Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Rabbim güzel gönlüne göre verdi canım çoook şükürr tebrik ediyorum canım maaşallah maaşallah yeni hamişimize Allahım meleğini ve seni korusun canım ay ne yazacağım bilemiyorum inan çok sevindim adını gördüğüm anda tamamdır hamiş dedim ve msj okudum içime doğmuştun zaten listede gördüğümde tekrar tekrar tebrikler güzel arkadaşım :kiss:

canimmmm Allah razi olsun senden birtanemmmm... insallah bu kez düsük olmazz... dua edin canlarim

canımmmmmmm çok sevindimmmm hayırlı olsun, tebrik ederim. allah sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik versin inşallah. inşallah 20 li 30 lu haftalara geldiğini de görürüz
çok güzel yaaaaaa :)

Tatliiimmmm canimmmm.... sonunda basardim yine hamile kalmayi... insallah düsük olmaz bir daha... dualariniza cok ihtiyacim var....

Burada neler yaşandı değilmi canım, ama malesef gördüğün gibi artık kimse yok, bir ara tek başıma ayakta tutmaya çalıştım ama olmadı :(((

Canım çok sevindim inan, inşallah meleğin sıkı sıkı tutunar bu sefer anneciğine :)

Sılam yine kayıpsın, bir varsın bir yok nerelere gidip geliyorsun :D

Bizde özledik lovly :)

canim benim Allah razi olsun fistigimmmmm

lalem geldikçe daha çok üzülüyorum bende kendimi derslere verdim bari anne olmayı başaramıyorsun KPSS kazan diye kendimi azarlıyorum resmen :( bende bu akıl oldukça o bebekte gelmez zaten ya düşün düşün sonunda .... neyse işte bundan pek uğramıyorum ama takip ediyorum sizleri hamiş haberini alırım inşallah senin de canım :kiss:

Gülümmmm benimmm... sende Lalem de aklimdasiniz... Rabbim insallah sizinde yüzünüzü güldürür...

evet bitanem ya malsef öle oldu gerçekten çok üzülüyorum çok özlüyorum sizi

diloşumm çokkkkkkkkkkkkkkkkk sevindik rabbim kucağina aldığın günleride göstersin inş

bizde seni özledik tatlım nasılsın iyimisin

rabbim güldürsün yüzünü güzelim inş bebişine kavuşrsun

sılammm seni görmek ne güzel çok merak ettik seni merak etme bebişine kavuşacaksın inan okadar çok beklemiyceksin bak gör sen sabo-ırsız ve beni görmüyomusun en beklemediğimiz anda geldi senin bebişde süpriz yapcak annesi inan gelince bütün bu çektiklerşni unutucaksın duarım seninle kuzum

ohhh maşallah canım bebişinin bereketi tabi yerim onu ben teyzoşum nekadar büyümüş ya maşallah bizde seni öpüyoruz

oyyy oyyyy maşşallah demek seninde oğluşun olcak o tahminler doğru çıkıyo canım özlüyoruz sizi ya arada gelin öptüm çok

sabırsızım masallah okadar buyudunuz mu yawww allahım sonuna kadar ınsallah sorunsuz devam etmeyı nasıp eder saglıkla kucagına almayı da ınsallah.....
dılara cook sevındım canım demek kardes gelıyor tebrık ederım.....
selam kızlar nasılsınız bız ıyıyız asyam 4 aylık oldu artık zaman nekadar cabuk gecıyor evet ozledık özlendınız ama artık paylasımlarımız yok malesef....
asyayla vakıt nasıl gecıyor anlamıyorum okadar hareketlıkı okadar tatlıkı anlatamam her opup kokladıkca dular edıyorum allahım herkese bu duyguyu tattır dıye......
kendınıze ıyı bakın....lalosum hayırlı haberlerını gormek dılegıyle......

Allah razi olsun sizdende sekerlerim benimmmm.... Rabbim size ve bebislerinize uzun ve saglikli ömürler verir insallahhhhhhhhh

ben mercimeği fırına veriyorum da bi türlü pişiremiyorum yaaaww :)))

inş seninde güzel haberlerini alırız tatlım

sabırsızım masallah okadar buyudunuz mu yawww allahım sonuna kadar ınsallah sorunsuz devam etmeyı nasıp eder saglıkla kucagına almayı da ınsallah.....
dılara cook sevındım canım demek kardes gelıyor tebrık ederım.....
selam kızlar nasılsınız bız ıyıyız asyam 4 aylık oldu artık zaman nekadar cabuk gecıyor evet ozledık özlendınız ama artık paylasımlarımız yok malesef....
asyayla vakıt nasıl gecıyor anlamıyorum okadar hareketlıkı okadar tatlıkı anlatamam her opup kokladıkca dular edıyorum allahım herkese bu duyguyu tattır dıye......
kendınıze ıyı bakın....lalosum hayırlı haberlerını gormek dılegıyle......

oyyy yerim onun totosunu yaww kocaman olmuş bile yaarada olsun gelin yazın böle en azından haberdar olalım birbirimizden çok özledim sizi asyamı benim yerimede öp kokla meleğim çok seviyorum hepiniizi

yarin doktorda randevum var... insallah kalbinin atisini da duyarim :)

diloşummmmmmmmmmm duarrım seninle inş bu kez acı yaşamıycaksın meleğim bizi habersiz bırakma çok öpüyorum seni

kankimmmm lalem inş seninde güzel haberlerini almayı nasip eder mevlam inan çok istiyorum senin meleğinin olmasını

eskileride unutmadım tabi sılama ranagülümede prensesime inş bütün isteyenlede nasip eder mevlam aminnnnnnnnnnn

kızlar bizde oğluşumla 20 haftalık olduk artık tekmelerini hissediyorum onun okadar muhteşem bir duygu ki rabbim herkese yaşatsın inş 2 haziranda kontrole gidicez çok özledim miniğimi inş herşey yolundadır
ayrıca şeker yüklemesi yapıcaklar dua edin bize hepinizi öpüyorum canlarım allahıma emanet olun

Geri