Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

başladım canım.32.haftaya girdim.hastane çıkışını falan yıkayıp çantaya koyacam.çantayı hazırlamaya başlayacam.bu hafta biter inşaallah.hazır olsun çantam da ne olur ne olmaz

biz geldik fıstıklar.ebrar gülker ilk kez görüyorum sizi.yeni misiniz aramızda?hoşgeldiniz.mimozam nasılsınız sen ve bebişin?

evet bacım yeni sayılırım.bebiş için internetten araştırma yaparken buldum siteyi.
sonrada aranızdayım.Allahım inşallah hepimize bebiş verir hayırlısıyla.

bizde iyi sayılırız. senin doğuma az kaldı herhalde allah bir avazda kurtarsın inşallah. kolay bir doğum nasip etsin...
amin canım.yaa yavaş yavaş korku ve heyecan başladı :)

evet bacım yeni sayılırım.bebiş için internetten araştırma yaparken buldum siteyi.
sonrada aranızdayım.Allahım inşallah hepimize bebiş verir hayırlısıyla.
amin canım.burası birçoğumuza uğurlu geldi sana da öyle olacaktır inşaallah

amin canım.yaa yavaş yavaş korku ve heyecan başladı :)

amin canım.burası birçoğumuza uğurlu geldi sana da öyle olacaktır inşaallah

İnşallah canım.Sende sağ salim alırsın kucağına alırsın inşallah bebeğini.Sen şimdi hamilesin doğumada az kalmış.Duaların kabul olur.benim içinde dua et.Çok istiyoruz bu bebeği.Olmaz diyede korkuyorum.

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Lalezar.................................5 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74................................7 Ekim
Ayşegüüll..............................8 Ekim
Ela naz ..............................15 Ekim
fikrimin ince gülü....................16 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker...............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse...........................23 Ekim
Sabırsızım...........................25 Ekim
Cey82.................................2 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

Geri