Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar bana fıkır verın ya kafayı uşutcem bugun 10 gecmesıne rağmen test yaptım negatıf cıktı şu saate bır kac gun once yaptımda sılık cıkmıştı ınankı cok uzgunum eşimede yüzum kalmadı cunku oda testı gorup heveslenmıştı sımdı nasıl negatıf derım ağlayarak yazıyoyurum bu mesajı anladımkı benım bırdaha anne olamıcam

Mrb canimmm evet yaa çok güzeldi o günlerimiz dertlerimize ortak olduk birlikte güldük birlikte ağladık.. Sen neler yapiyosun nasıl gidiyor gebelik :)
cnm evt yaa neler paylaştık şimdi çok şükür hamişiz hatta sen doğuma gidiceksin bikaç güne sonra selzehi yollucaz sonra lalaezardan güzel haberler alıcaz inş yaa az ağlamadık cidden
nolsun cnm ii hamdolsun hamişlik arada kasıklarımda ağrım oluyo ama normal artık alıştım onlaraada yeterki oğluşum sağlıklı olsun cnm doğumda allah kolaylık versin aklına gelirsek bizede dua et olurmu lütfen

kızlar bana fıkır verın ya kafayı uşutcem bugun 10 gecmesıne rağmen test yaptım negatıf cıktı şu saate bır kac gun once yaptımda sılık cıkmıştı ınankı cok uzgunum eşimede yüzum kalmadı cunku oda testı gorup heveslenmıştı sımdı nasıl negatıf derım ağlayarak yazıyoyurum bu mesajı anladımkı benım bırdaha anne olamıcam

canım yaaa bu kadar telaslanma hemen madem 10 gün geçtı ve negatıf suanda test bence doktora gıt bekleme adetın belkıde stresten gelemıyor sılık çıkmıstı dıyosun ama yanlıs da olabılıyo bazen testler canım benım lütfen sakın ol esınede doktora gıt öyle söyle durumu ınsallah dıledıgınız gıbı olur hersey

cnm yanlış bilmiyosam senin adetin hep gecikiyo ve bi kaç kez daha böle önce silik gördün sonra negatif gördün ve reglin geç oldu tatlım lütfen çok sıkıntı yapma bak bi meleğin daha var snein ve inş ikincide olucak sen içini ferah tut ve biraz daha rahat olmaya çalış diğer yavrunuda düşün onun için dimdik durman lazım değilmi eşinide üzme cnm allah hayırlısını nasip etsin

Geri