Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ıyıyım canım sen nasılsın benımde aklımda sen varsın yaaaa naptın dogum yaptınmı kaçıncı haftandasın ben beklemedeyım suan canım işte son zamanlar baya zormus Allah ım yardım etsın

Evde netim yok canım cepten giriyorum nete MSN olmadıgı için çok merak ettim seni.. 39+3 olduk canım normal dogum istiyorum oyuzden günümün ne zaman olacağını bilemiyorum sabah aksam bekliyoruz :) evet yaa son günler o kadar zorki gece uykularım yok zaten bel ağrısı bacak ağrısı mahvediyor sen normal mı düşünüyorsun

Evde netim yok canım cepten giriyorum nete MSN olmadıgı için çok merak ettim seni.. 39+3 olduk canım normal dogum istiyorum oyuzden günümün ne zaman olacağını bilemiyorum sabah aksam bekliyoruz :) evet yaa son günler o kadar zorki gece uykularım yok zaten bel ağrısı bacak ağrısı mahvediyor sen normal mı düşünüyorsun

anladım canım çok merak ettım senı neysekı ıyısın ohooooo sen 40. haftandasın yaaaa Allah yardımcın olsun ne zamana kadar beklıceksınkı normal dogumu bır süre sonra sezeryan olur dogmazsa kızın hayırlısı olsun bende normal düşünüyorum canım işte beklıyoruz öylece

Geri