gebe
  1. devrimbk

devrimbk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba birşey soracaktım

Konu, 'Kadınlar' kısmında devrimbk tarafından paylaşıldı.

merhaba 1 yıldır başka bir klinikte miyon tedavisi görüyordum. 27 aralıkta sonkez adet oldum ve daha sonra 10 ocakta 1 gün ufak bir kanamam oldu doktoruma gittiğimde hamile olduğumu fakat düşük olduğunu söyledi cihazda bebek görünmüyordu halen adet olmadım ve tüm 4 test pozitif 2 sağlık ocağında kan testleride pozitif. bu bizim ilk bebeğimiz olacak ancak eşim istemiyor. henüz 1 buçuk yıllık evliyiz

kürtaj olmuş bayanlara bir sorum olacak kürtaja girdiğinizde sizden imza alınmadığı taktirde kürtaj yapılamıyor mu bide orda çıkacak çıngarda zorlayan eş ne kadar ceza yer. bunu merak ediyorum
    (bunu yapan adamda yesin acıkcası kocamda olsa acımıycam)

Merhaba birşey soracaktım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soracak Sormuyacak

Soracak Sormuyacak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. merhaba.

merhaba.

merhaba arkadaşlar ben ipek. istanbulda oturuyorum 32 yaşındayım.aranıza benide kabul edermisiniz??
  3. Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

rüyada soğuk davranmak Benim hoşlandığım biri var uzun süredir tanıdığım biri ancak oda benden hoşlanıyormu bilemiyorum..Yani ben ona nasıl davranıyorsam oda bana öyle davranıyor.Nasıl davrandığıma gelince:)Elimde değil ama oa karşı hep soğuk davranıyorum direk diyaloga girmem yüzüne direk bakmamaya dikkat ederim.Oda bana aynını yapıyor ona yaptığım gibi kaçamak bakışlarını yakalıyorum ne...
  4. dünyanın ağırlığını soracağım

dünyanın ağırlığını soracağım

Hiç soran oldumu bilmiyorum ama ben dünyanın ağırlığını soracağım.Var mı böyle bir ölçüm.Bence vardır :)
  5. merhaba =))

merhaba =))

merhaba arkadaşlarr..=)

Sayfayı Paylaş