Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

gunaydın kızlar ıyı olmaya calışıyoz nıye uyumadın emine hayırdır

günaydın cnm iyim sagol.hayırdır yinemi rahatsızlandın gece.bende sabahları uyanamıyorum ve cok uykum var şuan :)

dün iyidimya.. ama gece 4 falandi herhalde uyandim ve bidaha uyuyamadim... sirt üstü yatiyorum olmuyor, saga dönüyorum sag tarafim agriyor, sola dönüyorum sol tarafim agriyor.. kafayi yedim... hemen hemen her gece böyle oluyor....

kızlar ben cumartesi dk gıttım gebelik yok dedı reglı gelmesı ıcın hap verdı bende kulllanmıyom hale ıcımde bır umut var

doktor kan testi yapmamisti demi?? olmassa bide baska doktora gitsen.

ayy cnm hadi inş içindeki umut doğrudur cnm.hamilelik belirtilerin varmı cnm
belirtilerim var göğuslerım sış damarlar bıle duruyor sabah mıdem bulanıyor ck cabuk acıkyom gunum baya gectı 10 temmuzdu gebelık varsa gorunurdu kızlar ya acaba 4 ha 5 haftalıksa grunmezmı kı bıde sende bu ay yumurlama olmadı ıcın adet olmadın dıyr dk kafam cok karışık

dün iyidimya.. ama gece 4 falandi herhalde uyandim ve bidaha uyuyamadim... sirt üstü yatiyorum olmuyor, saga dönüyorum sag tarafim agriyor, sola dönüyorum sol tarafim agriyor.. kafayi yedim... hemen hemen her gece böyle oluyor....

doktor kan testi yapmamisti demi?? olmassa bide baska doktora gitsen.
kan testı ıstemedı canım gunüum 20 gun falan gecıktıya gebelık olsa gorunurdu dedi

belirtilerim var göğuslerım sış damarlar bıle duruyor sabah mıdem bulanıyor ck cabuk acıkyom gunum baya gectı 10 temmuzdu gebelık varsa gorunurdu kızlar ya acaba 4 ha 5 haftalıksa grunmezmı kı bıde sende bu ay yumurlama olmadı ıcın adet olmadın dıyr dk kafam cok karışık

ben 4 haftalikken gitmistim, hic birsey görükmemisti, minicik bi siyah nokta vardi, belki bu olabilir haftaya bidaha bakalim demisti.
5 haftalikken kese gözükmüstü....
bana sorarsan ya kan testi yaptir yada baska bi doktora daha git... hic olmassa ne oldugunu ögrenirsin...

ben 4 haftalikken gitmistim, hic birsey görükmemisti, minicik bi siyah nokta vardi, belki bu olabilir haftaya bidaha bakalim demisti.
5 haftalikken kese gözükmüstü....
bana sorarsan ya kan testi yaptir yada baska bi doktora daha git... hic olmassa ne oldugunu ögrenirsin...
dk sen gec yumurluyn demişti belkı nun ıcımde bır umut var kantestı yapmadı gc dk bak ben rda beklerken bır hasta vardı ıkı ay olmuş test yamş ıdrar cıkmıs onada ben bırsey anlamadım dıye kantest yapmtırmış acaba benım dk kesesı falan bılmıyomu yada gormuymu

dk sen gec yumurluyn demişti belkı nun ıcımde bır umut var kantestı yapmadı gc dk bak ben rda beklerken bır hasta vardı ıkı ay olmuş test yamş ıdrar cıkmıs onada ben bırsey anlamadım dıye kantest yapmtırmış acaba benım dk kesesı falan bılmıyomu yada gormuymu

yani bence en azindan bi kan testi yaptirabilirdi... 100% emin olmak icin...

günaydın kızlar nasılsınız bakıyım

günaydin mimozacicegi, offf yine uykusuz bi gece gecirdim.. sen nasilsin canim.???

pirenses günaydin fistigim...

günaydin hepinizeeee :)

bendede öyle oluyodu son bi iki gündpr rahatim yastigi bacagimin arasina aliyorum bide sirtima astik koyuyorum ozaman rahat uyuyorum ama genelde 2 defa uyaniyorum gece bide üstüne dis agrisi eklendi yarin discide randevum var bakalim ne edeciiiizzzz, hafiften tirsiyorumda :D

günaydin hepinizeeee :)

bendede öyle oluyodu son bi iki gündpr rahatim yastigi bacagimin arasina aliyorum bide sirtima astik koyuyorum ozaman rahat uyuyorum ama genelde 2 defa uyaniyorum gece bide üstüne dis agrisi eklendi yarin discide randevum var bakalim ne edeciiiizzzz, hafiften tirsiyorumda :D

bacagimin arasina koymadigim sey kalmadi :) bi türlü rahat olamiyorum...
korkma kizz birsey olmaz...benim di$lere daha sira gelmedi, simdilik rahatim :)

ooo burasi yine dolmus, ta$iyor ama benim bi sürü i$im var ve patronla toplanti var, ona hazirlanmam gerekiyor..... I$im bititince acarim yine.... öptm herkezi...

bacagimin arasina koymadigim sey kalmadi :) bi türlü rahat olamiyorum...
korkma kizz birsey olmaz...benim di$lere daha sira gelmedi, simdilik rahatim :)

ooo burasi yine dolmus, ta$iyor ama benim bi sürü i$im var ve patronla toplanti var, ona hazirlanmam gerekiyor..... I$im bititince acarim yine.... öptm herkezi...

alistiriyorlar bizi bebekelr doguncada uykusuz geceler bizi bekler nede olsa...
:) okis kolay gelsin sana cnm grsrz snra öptm.

Geri