Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

lalezarım canım benim bugün eşin ameliyat olcaktı inş herşey yolunda gider ve en yakın zmanda bebişin değil bebişleriniz olur öpüyorum seni çok

<!-- google_ad_section_start -->:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gizemli Kıs...........................2 Ekim
Lalezar................................5 Ekim
Cey82..................................5 Ekim
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Ayşegüüll.............................8 Ekim
Ela naz .............................15 Ekim
fikrimin ince gülü............................16Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker..............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa..........................22 Ekim
Dentnurse..........................23 Ekim
Sabırsızım..........................25 Ekim

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

bebeğim,
güzel yavrum,
canımın canı oglum
daha dün gibi seninle müjdelendiğim gün,
saatlerce gözyaşlarımın akıp yüreğimi yeşerttiği gün...
hayatımın tazelendiği, hücrelerimin sanki bir bir nefes aldığı gün...
bu nimetin şükrünü nasıl eda edeceğimi bilemediğim gün...
aylar geçirmişiz birlikte meleğim,
sen içimde büyüyorsun,
ve benim her hareketinde ilk defaymış gibi yeniden çarpıyor yüreğim...
az kalmış kavuşmamıza boncuk gözlüm,
seni sarmama, kokunla karışmama, yüzüne bakmaya doyamacağım günlerle buluşmamıza az kalmış,
seni nasıl bir aşkla sevdiğimi ben bile bilmiyorum,
gel de bak gözlerime, sen anla güzel yavrum

Geri