Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

dualar senınle allah şifanızı ve bebeğinizi versin

hosgeldın canımmm Allah yardımcınız olsun tatlım ınsallah çok ıyı geçer amleıyatı canımcım sımdıden geçmıs olsun

hoşgeldin cnm Allah acil şifa versin tatlım inş sorununuz hallolcak ve bebişine kavuşacaksın kız eskilerden değilmisin sende lalezarcım yaa biz artık eskidik kızz:)

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar, inallah sorunumuz bundan ibarettin ve ortadan kalkar...r
Yaaaa Selzehcim benim alınganlığım tutar böyle bazen bakma sen bana eeeeeeee nede olsa YENGECİM bu benim özelliği, acık ilgi gösterirseniz unutabilirm ama :)

anladım canım çok az bır zaman var pekı sunu sancıyla normal mı yapacaksın yoksa sezeryanmı yapıcaksın 6 ekımden sonra yanı benım ekım 27 görünüyor muhtemel tarıh ama sezryan için bişi konusmadık hanı normal olmazsa mecbur sezeryan ama beklıyorum suan

Canım sanırım sancı olmazsa 7 Ekim'den sonra hastaneye yatış olcak suni sancı verilecek normal dogum olcak canım Dr. Eğer sezeryan istersen 5 Ekim'de alayım seni hastaneye diyor ama ben istemiyorum sanırım benimki sancıyı bekliyces ve günümü geçeceğiz 41. Haftada olcak :) bu zamana kadar bekledim az daha beklerim :) zaten sezeryanda 39. Haftada alıyor ama nasip olursa normal de direneceğim :)

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar, inallah sorunumuz bundan ibarettin ve ortadan kalkar...r
Yaaaa Selzehcim benim alınganlığım tutar böyle bazen bakma sen bana eeeeeeee nede olsa YENGECİM bu benim özelliği, acık ilgi gösterirseniz unutabilirm ama :)

canım benım yaaaa her zaman her sekılde yanındayız bız senın ınsallah hersey güzel olacak ben ınanıyorum esın amelıyat olduktan sonra havuç suyu sık her aksam 1 su bardagı taze olarak içir ama bıkmadan ve usanmadan çok faydası olacak ınan bana bütün ılgımız senın olsun kızzzzz:)

canım benım yaaaa her zaman her sekılde yanındayız bız senın ınsallah hersey güzel olacak ben ınanıyorum esın amelıyat olduktan sonra havuç suyu sık her aksam 1 su bardagı taze olarak içir ama bıkmadan ve usanmadan çok faydası olacak ınan bana bütün ılgımız senın olsun kızzzzz:)

Havuç suyunu bende duymuştum canım, evet aslında hepimiz içmemiz lazım çok şeye faydası var, bide alzıhemır hastalığına birebir miş...
:pasi::pasi: Hemende şımarırım ama bak :huhe:

cnm evt yaa neler paylaştık şimdi çok şükür hamişiz hatta sen doğuma gidiceksin bikaç güne sonra selzehi yollucaz sonra lalaezardan güzel haberler alıcaz inş yaa az ağlamadık cidden
nolsun cnm ii hamdolsun hamişlik arada kasıklarımda ağrım oluyo ama normal artık alıştım onlaraada yeterki oğluşum sağlıklı olsun cnm doğumda allah kolaylık versin aklına gelirsek bizede dua et olurmu lütfen

Evet canım yaa a çok güzel dostluğumuz oldu sonra herkes dağıldı gitti :( binlerce şükür bebisimiz bizimle :) canım elbette ederim sizlerde bana dua edin :( ahh canım o kasıklarında Ağrı kazılmaların son zaman sahada artacak :( hayirlisiyla olsunda bisey istemeyiz deil mı canimcim..

berram bayramdan önce hep hastanedeydim.bayramda kayınvalidelerde bayramdan sonra da eşim seyahate gitti yine kayınvalidelerde kaldım.eve geldiğimden beri de açıyorum kimse olmuyor.siz nasılsınız bakim?

Canım sanırım sancı olmazsa 7 Ekim'den sonra hastaneye yatış olcak suni sancı verilecek normal dogum olcak canım Dr. Eğer sezeryan istersen 5 Ekim'de alayım seni hastaneye diyor ama ben istemiyorum sanırım benimki sancıyı bekliyces ve günümü geçeceğiz 41. Haftada olcak :) bu zamana kadar bekledim az daha beklerim :) zaten sezeryanda 39. Haftada alıyor ama nasip olursa normal de direneceğim :)

anladım canım yanı tabıkı bebegın normal doguma uygunsa suni sancı verılecektır sana yoksa sezeryana alır tatlım çok da sakın normal dıye dıretme hayrılısı ne ıse o olsun her işte bır hayır vardır bebegının kılosu kaç suanda gelısımı nasıl canım

Geri