Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kurabiyelrer götürsün seni ağaca bağlasın kocan gelsin seni kurtarsın emiii hahahahahaha

hb gülümmm cevizli baklavam sen nasılsınn
Kiss alemsin yaw:DNerden buluyon bu laflari:DKirk yil düsünsem aklima gelmezhahaha
Varya,senin profilindeki bebise hasta oldum.Oyy,ben onu yerim isiririm.O agzi parmaklari...
Cok sükür iyim gülüm.Sende iyisin masallah,iyi gördüm:)

kız öyle deme. kaç defa baktım birileri var mı diye.
özledim yahu sizleri:)

canımm benimn takılıyom ks sana bende seni özledim hemde çokkkkkkkkkkkkkkkk

zaten ben senin sesini duydum mda geldim bitanem

Ne olsun canim yaa,hala net bisey ögrenemedim.Ya enfeksiyon yada adetten kalma kan olabilir dedi.Pazartesi tekrar gidecegim idrar vermeye.Yine kan bulunursa ayrintili inceleyecek.Nasil istir anlamadim.Adetimin bitmesinin üzerinden iki hafta filan gecti.Daha hala kan kalmis olabilecegine ben pek ihtimal vermiyorum ama neyse.Pazartesi ne olacak bakalim.Insallah ciddi bisey cikmaz.Dualarinizda unutmayin arkadaslar ne olur...

evet laram duymasınn kısss sabırsız lara senin dedikodu yapmıyooo benim ağzım çok sıkıdır bacım bende laf çıkmaz
sabırsız duydunmu sana diyommm :puha::puha::puha:

Kiss alemsin yaw:DNerden buluyon bu laflari:DKirk yil düsünsem aklima gelmezhahaha
Varya,senin profilindeki bebise hasta oldum.Oyy,ben onu yerim isiririm.O agzi parmaklari...
Cok sükür iyim gülüm.Sende iyisin masallah,iyi gördüm:)

oyyyy canım benim alem sana kurban olsun ayşegülde yoluna ölsün emi

kıs sen ne düşünüyon seni görünce komiğim geliyo sevdiğim insanlar görünce neşeleniyom işde
ya sorma okadar tatlıki buarada senin bebişde çok tatlı rabbim öyle bebişler vessin bize inş

gel kucaklaşalım:)

amiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn
sen de olasın inşallah:)

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş hepimiz olalım bütün isteyenlere versin güzel rabbim

Geri