Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

inş seninde güzel haberlerini alırız tatlım

oyyy yerim onun totosunu yaww kocaman olmuş bile yaarada olsun gelin yazın böle en azından haberdar olalım birbirimizden çok özledim sizi asyamı benim yerimede öp kokla meleğim çok seviyorum hepiniizi

diloşummmmmmmmmmm duarrım seninle inş bu kez acı yaşamıycaksın meleğim bizi habersiz bırakma çok öpüyorum seni

kankimmmm lalem inş seninde güzel haberlerini almayı nasip eder mevlam inan çok istiyorum senin meleğinin olmasını

eskileride unutmadım tabi sılama ranagülümede prensesime inş bütün isteyenlede nasip eder mevlam aminnnnnnnnnnn

kızlar bizde oğluşumla 20 haftalık olduk artık tekmelerini hissediyorum onun okadar muhteşem bir duygu ki rabbim herkese yaşatsın inş 2 haziranda kontrole gidicez çok özledim miniğimi inş herşey yolundadır
ayrıca şeker yüklemesi yapıcaklar dua edin bize hepinizi öpüyorum canlarım allahıma emanet olun

Allah razi olun senden tatlim... haklisin kizzz valla güzeli miniklerin tekmeleri. gerci benim kizim pek tekme urmuyordu ama... yinede onu öyle hissetmek güzeldi az da olsa :) insallah sende de hersey yolundadir tatlim...

hahaha hahaha evet pişmiyor valla :)

Allah iyiliginizi versin kizlar yaaa.... bu n mercimek muhabbeti öyle :) bende de pisiyor ama sonra ne oluyor bilmiyorum :)

hadi inşallah dualarımız seninle canım duyarsın müjdeyide verirsin bize :)

Allah razi olsun senden gülümmm.duyduk gecen hafta cuma günü... asil simdi bu iki hafta önemli. 7 hafta da hep duyuyyordum kalb atislarini... ama ondan sonra 9. haftada... neyse söylemim simdi. aklima getirmek istemiyorum :)

arkadaşlarım,can yoldaşlarım güzel bir haberle merhaba diyorum bu güzel günün güzel sabahına!Hamileyimmmmmmmmmmmmmm.hatırlayanlar bilirler 2 yıldır bebek istiyorduk.bu süreçte eşim varikosel ameliyatı oldu ben yaramı yaktırdım.yüzümde sivilceler çıktı doğum kontrol hapı kullandım 2 ay ve hap bitti 2. ayında hamile kaldım.öncelikle 2 yıl boyunca hiç denemediğim bi yöntemi paylaşmak istiyorum sizinle.ilişki sonrası yatağa ters yatın yani ayaklar bazanızın başlığında bir saat kalın.ne çok yukarda ne çok aşağıda.bu şekilde hamile kaldım.inşallah sağlıkla sıhhatle doğar bebeğim.darısı burda aynı yüreği paylaştığım herkesin başına.....sağlıcakla kalın.

ccanim benim.... tebriklerrrrr.... Rabbim insallah sag salim kucaginada almayi nasip eder insallahhhhhhh

Canim dilaracim,kader arkadasim benim:)Seni su listenin altinda görmek ne kadar güzel bisey yaa,cok sevindim,cok duygulandim...Yaklasik 3 haftadir hastanedeydim,dün ciktim.Bugün maillerime baktigimda senin müjdenle karsilasinca sevincten uctum.Allahim bu sefer yüzünüze bakip hayirlisiyla kucaginiza almanizi nasib eder insallah.Mail adresine uzun uzun yazarim canim.Cok öpüyorum göbüsünden.Iyi bak kendine....

caniiiiimmmmm larammmmmm... seni cok cok cooooookkkkk merak ettim yaaa. 3 hafta hastanede niye yattin tatlim yaaaa... insallah kötü birsey yoktur. ama simdi evdesin ya... insallah iyisindir... bana sadece sen nasilsin onu yaz. sakin yorma kendini bana mail adresime yazmak icin... canim yaaaa evet bende simdilik muradima kavustum ama... bu simdi önümdeki iki haftadan korkuyorum. bugün 8. haftaya girdim. pazartesi yine doktora gidecem... insallah kötü bir haber vermez....

Perşembe günü testimi yaptırıcam gelen giden olmazsa eğer artık bir şey olsada olmasada giderim cuma dr, niye gecikti en azından bunun cevabını alırız belkim ..

canim benim dualarim hep seninle... insallah Rabbim artik seni bekletmeden sana bu büyük hediyeden verir birtane... yok yok iki... aman yok 4 yada 5 yada 6 falan olsun :)

REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Yasemin.....................................9-10 Nisan
Lalezar ...................................... 22-24 Mayıs

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
Ranagül.......................................16 nisan
Pirenses...................................18 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR>
Melodi_cn ..................................30 Nisan
Şimall ........................................4 hazıran
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ <NOBR target="blank">Ağustos</NOBR> (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM
ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... <NOBR target="blank">Ocak</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Yazgülüm.......................Ocak (anne adayı <NOBR target="blank">süperrrrrrrrrrrrrrrr</NOBR>):nazar:

erkek%20bebek.gif
ŞUBAT ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

AuSSie-AnGeL........................Şubat (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
MART ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Sabırsızım............................. Mart (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Hazan.......................................Mart(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Esinerkan..................................Mart(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
dilara1..................................Mayıs(Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
ela naz............................. Mayıs (Anne Adayı süperrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

<!-- google_ad_section_end -->

Günaydın <LINKZ id=linkz106>kızlar</LINKZ>, <LINKZ id=linkz90>sağlık</LINKZ> ocağından geldim şimdi geldim, salak hemşire damarımı bulamadı elimin <LINKZ id=linkz62>üstünden</LINKZ> aldı ve balon gibi şişti damarım ve çok acıyor şu anda :(((
Aile hekimimiz <LINKZ id=linkz96>sağlık</LINKZ> ocaklarında gebelik testinin yapılmadığını söyledi, ama hemşire hanıma söyle idrar baksın dedi, ben yaptım çıkmıyor dedim, olsun bide hemşire hanım baksın dedi, neyse yaptık işte çiş+<LINKZ id=linkz29>bardak</LINKZ> <LINKZ id=linkz28>muhabbeti</LINKZ>, ama yine çıkmadı, dr.umuz bir iki gün daha bekleyin p.tesi doğumevine gidip kan verin orda bakabilirler dedi, adetimin gecikmesine çok sevindi, eşimi falan iyi tanıyorda, <LINKZ id=linkz4>bebek</LINKZ> istediğimizi de biliyor yani... :) Yaptırın mutlaka haber verin dediler hemşire ile ikisi.. Hemşire hanım kendine dikkat et dedi, ayaklarını <LINKZ id=linkz61>sıcak</LINKZ> tut, kendini zorlama bu ara eşinle ilişkiye de girirsen yine zorlama kendini düşüğe neden olur dedi...
İşte böyle <LINKZ id=linkz100>kızlar</LINKZ> napcam bilmiyorum, geçen hafta <LINKZ id=linkz73>özelde</LINKZ> yaptırdım 35 TL verdim valla veremiycem yine o kadar, bekliyim mi napim bilemiyoum, haa dr.da dedi geç dölenme olabilir diye...
smi%20(11).gif
O yüzden p.tesi daha <LINKZ id=linkz87>uygun</LINKZ> olacak sanırım...<!-- google_ad_section_end -->

Son düzenleme:
Allah iyiliginizi versin kizlar yaaa.... bu n mercimek muhabbeti öyle :) bende de pisiyor ama sonra ne oluyor bilmiyorum :)

Allah razi olsun senden gülümmm.duyduk gecen hafta cuma günü... asil simdi bu iki hafta önemli. 7 hafta da hep duyuyyordum kalb atislarini... ama ondan sonra 9. haftada... neyse söylemim simdi. aklima getirmek istemiyorum :)

canim benim dualarim hep seninle... insallah Rabbim artik seni bekletmeden sana bu büyük hediyeden verir birtane... yok yok iki... aman yok 4 yada 5 yada 6 falan olsun :)

Dilaram aklına kötü şeyler getirme nolur, bu sefer tutunacak meleğin sıksıkı anneciğine inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhh... :)
Sağol canım Allah razı olsun duaların için, hep diyorum tekrar diyicem, bebeğim olursa sizlerin dualrı sayisendi olacak :)...
Son durumumu yukarıda yazdım canım.. bakalım bekliycez biraz daha..

Son düzenleme:
Günaydın <LINKZ id=linkz106>kızlar</LINKZ>, <LINKZ id=linkz90>sağlık</LINKZ> ocağından geldim şimdi geldim, salak hemşire damarımı bulamadı elimin <LINKZ id=linkz62>üstünden</LINKZ> aldı ve balon gibi şişti damarım ve çok acıyor şu anda :(((
Aile hekimimiz <LINKZ id=linkz96>sağlık</LINKZ> ocaklarında gebelik testinin yapılmadığını söyledi, ama hemşire hanıma söyle idrar baksın dedi, ben yaptım çıkmıyor dedim, olsun bide hemşire hanım baksın dedi, neyse yaptık işte çiş+<LINKZ id=linkz29>bardak</LINKZ> <LINKZ id=linkz28>muhabbeti</LINKZ>, ama yine çıkmadı, dr.umuz bir iki gün daha bekleyin p.tesi doğumevine gidip kan verin orda bakabilirler dedi, adetimin gecikmesine çok sevindi, eşimi falan iyi tanıyorda, <LINKZ id=linkz4>bebek</LINKZ> istediğimizi de biliyor yani... :) Yaptırın mutlaka haber verin dediler hemşire ile ikisi.. Hemşire hanım kendine dikkat et dedi, ayaklarını <LINKZ id=linkz61>sıcak</LINKZ> tut, kendini zorlama bu ara eşinle ilişkiye de girirsen yine zorlama kendini düşüğe neden olur dedi...
İşte böyle <LINKZ id=linkz100>kızlar</LINKZ> napcam bilmiyorum, geçen hafta <LINKZ id=linkz73>özelde</LINKZ> yaptırdım 35 TL verdim valla veremiycem yine o kadar, bekliyim mi napim bilemiyoum, haa dr.da dedi geç dölenme olabilir diye...
smi%20(11).gif
O yüzden p.tesi daha <LINKZ id=linkz87>uygun</LINKZ> olacak sanırım...<!-- google_ad_section_end -->

canım benimmmmm neler çekmişsin hemşirenin elinden...öfff geçmiş olsun canını yakmış
canım inan pazartesi nasıl gelecek ben de bilmiyorum, çok heyecanlandım.
inşallahhhhh geç döllenmedir. senin zaten genelde geç çıkıyor biliyorum.
rabbim hakkınızda hayırlısını versin tatlım çok öpüyorum

Geri