Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar allahın izniyle hamileyim haber vereyim dedim liste için a.e.o.

işteeeeeeeeeeeeeee güzel haber...............
topiğimizin bahtı açıldı ayağını iyi sürü canım arkandan gelen çok olacak inşallah.........
offfff yaaaaa cidden çoook sevindim.........
uzun uğraşların karşılığını aldın işte................

Kizlar kimse yokmu?Allahima sonsuz sükürler olsunki dün bebegimin kalp atisini görmek nasib oldu.Ne kadar mutluyum anlatamam.Son üc hamileligimde bu bana nasib olmamisti

laracım çok sevindim canım.... inşallah sonuna kadar hamileliğin sağlıklı olarak devam eder canım.

selam kızlar allahın izniyle hamileyim haber vereyim dedim liste için a.e.o.

canımmmm çok şükür muradına erdin. gözünüz aydın. tebrik ederim. allah sağlıkla kucağınıza da verir inşallahhhhh

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:
Sabırsızım............................19 Kasım
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................20 Kasım

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gökkuşağı.............................24 Kasım
lovely .................................25 Kasım
Dilara1................................26 Kasim
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <NOBR>ANNE</NOBR> ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Dentnurse............................17 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> listesi:Laie_23:
Sabırsızım............................19 Kasım
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................20 Kasım

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gökkuşağı.............................24 Kasım
lovely .................................25 Kasım
Dilara1................................26 Kasim
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <nobr>ANNE</nobr> ADAYLARI
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <nobr>Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <nobr target="blank">Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Dentnurse............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

allah hepinizden razı olsun arkadaşlarım inşallah benim arkamdan cok kişi hamile kalsın sitede hamile haberi almaya yetişemiyelim allahım istiyenlere sen hayırlısını ver en tez zamanda allahıma bin şükür ben bu duyguyu yaşadım arkadaşlarımda yaşasın sılam azade beni hamiş olmadan daha ruyasında gören arkadaşım yigitom ve listede bekliyen günü gecerek bekliyen arkadaşlarımın hepsi allah yar ve yardımcımız olsun rana arkadaşım allahım kimsenin kucagını boş bırakma AMİN a.e.o.

benimle ilgili yazı yazmış olan bütün arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkürler hamile olanlar saglıklı kolay dogumla bebeklerine kavuşsun inşallah bebek bekliyenler ben gibi anlamadan hamile olduklarını ögrenip mutlu olsun en tez zamanda allahım herkeze bu duyguyu yaşat amin

benimle ilgili yazı yazmış olan bütün arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkürler hamile olanlar saglıklı kolay dogumla bebeklerine kavuşsun inşallah bebek bekliyenler ben gibi anlamadan hamile olduklarını ögrenip mutlu olsun en tez zamanda allahım herkeze bu duyguyu yaşat amin
hayırlı olsun sağlıkla doğumunuda yap inşallah

Geri