Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.İnşallah yarın ve ilerleyen günlerde güzel haberler duyarız...

slm kızlar nasılsınız İZGİLcim ve LALEZARı geçmiş olsun cnm imş hayırlı haberlerinizi alırız cok üzüldüm sizin adınıza.kızla ben hala regl olmadım dün evde test yaptım pozitif cıkkı bugün doktura gittim cumaya rendavu verdi. bu akşam yeniden yapacam testten inş yine pozitif cıkar bebiş bekleyen herkezin allah yardımcısı olsun inş en kısa zamanda isteyen herkezin göbüşüne o minikler düşmemek üzere annelerine sımkı baglanır

canım ben de seni merak ediyordum... hayırlı olsun, tebrik ederim. kan testini de yaptır da yine konuşuruz sonuca göre.

merhaba kızlar,eskilerden kimsecikleri göremiyorum derken burada buldum sizi. bugün ovulasyondan sonraki 11. günüm sabah idrar testi yaptım negatif çıktı, 4 saat sonra ikinci pembe silik çizgi çıktı, sizce hamile miyimdir, daha önceki aylarda da negatif çıktığı zaman akşama kadar atmıyordum testlerimi ama hiçbir zaman bekleyince diğer çizgi belirmedi, böyle bir durumla karşılaşan yada duyan var mı

yaaa kızlar topiği buraya taşıyosunuz da bi haber vermiyonuz aşkolsun , ne zamandır giriyıorum kimsecikler yok üzülüyordum valla. neyse buldum sizleri :meri::meri::meri::meri::meri:

kızlar son zamanlarda üzücü şeyler oluyor.düşükler tuhaf test sonuçları kanamalar falan.ayetel kürsi veya başka dualar okuyalım derim.ayetel kürsi olursa 100 tane benden.yasin veya tesbih falan da olur.

evet yaaaa ben de çok üzülüyorum bu duruma.... şu anda bile 1 er tane okusak çok iyi olur. ben şimdi okuyorum.

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.İnşallah yarın ve ilerleyen günlerde güzel haberler duyarız...

iyi akşamlar canım inşallahhhh herşey çok güzel olur.

iyi sayılır sitresteyim yine bugün gerginim

aaa neden?

merhaba kızlar,eskilerden kimsecikleri göremiyorum derken burada buldum sizi. bugün ovulasyondan sonraki 11. günüm sabah idrar testi yaptım negatif çıktı, 4 saat sonra ikinci pembe silik çizgi çıktı, sizce hamile miyimdir, daha önceki aylarda da negatif çıktığı zaman akşama kadar atmıyordum testlerimi ama hiçbir zaman bekleyince diğer çizgi belirmedi, böyle bir durumla karşılaşan yada duyan var mı
hayırlı olsun tebrik edrim japonica:meri::meri::meri::meri:

merhaba hoşgeldin canım evet artık buradayız.

regl günün geçmiş miydi?

Geri