Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar merhaba,
ben uzun zamandır giremiyorum. işler çok yoğun.
ben çok iyiyim. bebek te iyidir umarım. bu ctesi görüş günü:)

yağmurcum, canım benim gerçekten çok üzüldüm. rabbim kimsenin dualarını geri çevirmesin, kucaklarımızı boş bırakmasın. inşallah sen de dualarının, emeklerinin karşılığını alacaksın. dualarım seninle ve meleğini bekleyen tüm arkadaşlarımla.

ben fazla kalamayacağım. umarım herkes iyidir.

aeo

tatlım merhabaaaa seni çok merak ediyordum. çok şükür iyiymişsiniz :) demek cumartesi minik kuşunla görüşeceksin ne güzelllll :)
yoğunlukta kaybolma, dikkat et kendine canım benim... çok öpüyorum.

slm canlar...
bi bakim bizim kizlar neyapti dedim...
yagmurcum canim allah sabir versin ama moralini yüksek tut, bidakinde eminim iyi haberler alicaksin...
yazilarin hepsini okuyamadim malesef :((

bi türlü firsat bulup acamiyorum laptopu. aslinda cok uzlu bi kizim var ama yinede firsat olmuyor...
bebegim 2 ay 12 günlük oldu... kocaman oldu, uykusu falan düzenli masallah, bende durumlar böyle i$te...
hergün dua ediyorum allahim isteyen herkeze nasip et diye... insallah bidaha actigimda herkezden iyi haberler alirim...
hepinizi öpüyorum...allah gönlünüze göre versin...

Canım kıyamam yaaaa ne diyeceğimi bilemiyorum, üzüldüm ama herşeyde bir hayır vardır..

kızlar merhaba,
ben uzun zamandır giremiyorum. işler çok yoğun.
ben çok iyiyim. bebek te iyidir umarım. bu ctesi görüş günü:)

yağmurcum, canım benim gerçekten çok üzüldüm. rabbim kimsenin dualarını geri çevirmesin, kucaklarımızı boş bırakmasın. inşallah sen de dualarının, emeklerinin karşılığını alacaksın. dualarım seninle ve meleğini bekleyen tüm arkadaşlarımla.

ben fazla kalamayacağım. umarım herkes iyidir.

aeo
tşk arkadaşlar dualarınız düşünceleriniz için bikaç ay sonra tekrar denicez bakalım Allah hayırlısıyla herkeze versin

selam kizlar bayadir yoktum bende dogum yaptim 2 gün oldu normal dogum siradaki arkadaslarimin allah yardimcisi olsun ve bekliyen tümm kardeslerimin bebekleri olsun ins.. kizim oldu adida ecrin :) benden haberler böyle

selam kizlar bayadir yoktum bende dogum yaptim 2 gün oldu normal dogum siradaki arkadaslarimin allah yardimcisi olsun ve bekliyen tümm kardeslerimin bebekleri olsun ins.. kizim oldu adida ecrin :) benden haberler böyle

gülyüzlümm tebrikler canım RAbbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin miniğine. maşallah normal doğum yapmışsın bu da ayrı bir tebrik konusu:) ecrin bereketiniz olsun yüzünüzde bitmeyen gülümseme olsun inş..sıra bize geliyorrr:)

arkadaşlar hepinize selam ve muhabbetlerimi iletiyorum..epeydir yazamadım yine de takip etmeye çalışıyorum. erken doğum riskiyle yatağa mahkum edildim fekaaat pek uyduğum söylenemez yav hiç bana göre değil. neyse dikkat etmeye çalışıyorum can kardeşlerim. yavaş yavaş hazırlıkları bitiriyoruz doğum çantamı ise hala hazırlamadım aldım gerekli şeyleri ama bir yerleştiremedim.zuzumun eşyalarını yıkadık ben de ütüledim az kaldı ama oğluşumun minik kıyafetleri annesini pek yordu mini mini bitmiyor yaaa..nidilat kullanıyorum ve progestan bakalım artık kısmet yine de pamuk helvamın küçük patilimin 37 den sonra geleceğini düşünüyorum artık. 35. haftamız yarın bitiyor çok şükür. 2 hafta daha sabır evlat:) hayde görüşürüz cümleniz Allah a emanet öptüm..

gülyüzlümm tebrikler canım RAbbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin miniğine. maşallah normal doğum yapmışsın bu da ayrı bir tebrik konusu:) ecrin bereketiniz olsun yüzünüzde bitmeyen gülümseme olsun inş..sıra bize geliyorrr:)

saol fudelyam canim benim darisi sana bitanem seninde az kaldi dogumuna güzel haberlerini bekliyorum canim:)

Geri