gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Merdiven katlarını değerlendirin

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Merdiven katı dekorasyonu Merdivenle yapılan dekorasyonlar
    Merdiven altlarını değerlendireceğiniz gibi merdiven katı dekorasyonu da uygulamanız mümkün. Hem boşluğu doldurmuş hem de soluklanma alanı yaratmış olursunuz. Özellikle yaşlı konuklarınız için ideal bir yer olacaktır.

Merdiven katlarını değerlendirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merdiven

Merdiven

Dini emirleri yerine getiren kimse için düşmanlara galip gelmeye, fasıklar için inanç zayıflığına ve günaha; Merdiven çıkmak hayır ve kurtuluşa, itibar ve şerefe, makam ve mevkiye, rızık ve nimete; inmek ise üzüntü ve kedere, makam ve mevki kaybına, itibbardan düşmeye, Merdivenden düşmek makam ve görevini kaybetmeye, Merdivenden düşmek üzere iken tutunarak kurtulmak itibar iadesine, göreve...
  2. Merdiven basamakları

Merdiven basamakları

Rüyada merdiven basamaklarini görmek, yücelmenin sebeplerine, dünya ve ahirete yönelmenin vesilelerine delalet eder. Merdivenin basamaklari, mühlet vermeye, hileye ve derece derece bir seye yaklasmaya, bazan da merdiven basamaklari, yolcunun duraklarina veya zaman zaman konaklayacagi yerlere delalet eder. Bazan da merdiven basamagi, evin hizmetçisine ev sahibinin köle ve katibine delalet eder....
  3. Makyaj malzemelerini atmayın değerlendirin

Makyaj malzemelerini atmayın değerlendirin

atık malzemeleri nasıl değerlendiririz Makyaj malzemeleri o kadar pahalı ki, insan eskimiş, kurumuş, kırılmış, artık pek de işe yaramayan malzemeleri atmaya kalktığında bile içi gidiyor, bir türlü varmıyor eli atmaya. Eğer sizin için de durum böyleyse, orda durun. Çünkü hiçbir şeyi atmak zorunda değilsiniz. Bu malzemeleri hala kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Dönüşüm yoluyla tabii! Çubuk...
  4. Merdiven sandalye

Merdiven sandalye

Fonksiyonel sandalye Sandalye modelleri Merdiven her eve lazım. Ben özellikle perde takarken, buzdolabının, dolapların üstünü silerken ve mutfak dolabının en üst rafından birşeyler alırken çok gerek duyuyorum. Zebra perde modellerini de en çok bu asma derdi yok diye seviyorum. sandalyeye de basıp çıkyorum bazen ama bazı durumlarda sandalyenin yükseltisi yetmiyor. Benim durmumda olan melekler...
  5. Ağaç merdiven eve orjinallik katmış

Ağaç merdiven eve orjinallik katmış

Ağaç şeklinde merdiven modeli Merdiven modelleri Dublex bir evim olsun isterdim. Hem içinde merdiveni olan evleri seviyorum hemde evimiz bize dar gelmeye başladı. Üst katı ıvız zıvır katı bile yapabilirim. Bu ağaç merdiven modelini çok beğendim. Evimiz dubleks değil ama çocuğum olursa odasını dubleks oda yapacağım:)

Sayfayı Paylaş