Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

canımm benim yaaa ağlattın kıss beniii inşş bitanemm çok güzel anlattın sen benim canım yaa valla odr ben nasıl dövmedim bana diyoki okadarda düşük diğil aklımı yiycektim ağlayarak geldim eve kızlar söylemese dahada harap edeecem kendimi varlığız benim için bir ödüll gülümmm benimm
ben zaten miğdemeden yanmalara başladım canım çok yanıyo ama ona bile çok mutlu oluyorumm bitanemm allahım hepimizin meleğini korusun sağlıcakla kucağimıza versin meleklerimizi rabbim bu duyguları bütün isteyenlere versinn
insan bu duyguları herkes yaşasın istiyo sılama lalezarıma dua ediyorum listeye bakıp bakp dua ediyorumm rabbim herkese versin inşş
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canım beniiiiiim amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
birbirimize ettiğimiz dualar hiç ama hiç eksilmesin
bir çok sevinci üzüntüyü burada birlikte yaşadık herşeye ortak olduk iyiki hepimiz varız:cah:

canım doktora 2 hafta önce gitmiştim o zaman yazdı reçeteye 2 hafta sonra yaplılacak dedi bende ayrı ayrı sormadım...alt tarafı bir iğne sağlık ocağında yaptırırım diyordum kiii bizim kazın ayağı öyle değilmiş
doktorum eczanede bu iğne bulunmaz özel olarak gelir demişti gerçektende öylemiş 1 haftayı buldu iğneyi getirttirmemiz(bu kelime yanlışmı oldu ne) neyse zar zor geldi iğne eczacı demezmi doğum servisinde oluyor bu iğne benim tüm hayallerim cup suya oysa düşlerim başkaydı birden bire yarım kaldı...sağlık ocağındaki adını bile bilmediğim canım sarışın hemşiremin eli çok çok hafifti hemencik ona vurdurup gelecektim
ayyyy olayı amma abarttım heeee neyse büyük ihtimalle yarın vurduracağım iğneleri sonra gelir buraya maceramı yazarım :cah:

ayyy körolma sen bitanemm emiii :puhas::puhas:

merak etme bişi olmaz gülümm vurdursunn yerim seni sosis yengemde korktu ama bişi yok onda dedi hadi vurdurduktan haber ver bize kuşummmm kaymaklı kadayıfım benim senin şu olayları anlatma şeklin beni öldürüyo özlemişimmmm kısss seniii gülümm :zarhos::zarhos:

2 aylık bebeşim var hamileyken takıloıyordum buraya ..bi ugrayayım dedim

yeniden hamile kalmak istiyorum dermişim:D:D tabiki şaka:D
ooyyy bacım nettin bir an doğrumu okudum derkeeeeeen sonunu gördüm hheehhee
Rabbim size bağışlasın meleğinizi 2 aylık oldu demek maşallah

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin canım beniiiiiim amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
birbirimize ettiğimiz dualar hiç ama hiç eksilmesin
bir çok sevinci üzüntüyü burada birlikte yaşadık herşeye ortak olduk iyiki hepimiz varız:cah:

evet hiç eksilmesinn dua ette keseyi göreyimm artık bende rahat rahat hamişim demek istiyorum hamişlik rütbemle
sende bir kan testi daha yaptırsammı yaa değerim artıyomu diye

ayyy körolma sen bitanemm emiii :puhas::puhas:

merak etme bişi olmaz gülümm vurdursunn yerim seni sosis yengemde korktu ama bişi yok onda dedi hadi vurdurduktan haber ver bize kuşummmm kaymaklı kadayıfım benim senin şu olayları anlatma şeklin beni öldürüyo özlemişimmmm kısss seniii gülümm :zarhos::zarhos:
yaaaaw bacım neden ben normal değilim neyse yarın dolu dizgin bir macera yaşayacağım kesin hheehheee şimdiden heyecan yaptım :D
neyse kuşum saat yavaş yavaş öğle sınırları içerisine giriyor bende yavaş yavaş mutfak sınırları içerisine girsem iyi olacak
ayyyy çoook özlemişim kuşuum yaawww sabahın seherinde gözümüzün çapağıyla girerdik buraya hheehheee ne günlerdi ama birgün bir saat ayarlayalım hep beraber sohbet edelim yine
neyse kuşuuuum ben kaçıyorum artık seni ve meleğini öpüyorum Rabbime emanet olun

yaaaaw bacım neden ben normal değilim neyse yarın dolu dizgin bir macera yaşayacağım kesin hheehheee şimdiden heyecan yaptım :D
neyse kuşum saat yavaş yavaş öğle sınırları içerisine giriyor bende yavaş yavaş mutfak sınırları içerisine girsem iyi olacak
ayyyy çoook özlemişim kuşuum yaawww sabahın seherinde gözümüzün çapağıyla girerdik buraya hheehheee ne günlerdi ama birgün bir saat ayarlayalım hep beraber sohbet edelim yine
neyse kuşuuuum ben kaçıyorum artık seni ve meleğini öpüyorum Rabbime emanet olun

aman da aman benim normal olmayan güler yüzlü meleğimm hep böyle neşeli ol benim için dua et valla ne günlerdi güzel fikir saatli buluşalım yoksa birbiriimizi göremiyoruzz hadi sana kolay gelsinn güzelimm bende seni ve meleğini öpüyorummm seni çk seviyoreeee

hadi haberlerini bekliyorumm fazla mecera yaşama kısss ecik norma ol kuşummmm bayyyyyy

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Hazan.......................................5 Şubat
Şimall.................................. 6-10 Şubat
Pirenses.................................10 Şubat
Dilara1.....................................17 Şubat
Lalezar.................................... 21 Şubat

:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <nobr target="blank">ANNE</nobr> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrr)
:nazar:

Geri