Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

anladım canım çok merak ettım senı neysekı ıyısın ohooooo sen 40. haftandasın yaaaa Allah yardımcın olsun ne zamana kadar beklıceksınkı normal dogumu bır süre sonra sezeryan olur dogmazsa kızın hayırlısı olsun bende normal düşünüyorum canım işte beklıyoruz öylece

Evet canım haftamız doluyor artık nst de felan sancım hiç gözükmüyor canım yada sancı belirtilerinde yok :) Dr. 6 ekim'e kadar bekleyelim diyor sancını bekleyelim diyor dr.a kalsan hemen sezeryana alcak ama ben istemiyorum oyuzden Dr. Gunünün geçerse hastaneye alcas seni suni sancı yapcas diyor :) inşallah bı zaman zarfında olur diycem ama bizim kız keyfine düşkün gelmeye niyeti yok :) ultrosanda eli basının altında bı eli ağzında bacaklar carptaz seklinde dürüyor :) Dr bile diyor kızınızın gelmeye niyeti yok keyfini bozmayacak gibi diyor :) senin ne zaman dogum

Evet canım haftamız doluyor artık nst de felan sancım hiç gözükmüyor canım yada sancı belirtilerinde yok :) Dr. 6 ekim'e kadar bekleyelim diyor sancını bekleyelim diyor dr.a kalsan hemen sezeryana alcak ama ben istemiyorum oyuzden Dr. Gunünün geçerse hastaneye alcas seni suni sancı yapcas diyor :) inşallah bı zaman zarfında olur diycem ama bizim kız keyfine düşkün gelmeye niyeti yok :) ultrosanda eli basının altında bı eli ağzında bacaklar carptaz seklinde dürüyor :) Dr bile diyor kızınızın gelmeye niyeti yok keyfini bozmayacak gibi diyor :) senin ne zaman dogum

anladım canım çok az bır zaman var pekı sunu sancıyla normal mı yapacaksın yoksa sezeryanmı yapıcaksın 6 ekımden sonra yanı benım ekım 27 görünüyor muhtemel tarıh ama sezryan için bişi konusmadık hanı normal olmazsa mecbur sezeryan ama beklıyorum suan

Geri