Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

benimki de geriden geliyor ,kızdır inşaallah....

hayırlısı olsun canım , kendine dikkat et.

Ayşegül için hayırlısı olsun ama çok merak ediyorum gerçekten.
oğlumdan çok farklı bu sefer,herşey farklı ama dr. erkeğe benziyor dedi, yine de yanılabilirim dedi,haftaya pazartesi gidicez görürüz inşaallah

benim çıkmam lazım yarım saate servis gelecek hazırlayayım oğlanı, öpüyorum hepiniziiii
hayrlısı olsun canım...kolay gelsın.....ıhmal etme burayı hoscakal....

evet okudum....bak sımdı boyle seyler evet maalesef olabılıyor kısmet baglama ısı kendı aılemden bılıyorum yanı.....hanı annemlerın de basına gelmıs yıllar once ve kımın oldugu hala bellı degıl....ıyı yada kotu bıldıgın ıcınde yada dısında aılenın sana gulen ama arkandan cok sey cevıren oakadar ınsan vardır kı cevremızde ama bızler ne oldugunu bılemeyız......sen dua et bol bol......etkılenme...farzet kı gercek oyle bısey var bunun belasını allahım enınde sonunda zaten verıcek.....sen aılen ıcın esın ıcın dua et yeter...ama kalbını bozmadan....bu tur dusuncelerın ıcıne hapsetme kendını.....madem bır korkun var nekadar uzel dualar okuyan bılgılı hocalar var gıt ozaman varmı yokmu onlar bılır ogrenırsın...ama bunlarla aklını doldurma derım.......

oh be biraz rahatladım canım yaa senle konuşunca. çok sağol.
evet, yapmamm gereken bol bol dua etmek.

Allah senden razı olsun.
kocanla, meleğinle sağlıklı, mutlu bir ömür geçirin inşallah.

ben çıkıyorum canım.

öpüyorum kocaman

oh be biraz rahatladım canım yaa senle konuşunca. çok sağol.
evet, yapmamm gereken bol bol dua etmek.

Allah senden razı olsun.
kocanla, meleğinle sağlıklı, mutlu bir ömür geçirin inşallah.

ben çıkıyorum canım.

öpüyorum kocaman
ne demek canım seytanın lafına uyma sakın....rahatla canım kendını uzme sıkma canını....gorusuruz....

selam arkadaşlar bana tebriklerini sunan tüm kardeşlerime canı gönülden teşekkür ederim Allah razı olsun tüm isteyenleri versin en kısa zamanda.elenaz evt kardeşim bildin hadi bakalım diğer hislerinde doğru çıkar inş ve hamile sayısı artar.
pek neşeli değilim sabırsız kardeşime çooook üzüldüm ama söyleyceğim var,
bak benim güzel kardeşim evet bazen insanlar türlü kötülükler yapabiliyor ya da yapmaya çalışıyor. ahirette yerleri yurtları olmayacak Allah bilir daha iyiysini. kardeşim şöyle düşün ayet var "Allah kuluna kafi değil mi" senin RAbbin varken neden kuldan medet umarak onun belkide doğrulukla alakası olmayan sözlerini dinlersin.RAbbin sana yetecektir.sen bolca dua et kalbinden kötü duyguları at.sevgili kardeşim Allahla kulu arasına kimse giremez. o senin avuç içine bakan arkadaş da dikkat etsin gaybı ancak Allah bilir cürret edip o konuda bi şeyler söylemişse doğru bi tavır değil evet bazı kullara bilgiler verilebilir ama bunu bu iğrençlikte kullanması etik gelmedi aklıma ytamadı inandırıcı da bulmadım. Sen her türlü kötülüğe karşı Allah a sığın bolca sadaka ver benim tavsiyem gönlünü O' na bağla şanı yüce kudreti sonsuz olan bir olan RAbbimize sığın o sana yetecektir.Allah seni senden daha ziyade düşünür şüphen olmasın kardeşim.dualarımla..şimdi çıkıyorum gördüm yazmak için girdim Allah a emanet olasınız hem sen hem eşin

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

06nesli06............................18Eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül
semre..................................21Eylül

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

dentnurse...........................27 Eylül
Sabırsızım........................28 Eylül
sılam_nisa..........................28Eylül
Gizemli kıs...............2 Ekim
Lalezar................................5 Ekim
Cey82..................................5 Ekim
Ecce .....................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
ela naz ..............................15 Ekim
Şimall................................ 16 Ekim
Gülker.................................18 Ekim

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül..............................30 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
fudelya..........................................2 0 Eylül(Anne adayı süperrrrrrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end -->

Hadi meleklerrrrrrr,
Eylül Annelerine destek kampanyasını başlatıyorum :tasu:
hamişlerrrr ortaya çıkın bakemmm :D
bu ay kimse çalışmadı mı?:d014:noluyoruz hanımlar? :clapping::clapping::clapping:

sen naptın demeyin bak harbi çalıştık ama umut sıfır eşim bu ay 2 hafta antibiyotik tedavisi gördü garibim dişi çekildi de :) araştırmalarıma göre antibiyotik varsa spermler azalıyomuş yada hareketsizleşiyomuş ve gebeliğe engelmiş biz bu ay ki trenide kaçırdık yani :D ama sizlerde umut var kızlar EYLÜL ANELERinin 5ten aşağı olacağını sanmıyorum içime doğdu :D

Geri