Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Sammy_ha güzel haberlerle geleceksin inşallah.

Ayşegül çok geçmiş olsun. Umarım üstüne görme dediklerindendir ve umarım bebiş içerlerde bir yerlerdedir.

günaydın melişlerrrrr bu saatte yazıyorum sizeeee bi saat sonra doktora gitcez beni özleyin anacım olurmu
bütün gece hiç uyumadım ama gel görki camış gibi yatıp uyumuş kadar cin gibiyim hiç böle uykum yokkk iki gündür geceleri uyuyamıyorummm işl bu gece uyumak istiyorummm bugün benim için çok yoğun bi gün olcak belki bugün nete giremeyebilirim haberiniz olsun daaaaa ama girdiğim ilk vakit size haber vercem öpüyorummm mucukoooo
samiiiş hadi bakalım hayırlı haberler bekliyoruz senden

mrb melekler size bişey sormak istiyorum. ben sata göre 8+4 hamişim yani 9. haftası ama doktora göre. 7+4 yani 8. haftası. şimdi ben bebişin gelişimini haftalara göre takip ettiğimde neye göre takip etcem? sata göre ettiğimde benim bebişim çok küçük kalıyor ama 8+2 de 11,4mm . kafam karıştı. 8. haftada sizin bebişleriniz ne kadardı?

ben geldim kızlar benimki göstermedi sinirlerimi tepeme çıkarttı :) ay yavrum bacaklarını diom açmıo bide bükmüş dizlerini çekmiş karnına doğru poposunuda dayamış mümkünatı yok göstercek bi pozisyon vermedi çok edepli çıktı benimkiii

ben geldim kızlar benimki göstermedi sinirlerimi tepeme çıkarttı :) ay yavrum bacaklarını diom açmıo bide bükmüş dizlerini çekmiş karnına doğru poposunuda dayamış mümkünatı yok göstercek bi pozisyon vermedi çok edepli çıktı benimkiii

Bak bak bakkkk göstermiyor demek haaaaa, yarmaz olcak senin ki galiba hııııı :)

Geri