Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar herkez nasıl yaa kimseler yok dogum yapmış olan arkadaşlar allah analı babalı hayırlı ömür versin bende 7 ayımdayım allah dogurucak arkadaşlarıma yardım etsin dr bana 22 temmuz cuma günü dogum dedi dua edin arkadaşlarım allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun
mrb abla allah ananı babanı büyütsün tez zamnda bebegini kucagına alırsın inşallah dogumda yaklaşıyor ablam duamdasın rabbim tez zamnda saglıklı bir şekilde kucagına almayı nasip eylesin ablam benim
slm arkadaşlar benide alınız aranız yaaaaaaaaaa bende geldim bende sizlerdewn olayım :) bende bebek istiyom benimde sizlerin duasına ihtiyacım var :baby::baby::baby:

icon1.png

<!-- google_ad_section_start -->:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Yasemin.....................................9-10 Nisan

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 <LINKZ id=linkz10><NOBR target="blank" uLBgb="linkzHighlighted_4739">Nisan</NOBR></LINKZ>
Melodi_cn ..................................30 Nisan
Şimall ........................................4 Mayıs
Lalezar ...................................... 27-30 Nisan
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS <LINKZ id=linkz18>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................<LINKZ id=linkz7>31</LINKZ> Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... <LINKZ id=linkz10><NOBR target="blank" sLlDs="linkzHighlighted_4847">Ocak</NOBR></LINKZ> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................<LINKZ id=linkz13>Ocak</LINKZ> (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................<LINKZ id=linkz14>Ocak</LINKZ> (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->
erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. Mart <LINKZ id=linkz24></LINKZ>(<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Hazan.......................................Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Esinerkan..................................Mart(<LINKZ id=linkz21>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
dilara1..................................Mayis(<LINKZ id=linkz21>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

arkadaslarrr hamileyimmmmmmm.... ben bu güzel haberi ilk bu eski topigimize yazmak istedim.... :) insallah yine canlanir bu topigimiz yaaa
Rabbim güzel gönlüne göre verdi canım çoook şükürr tebrik ediyorum canım maaşallah maaşallah yeni hamişimize Allahım meleğini ve seni korusun canım ay ne yazacağım bilemiyorum inan çok sevindim adını gördüğüm anda tamamdır hamiş dedim ve msj okudum içime doğmuştun zaten listede gördüğümde tekrar tekrar tebrikler güzel arkadaşım :kiss:

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
Lalezar ...................................... 22-24 Mayıs
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 <LINKZ id=linkz10><NOBR target="blank" uLBgb="linkzHighlighted_4739">Nisan</NOBR></LINKZ>
Melodi_cn ..................................30 Nisan
Şimall ........................................4 Mayıs

:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
EYLÜL <LINKZ id=linkz22>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................<LINKZ id=linkz7>31</LINKZ> Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK <LINKZ id=linkz19>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 <LINKZ id=linkz24>ANNE</LINKZ> ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK <LINKZ id=linkz25>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... <LINKZ id=linkz10><NOBR sLlDs="linkzHighlighted_4847" target="blank">Ocak</NOBR></LINKZ> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................<LINKZ id=linkz13>Ocak</LINKZ> (<LINKZ id=linkz9>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................<LINKZ id=linkz14>Ocak</LINKZ> (<LINKZ id=linkz10>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT <LINKZ id=linkz23>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

AuSSie-AnGeL........................Şubat (<LINKZ id=linkz6>anne</LINKZ> adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->
erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. Mart <LINKZ id=linkz24></LINKZ>(<LINKZ id=linkz26>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Hazan.......................................Mart(<LINKZ id=linkz27>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Esinerkan..................................Mart(<LINKZ id=linkz21>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
dilara1..................................Mayis(<LINKZ id=linkz21>Anne</LINKZ> Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

Sanırım herkes bu sayfayı terketmiş, çok üzüldüm :(((

umarım herkes iyidir, sevgiler...

Burada neler yaşandı değilmi canım, ama malesef gördüğün gibi artık kimse yok, bir ara tek başıma ayakta tutmaya çalıştım ama olmadı :(((

arkadaslarrr hamileyimmmmmmm.... ben bu güzel haberi ilk bu eski topigimize yazmak istedim.... :) insallah yine canlanir bu topigimiz yaaa

Canım çok sevindim inan, inşallah meleğin sıkı sıkı tutunar bu sefer anneciğine :)

Rabbim güzel gönlüne göre verdi canım çoook şükürr tebrik ediyorum canım maaşallah maaşallah yeni hamişimize Allahım meleğini ve seni korusun canım ay ne yazacağım bilemiyorum inan çok sevindim adını gördüğüm anda tamamdır hamiş dedim ve msj okudum içime doğmuştun zaten listede gördüğümde tekrar tekrar tebrikler güzel arkadaşım :kiss:

Sılam yine kayıpsın, bir varsın bir yok nerelere gidip geliyorsun :D

selam kızlar özledim sizi

Bizde özledik lovly :)

Geri