Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

merhaba arkadaşlar...5 hft 3 günlük hamileyim. ve inanın çok heyecanlıyım.son adet tarihim 15 ağustos,yumurtlama 28 ağustos,yerleşme 9 eylül,idrar testi 14 eylül,kan testi 15 eylül.son adet tarihimden itibaren yumurtlama , yerleşme....hepsini tek tek hissettim.Bebeğim her yaptığını annesine hissettirdi.İnşallah sağlıkla tamamına erdiririz.tahmini doğum tarihi 22 mayıs 2011eşim bebeğim ve ben "mayıs" doğumlu olacağız.
8.haftama kadar doktora gitmeyi düşünmüyorum.aslında gelecek hafta ilkel kalp atışları duyulacak.Bakalım bi sorun yaşamazsam ekim 11 gibi dr gideceğim.
herşey gönlünüzce olsun.

merhaba arkadaşlar...5 hft 3 günlük hamileyim. ve inanın çok heyecanlıyım.son adet tarihim 15 ağustos,yumurtlama 28 ağustos,yerleşme 9 eylül,idrar testi 14 eylül,kan testi 15 eylül.son adet tarihimden itibaren yumurtlama , yerleşme....hepsini tek tek hissettim.Bebeğim her yaptığını annesine hissettirdi.İnşallah sağlıkla tamamına erdiririz.tahmini doğum tarihi 22 mayıs 2011eşim bebeğim ve ben "mayıs" doğumlu olacağız.
8.haftama kadar doktora gitmeyi düşünmüyorum.aslında gelecek hafta ilkel kalp atışları duyulacak.Bakalım bi sorun yaşamazsam ekim 11 gibi dr gideceğim.
herşey gönlünüzce olsun.

ilk önce tebrik ederm saglıklı olsun bir ömür boyu neden gitmeyi düşünmysun peki ?

clinomel, hayırlı olsun. Tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin bebeğini.

Benim de son adet tarihim 13 Ağustos idi. Normalde düzenli adet görürüm. Bu ay çok umutlanmıştım fakat gebe değilmişim. Bugün birkaç saat önce adet gördüm. 40 gün geçince tabi son adet tarihinden insan kendini hamile sanıyor. :( Nasip hayırlısı herkes için... İnaşallah herkes güzel haberlerini paylaşır burada... Sevgiler.

herşey gönlünüzce olsun.
selam ve sevgiyle meleklerrrr..
canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inş..benim son adet tarihimde 17 ağustostu. hamileyim ben de birbirmize yakınmışız seninki benim bebişden iki gün büyük:) ben doktora gittim bu hafta sonu tekrar gideceğim. neden doktora gitmeyi düşünmüyorsun tatlım bu aralar biraz sık kontrol iyi olmaz mı

ay kimse yok ya pöff:(
neyse neyse ben asıl konuyu unuttum
POLYANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA POLYANAAAAAAAAAAAAAAAAA
CANIMMMM YAV ÇOK SEVİNDİM SENLE DE YAKINIZ, HAYIRLI ÖMÜRLÜ OLSUN İNŞ MELEĞİN VE TÜM MELEKLERİMİZ.. AY NE GÜZEL HAMİŞLER ARTIYOR..

[sıze=3]:laie_23:[ı]regl zamani geçen arkadaşlarımızın listesi:laie_23:[/ı][/sıze]

[ı][ı][sıze=3]06nesli06............................18eylül[/sıze][/ı][/ı]
[ı][ı][sıze=3]pirenses.............................20 eylül[/sıze][/ı][/ı]
[ı][sıze=3]semre..................................21 eylül[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]:yumurta:bekleyen arkadaşlarımızın listesi :yumurta:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]dentnurse...........................27 eylül[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]sabırsızım........................28 eylül[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]sılam_nisa..........................28eylül[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]gizemli kıs.........................2 ekim[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]lalezar................................5 ekim[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]cey82..................................5 ekim[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]ecce .....................................6 ekim[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]dilara1..................................6 ekim[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]lara74.................................7 ekim[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]ela naz ..............................15 ekim[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]şimall................................ 16 ekim [/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]azade...................................17 ekim [/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]gülker.................................18 ekim[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]2010 anne adayları bebisim[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]ocak anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]ebruaker ................................ 2-3 ocak (anne adayı süperrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]kelebeğim ................................... Ocak (anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]biza ....................................... 22 ocak (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]esila .......................................... Ocak (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]şubat anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]niisam ..................................... 7 şubat (anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]selzeh .................................... 20 şubat (anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]mart anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]ruzgarim ................................ 4 mart (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]ayselalper .................................. Mart (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]yns_ysmn .................................. Mart (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]meryem214434 .......................... Mart (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]nisan anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]mrs.m. .................................. 6 nisan (anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]aslıgökçe ........................... 27 nisan (anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]elaca ...................................... Nisan (anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]mayıs anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]mimozaçiçeği ........................... Mayıs (anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]eminegelin ............................ 20 mayıs (anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]daffodil..................................30 mayıs (anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]ayyüzlü ............................... 30 mayıs (anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]haziran anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]papatyammm....................... 7 haziran (anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]unforgiven.............................7 haziran (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]tatlı cadım ....................... 10 haziran (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]berranur ............................ 23 haziran (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]temmuz anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]bilgemelek ......................... 06 temmuz(anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]senagül................................13 temmuz (anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]sevmm.................................19 temmuz (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]sammy_haa.........................29 temmuz(anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]ağustos anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]denizcim ..............................15 ağustos(anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]izgil.......................................17 ağustos(anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]lovely ..................................25 ağustos(anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]pekar..........................................ağu stos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]betül_betül..............................30 ağustos(anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]

[ı][sıze=3]eylül anne adayları[/sıze][/ı]
[ı][sıze=3]canimcim......................................eylül (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:[/sıze][/ı]
[sıze=3][ı]fudelya....................................20 eylül (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrr):nazar:[/ı]<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> [/sıze]
[ı][sıze=3]polyana28 .............................. 19 eylül (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->[/sıze][/ı]
maşallahhhhhhhhhhhhhhhh

Geri