bende sizlere iyi haberler verebilmek için uğraşıyorum gördüğünüz gibi ama elimden gelen bu, gerisini Rabbim bilecek artık ...
Duaların içinde Allah razı olsun, hakkını helal et lütfen... O minik tatlı cadım Asya'mı da benim için öp kokla :)

........ , . - . - , _ , ..........
......... ) - . .> ' ( ........
........ / . . . .`\ . . \ .........
........ |. . . . . |. . .| .........
......... \ . . . ./ . ./ ..........
........... =(\ /.= ...........
............. -;.-' .............
............... `)| ... , ..........
................ || _.-'| ..........
............. ,|| \,/ ...........
....... , ..... \|| .' ..............
....... |\ |\ ,. ||/ .................
.... ,..\` | /|.,|Y\, .............
..... '-...'-._..\||/ ..............
......... >_.-`Y| ...............
.............. ,_|| .................
................ \|| .................
................. || .................
-Binlerce Çiçek var ama, Gül başka-
-Binlerce İnsan var ama, Dost başka-
-Binlerce Gün var ama, Kandil başka-
-Binlerce söz var ama, bu dörtlük başka-
-Bu gecede inanan düşmez mi Aşka-
-Kandilin Mübarek Olsun-

olurmu tatlım öle şey mevlamdan ümit kesilmez inş rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla gönderecek meleğini

oyyyyy güccük cadım doğdu demek çokkk sevindim güzelim allahım uzun sağlıklı ömürler versin inş meleğine çok öpüyorum ikinizide güccük kurabiyemi öp kokl benim yerime teyzesi yer o miniği ya allahım bahtını açık etsin darısı başimıza inş canımın içi
Cok tesekkür ederim,amin fistigim:)Tabiiki öpüp koklarim senin yerine teyzesi:)Darisi sana ve bekleyen,isteyen herkese olsun insallah.Senide göbüsünden öperim elmali kurabiyem...

laram tebrikler canm arkadaşım hey gidi günler yaa neler yaşadık çok şükür yavrularımızı kucakladık sağlıkla büyüt cnm prensesini kokla bnm için aeolun tatlım
Nurum,canim arkadasim,cok tesekkür ederim tatlim.Dogru söylüyorsun canim yaa,hey gidi günler:)Hele izgilim,sen ve ben ates ölcme topiginin sanslilarindaniz:)Ne güzel sohbetler,ne güzel heyecanlar paylastik burada.Koklamazmiyim teyzesi,sende eymen pasami öp benim yerime.Sizde Allah a emanet olun.Belki birgün tekrar karsilasmak nasib olur.Öptüm canim...

Geri