Merhaba hanımlar

angelseda

Yeni Üye
Üye
Merhaba hanımlar
merhaba hanımlar aranıza yeni katıldım... ve en büyük sebebim dertleşicek kimsem olmaması bu yüzden katıldım ben 23 yaşındayım 1 yaşında 1 kızım var ... 17 şubatta 3. yılımızı dolduracağımız çok mutlu huzurlu bir evliliğimiz var... vardı... ta ki eşim dün bana ardarda 3 tokat atana kadar ... tartışıyorduk saçma sapan sebeplerden dolayı... genel sebepler kaynana görümce vs. karşılıklı haklı haksız yönlerimiz olabilir ama bu onun bana tokat atmasını gerektirmez... ne yapacağımı bilmiyorum bekarken asla derdim bana el kaldırıcak adamın bir daha yüzüne bakmam... ama iş öyle değil işte... ailem istemedi eşimi ailesi yüzünden ben çok istedim annem-babam ne halin varsa gör demeye getirdiler... eşimi çok seviyorlar aralarındaki iletişim çok iyi ama ailesi yüzünden her neyse yani ailemin evine dönmem mümkün değil hani aklı başına gelsin biraz gözünü korkutayım desem bile gidecek yerim yok... bunu eşime hiç söylemedim tabi vurduktan yarım saat sonra çok pişman oldu yalvardı ağladı resmen ayaklarıma kapandı ben kızımı aldım gidicem diye nereye gidiceksem artık kapıyı kilitledi gitmemem için sen işe gidince gidicem dedim not yazıp başucuma koymuş ne olur bana bir fırsat ver en azından bir kez yüzyüze konuşalım beni bir kerecik dinle diye sabahtan beri mesajlar atıyor arıyor telefonu açmıyorum mesajlarada cevap vermiyorum ama onu affedebileceğimi sanmıyorum ona öyle büyük bir aşkla bağlıydımki onunn için ailemi hiçe saydım oysa bana evlilik yıldönümümüze 3 gün kala bunları yaptı bana fikir verin lütfen

Aramıza hoş geldin canım...
Eşinle arandaki soruna gelince bitirmeden önce bir kez daha şans vermenden yanayım.İlişkiye başlamak kolaydır ama devam ettirmesi en büyük çabadır.Sen bu çabayı gösterdiğine inanıyorsan ve daha sonradan pişman olmayacaksın eğer eşinden ayrılırsın ama hatasını anlamış ise bir kez daha şans ver derim daha sonra isdetiğini yapmakta özgürsün ama ortada çocuk var onuda düşün;)

Canım öncelikle aramıza hoşgeldin...
Eşinin böyle birşey yapması gerçektende çok kötü ama sizin bir evladınız var onu düşünmelisini erkeklerin hatasını anlaması bile bir cesaret çünkü erkekler kolay kolay hata yaptım demeyi sevmez sen onu kendi içinde affetmesen bile evladın için bağışla bırak allaha havale et ama evden gitmeyide düşünme olan sana ve en önemliside yavruna olur :tik:

Canım aramıza hoş geldin öncelikle; içinde bulunduğun durumu çok iyi anlıyorum canım yaklaşık2 hafta önceinde bende eşimle şiddetli bir tartışmanın ardından valizimi topladım evden ayrılmak için ve avukatla randevu ayarladım boşanacaktım ama aynen senin gibi eşimi çok seviyorum oda tabi beni çook seviyor gitmeyeyim diye kapının önüne yattı ve ayrılımamamız için elinden geleni yaptı onu affettim şimdi dönüp bakıyorumda eğer gitseydim şimdi pişmanlıktan kıvranıyor olacaktım bir de bizim çocuğumuz yok senin o yönünü de düşününce eşine bir şans daha verdiyorum ama biraz hata yaptığını hissettir birazda o üzülsün ama evini asla terketme derim ...

az önce geldi elinde çiçekler ve 1 kalp şeklinde kırmızı pastayla elinden çiçekleri bile almadım hiç konuşmadım o bana sordu günün nasıl geçti diye iyi dedim sadece ikimizde kandil diye oruç tutmuştuk sofrayı hazırladım oruçlu olmasa su bile vermezdim ya neyse şimdi beni salona gönderdi sen dinlen ben mutfagı toplarım dedi bende inadımdan ben toplarım git sen dedim oda yardım etmeye başladı bıraktım bulaşıkları geldim buraya gerçi her zaman ev işlerine yardım eder ama şu anda her hareketi batıyor gözüme ... akşam konuşuruz dedi ama hiç bişey knuşmadı sanki dün yaşanmamış gibi davranıyor inanın burası olmasa cevap yazan arkadaşlar olmasa kafayı yerdim heralde boşanma demişsiniz ya zaten dediğim gibi öyle bişey mümkün değil gidicek yerim yok ama onu yaptıklarına pişman etmek istiyorum çok çokkkk pişman olsun her yüzüme baktıgında içi acısın unutmasın attıgı tokatları...

Ablacım hoşgeldin aramıza kalıcı olmanı dilerim....
Eşine gelince yaptığı gerçekten ağır bişey affetmek çok zor am hatasını anlamış yalvarmış yakarmış çok üzülmüş çiceğini pastasını da almış gelmiş ben artık affet derim. Cezasını çekmiş nasıl olsa.
Eğer pastanızı hala yemediyseniz bence ona affettiğini söyle mutlu mesut yiyin pastanızı :)
Afiyet olsun :)

Öncelikle aramıza hoşgeldin canım konuyu ilk merhaba bölümünden dert köşesine taşıyorum o bölümden devam edebilirsiniz.:tik:

Canım inan bana dertlerin bitmese bile hafiflicek bizim ortam o kadar sıcakki akıl vermek deil ama destek olur herkes sana .. o yüzden hoşgeldin diyorum ..

Üzülme canım illa yaşanır bu tarz şeyler tabi hiç hoş deil ama bir ortasını bulmak gerekiyor ne zaman dertleşmek istersen biz burdayız unutma.

Geri