gebe
  1. Gülzade

Gülzade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Gülzade tarafından paylaşıldı.

Merhaba :) Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim umarim banada yer vardir :)

kendimden bahsedeyim 32 yasindayim evliyim 3 cocuk annesiyim 2 oglum 1 kizim var. :) Almanyanin bremen sehrinde yasiyorum,ev hanimiyim, 1 yildir da internet üzerinden bir iste calisiyorum...

hepinize kucak dolusu sevgiler...

Gülzade Bulut

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Gülzade, hoş geldiniz... Aramızda keyfili ve bol paylaşımlı forumlar geçirmenizi diliyor ve Türkiye'den Almanya'ya kucak dolusu sevgiler gönderiyoruz.

Meleklermekani.com

3. Gülzade

Gülzade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tsk ederim ***** :)

burdan da size kucak dolusu sevgiler:)

Merhaba Arkadaslar ben gülzade araniza yeni katilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba arkadaslar, benide araniza alirmisiniz :)

Merhaba arkadaslar, benide araniza alirmisiniz :)

Merhaba arkadaslar, ben meryem 23 yasindayim evliyim, berlinde yasiyorum ve saglik egitmenim. aranizda bulunmaktan mutluluk duyuyorum. eger birbirimizin sorunlarini birbirimizin destek vede yardimlariyla cözmeye calisirsak inanin cok mutlu oluruz... en yakin zamanda görüsmek üzere. allaha emanet olun....
  2. merhaba ben yeniyim..

merhaba ben yeniyim..

merhaba bu siteyi bugün keşfettim...sadece bayanlara ait olmasına çok sevindim...sitenizi çok beğendim..emeklerinize sağlık............
  3. merhaba  aranıza yeni katıldım

merhaba aranıza yeni katıldım

arkadaşlar yeni üyeyim kendimi tanıtayım adı. semra 1964 dogumluyum evliyim çooook yakışıklı oğlum dünyalar güzeli bir gelinim dünyalar tatlısı bir torunum var çok iyi problemsiz bir eşim var rabbime şükür asıl sakaryalıyız fakat kırklar elide oturuyoruz oğlum silivride iki arada gidip geliyoruz hatta üç arada
  4. Merhaba aranıza yeni katıldım.

Merhaba aranıza yeni katıldım.

Rumuzu acele seçtim.Şu an bekarım ama flirtim var.Seneye bu zamanlar evleniyorum. Şu an çalışıyorum.Ama evlenince evimin kadını olacağım.Kariyer yoluda kapalı.
  5. Herkese Merhaba Aranıza Yeni Katıldım

Herkese Merhaba Aranıza Yeni Katıldım

Uzun süredir bu siteyi takip ediyordum. Üye olmak bugüne kısmetmiş. Aranıza katılmaktan çok mutluyum.:cheer2: Bu arada kısa süre önce arkadaşımla bir youtube kanalı açtık adı twowitty göz gezdirirseniz çok seviniriz :)

Sayfayı Paylaş