Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar ben geçen ay klomen kullandım ama bu ay kullanmıyorum. bu ayda göğüslerim acımaya başladı acaba klomenin etkisi devam edior olabilir mi. başka zaman göğüslerim hiç acımazdı. ama hamile olsam da bu kadar erken acımaya başlamaz ki bat ım 25 kasım

Hanımlar merhaba...öncelikle hamile olanları allah sağlıkla kurtarsın,anne olmak isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı bebişler nasip etsin...kızlar ben geçen ay 13 ekim gibi regl oldum...bu ay 10 kasımda çok hafif kahve rengi geldi..her ay başladığı gibi yani..ama sökülecek diye beklerken, bugün ayın 14 ü hala sildikçe kahve ve dünde azıcık pembemsi kanamam geldi..pedi sadece lekeliyo yani. sizce bu bi belirti olabilir mi...<!-- google_ad_section_end -->

canım bence hemen kan testi yaptır çünkü hamile olabilirsin ve akıntıların çoğalmadan doktora görünmen iyi olur diye düşünüyorum ama sonuçlarını da bildir merakta bırakma :)
kızlar ben geçen ay klomen kullandım ama bu ay kullanmıyorum. bu ayda göğüslerim acımaya başladı acaba klomenin etkisi devam edior olabilir mi. başka zaman göğüslerim hiç acımazdı. ama hamile olsam da bu kadar erken acımaya başlamaz ki bat ım 25 kasım
bernardo bende klomen kullandım etkisi benim vücudumdan 7-8 ayda ancak çıktı çünkü vücuduna hormon yüklendi düşün yani, buda onun devam eden etkisi olabilir inşallah tez zamanda bebeğine kavuşursun ..

bernardo bende klomen kullandım etkisi benim vücudumdan 7-8 ayda ancak çıktı çünkü vücuduna hormon yüklendi düşün yani, buda onun devam eden etkisi olabilir inşallah tez zamanda bebeğine kavuşursun ..
teşekkür ederim canm bende öyle düşünüorum ama bir taraftanda acaba ahmilemiyim die düşünmeden edemiorum :)

canım bence hemen kan testi yaptır çünkü hamile olabilirsin ve akıntıların çoğalmadan doktora görünmen iyi olur diye düşünüyorum ama sonuçlarını da bildir merakta bırakma :)

gerçekten heyecanlı bi bekleyiş :) yarın test yapıcam bakalım..hayırlısı inşallah...

Merhaba arkadaşlar;
Bu gün doktorra gittim ve yarından itibaren ilaca başlıycam sonrada çatlama iğnesi ve bu ay aşılama ayımız nasip belki tuttar :D
topiğimiz iyice diplere vurmuş görünmez olmuşuz :18:

selam arkadaşlar malesef girip de muhabbet etme imkanı olmuyor arada okumaya çalışıyorum oğluşum 6. ayını da doldurdu şükür kocamaaan olduk öyle tatlı kiii:) Allah tüm dileyenlere nasip etsin amin amin amin..annelik çok özel bir duygu ve bebeğiniz size bunu çok güzel hissettiriyor mart başı ücretsiz iznimde bitiyor zorlu duygusal bir dönemden geçeceğiz Allah cümlemize kolaylık nasip etsin. öpüyorum dua
larımla melekler

Kizlar hepinize selam.Sizleri cok özledim.Girmeye pek vaktim olmuyor.Kizimin gündüz uykulari cok kisa kisa.Birde disle ugrasiyoruz bu aralar.Hep birileri yaninda olsun,onunla ilgilensin istiyor.Eee abisiyle babasi genelde evde olmadiklari icin bu görev bana düsüyor.Bende tabiiki seve seve yerine getiriyorum:)
Silam senin icin dua edecegim gülüm.Insallah hayirlisiyla gelir melegin canim bu ay.Bu aralar buraya daha fazla ugramaya calisacagim,sirf seni merak ettigim icin.
Fudelyacim,senin bebisinede masallah canim,Allah nazarlardan korusun.Benim kizimla aralari az onun,bizde 5.ayimizi doldurduk:)
Sadece bizim topigin degil bence tüm sitenin eski tadi yok sanki...
Keske eski meleklerle bir kez daha bir araya gelebilsemde en azindan helallesip vedalasip ayrilsaydik diye düsünüyorum.O kadar cok sey paylastik burada...

Kizlar hepinize selam.Sizleri cok özledim.Girmeye pek vaktim olmuyor.Kizimin gündüz uykulari cok kisa kisa.Birde disle ugrasiyoruz bu aralar.Hep birileri yaninda olsun,onunla ilgilensin istiyor.Eee abisiyle babasi genelde evde olmadiklari icin bu görev bana düsüyor.Bende tabiiki seve seve yerine getiriyorum:)
Silam senin icin dua edecegim gülüm.Insallah hayirlisiyla gelir melegin canim bu ay.Bu aralar buraya daha fazla ugramaya calisacagim,sirf seni merak ettigim icin.
Fudelyacim,senin bebisinede masallah canim,Allah nazarlardan korusun.Benim kizimla aralari az onun,bizde 5.ayimizi doldurduk:)
Sadece bizim topigin degil bence tüm sitenin eski tadi yok sanki...
Keske eski meleklerle bir kez daha bir araya gelebilsemde en azindan helallesip vedalasip ayrilsaydik diye düsünüyorum.O kadar cok sey paylastik burada...
:nazar:canım bu güzel melek için maaşallah süphanallah çok tatlı o minik ellerinden öp sıla teyzesi için emi :kiss:
burada neler paylaştık evet ömrümüzün zorlu sınavlarına şahit olundu ailemizden biri oldu buradaki arkadaşlarımız çok özlüyorum o günleri... lalezar, İzgil, sen ,bilgemelek,tatlı cadı, sabırsızım, eminegelin, mrsm ve daha hatırlayamadığım kimler kimler herkes geldi geçti ben çakılı kaldım ....özledim...........

dualarınıza ihtiyacım var canım inşallah Allahım yüzüme bakarda bu gurbetin acısında evlat hasretiyle daha çok kavurmaz yüreğimi..

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Sabırsızım.........................5 Ağustos

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

Dentnurse..........................7 Agustos
duygum_06 .......................8 Ağustos
sılam_nisa ....................... 8 Ağustos
Ecce ..................................14 Ağustos
denizcim ..........................15 Ağustos
Lalezar...............................16 Ağustos
İzgil....................................17 Ağustos
Lara....................................19 Ağustos
polyana28 ......................... 21 Ağustos
Ranagül.............................21 Ağustos
ayşegül................................21ağustos
Cozy....................................22 Ağustos
Lovely ................................25 Ağustos
yıldız_azeri........................2 Eylül

2009 ANNE ADAYLARI <v>:leylek
Sultan ............................... 26 Kasım (Anne adayı süperrrrrrrrr)
askısı ..................................... Kasım (Anne adayı süperrrrrrrrr)
merve_16 ............................... Aralık (Anne adayı süperrrrrrrrr)
yazesintisi ....................... 14 Aralık (Anne adayı süperrrrrrrrr)

<v></v>2010 ANNE ADAYLARI <v></v>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr)
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr)
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr)

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr)
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr)

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr)

Nisan ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr)

Mayıs ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!--?xml:namespace prefix = o /--><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr)
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr)

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</v>(Anne adayı süperrrrrrrrr)
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr)
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr)

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end -->

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

bakın ne buldum hem güldüm hem ağladım bunu görünce bekleyen listesindeki arkadaşlarımın şimdi maaşallah bebekleri kucaklarında çookktaannn geldiler dünyaya ağladım ağladım ağladım çünkü ben halen o bekleme kısmındayım :18:

Geri