Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

aslında elleri ayakları sürekli buz gibiydi anlamalıydım.ama ilk 2 ay kansızlık olmaz diye aklıma gelmedi işte

ayşegülcüm benim beklediğim regl tarihim 6 nisandı hatırlarsan 8 inde evde testte çıktı ve ben 9 unda kan testi yaptırmıştım.
yani tam 4. gününde ve değerim 755 çıkmıştı doktorum çok iyi demişti.
seninki 2000 lerde çok iyi bence. kafana takma, bak meryemin ne kadar düşükmüş.

canım benim yaa içim rahatladı baya ama hala acabalardayım hala hamiş diğilmişim gibi insan inanamıyo hemen inş keseyi görürüzozamab rahatlarım bitanem

hamişsin tabi.hamiş olmasan kendine gelmen için tokat bile atardım :)) şimdilik çimdikle idare et balım

ayyyy elinde ağarmışş kuşumm yaaaaaaaaa :ar4fd:
canımm benim tamam yavaş yavaş inanmaya başladım artık kızmayın bana biliyosunuz kötü günler yaşadım insanın içinde korku kalıyo sizin duarınız sayesinde verdi mevlam inş tamamına erdirir allah bütün dilekerinizi kabul etsin
mevlam herkese versin inş

kızlarrrr yardım edin 2136,2 değerim nasıl
dr fazla düşük diğil dedi ama
ayşegülüüüüm canım benim dün topikte yazdıklarını okudum saat 3 te sonuçlarını alacaktın ama malasef müsait değildim o anki heyecanına ortak olamadım tekrardan netide açamadım ama inan bana kudurdum resmen...gece rüyamda senin sonuçları gördüm 36 çıkmış sonucun sabah uyanır uyanmaz neti açtım acaba kaç çıktı değeri diye 2000 li rakamları görünce neredeyse çığlık atacaktım
canım benim çok ama çok sevindim değerin çok çok iyi benim bu hamişliğimde regl geçikmemin 5. günü yaptırmıştım test ve 151 çıkmıştı ama çok şükür ki katlana katlana devam etti
senin değerin çok güzel datluuuum sen hiç üzülme...meleğin sana çoktaaaaaan sıkı sıkı sarılmış maşallah maşallah
bu arada herkese günaydın fıstıklar

ayşegülüüüüm canım benim dün topikte yazdıklarını okudum saat 3 te sonuçlarını alacaktın ama malasef müsait değildim o anki heyecanına ortak olamadım tekrardan netide açamadım ama inan bana kudurdum resmen...gece rüyamda senin sonuçları gördüm 36 çıkmış sonucun sabah uyanır uyanmaz neti açtım acaba kaç çıktı değeri diye 2000 li rakamları görünce neredeyse çığlık atacaktım
canım benim çok ama çok sevindim değerin çok çok iyi benim bu hamişliğimde regl geçikmemin 5. günü yaptırmıştım test ve 151 çıkmıştı ama çok şükür ki katlana katlana devam etti
senin değerin çok güzel datluuuum sen hiç üzülme...meleğin sana çoktaaaaaan sıkı sıkı sarılmış maşallah maşallah
bu arada herkese günaydın fıstıklar

izgilimmm minik kuşumm benimm bende dün seni düşündüm gelmedin diye izgiim bitanemm üzülmüyorumda yine tam rahat olamıyorum bide keseyi görsemm biraz olsun rahatlıycam senin melekte kocaman olmuş nasıl bakalım iyilermi minik mercimeğimiz
inş bebişim bu sefer bana sımsıkı tutunur bitanem duarını eksik etme üstümden çokkk seviyorum seni çoköpüyorum kuşumm benimm dünkü heycanımı anlatamam saatler geçmedi birtürlü ama sizin duarınızla sakinleştirdim kendimi iyiki varsınız meleğim

Geri