Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

lalezarcım küsmüyüz yoksam????????
baglantında sorun var galıba ınsallah baska zama gorusuruz.....

Canım benim inan işteki internete ne bende anlamıyorum, ağırdı falan ama yine idare ediyordu, bu aralar o kadar kötü ki anlatamam, sayfayı yarım saatte açıyor bazen hiç açmıyor, F5 e basa basa bir hal oluyorum :(( yazdıklarınızı görüyorum cevap yazayım diyorum, masajı kabul etmiyor yani çok sorunlu oldu bağlantı offffffffffffff yani sinir oluyorum bende, bugün sana mesaj yazıcam göbeğim çatladı ama yinede başaramadım :((( inşallah düzelirde görüşürüz canım benim :)

lalezarimi görüyorum, yoksa gözlerim benimle dalgami geciyor ? :)

kimse yazmamis, bende gidiyorum iste :(((

Canım benim yaaaa vallahi bak yukarıdada yazdım ama giriş bile yapamıyorum çoğu zaman, çok özledim hepinizi, doğumuna günler kaldı canım heyecanını paylaxşmak o kadar isterim ki bu son günlerinde ama lanet şey izin vermiyor işte... :(((((((

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Şimall.................................. 28 Aralık

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Prenses.................................30 Aralık
Dilrubaa...................................3 Ocak
Hazan_11................................. 9 Ocak
Dilara1....................................18 Ocak

Lalezar................................... 22 Ocak
Sılam_nisa................................27 Ocak
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
MAYIS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

merhabalar canlarııım
ne oldu bizim güzel sitemize böyle....
bu arada beni sorarsanız perşembe günü adet tarihim veee bugün pembe bi leke geldi tuvalete gittiğimde damladı....bundan öncede 4 aralıkta adet olmuştum.....
şimdide bişey geldiği gittiği yok....

Slm Azadecim, hayırlısı olsun canım, ikimizde uzun zamandır bekleyenlerdeniz.. gerçi ben bu aralar bebek çalışmalarına ara verdim :)

canım hayırlı olsun demek için biraz erken ama ......
keşkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ben kafamdan atmıştım bu ay...
bide preseed kullandım ....
zaten bu ayda olmaz ise direk doktora gideceğiz yeniden sperm tahlili ve uygun ise aşılama.....
belki ikizimiz olur haaaaa
1 tane bile yokken bir anda 2 tane yumurcağımız olur.....

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Şimall.................................. 28 Aralık

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Prenses.................................30 Aralık
Hazan_11...................................9 Ocak
Dilara1....................................18 Ocak

Lalezar................................... 22 Ocak
Sılam_nisa................................27 Ocak
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
MAYIS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <LINKZ id=linkz6><NOBR GMPmN="linkzHighlighted_4389" target="blank">ANNE</NOBR></LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS <LINKZ id=linkz5>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz7>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end -->
<TABLE class=tborder width=400 border=0><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_46_620194', '1', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT>

kızlarr toplanın hadi.canım çok sıkılıyor.Burasıda ne kadar sessiz oldu artık.kimi doğum yaptı yumurcağıyla cebelleşiyor:) kimimizde de artık sabretme duygusu kalmadı :( iş güç derken birbirimiz unutruyoruz.azadecim valla ne yalan söyliyim bende ikiz isterdim.bi kız bi erkek.bikerede.ve tabi doğal yollardan olursa daha makbul olur :D yılbaşında neler yapıcaksınız plnalarınız neler anlatında şenlensin burası

Geri