gebe
  1. Her Damlam Sen

Her Damlam Sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba melekler, dedikodu yapmaya, dertleşmeye, gülüp eğlenmeye geldim :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Her Damlam Sen tarafından paylaşıldı.

Selam melekler, Nasılsınız? Sizinle tanışmaya, boş olan vaktimi doldurmaya geldim, çok eğlenicem çok :)

Son düzenleme: 26 Mayıs 2011
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aramıza hoşgeldin canım çok eğlenicenden emin olabilirsin en kısa zamanda bağımlısı olursun buranın :)
    Daim olman dileğiyle bol paylaşımlar...

3. Her Damlam Sen

Her Damlam Sen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim , sevindirik oldum :) Bağımlılık konusu şimdiden başladı.

Merhaba melekler, dedikodu yapmaya, dertleşmeye, gülüp eğlenmeye geldim :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba meLekLer :) ben geLDim (:

Merhaba meLekLer :) ben geLDim (:

Mrb MeLekler ben gelDim aDim Eda 17 yasindayim BuLgaristan Ruse sehrinde yasiyorum nette dolanirken bu siteyi buLdum cok harika bir yer benide araniza kabul edermisiniz :) Lutfenn :) benide kanaTLariniz aLTina aLin :) :)
  2. merhaba melekler ben geldim

merhaba melekler ben geldim

siteye yeni üye oldum internette dolaşırken farkettim ki güzel bir siteye benziyor ve yoğunluğuda benim için önemli baya bilgiler var bu forumda inşallah birbirimize faydalı olabilriz kızlar güzel arkadaşlıklar kurmak dileğiyle....:)
  3. MERHABA MELEKLER...bende geldim :)

MERHABA MELEKLER...bende geldim :)

merhaba arkadaşlar ben dilek siteye yeni üyeyim. anamurda yaşıyorum. güzel bilgiler paylaşabileceğimize inanıyorum..:bulas:
  4. Merhaba Melekler . Ben de geldim aranızaa =)

Merhaba Melekler . Ben de geldim aranızaa =)

Öncelikle merhaba Melekler .. İsmim Aslı . Hatay/İskenderun da yasıyorum . 17 yasındayım. Ewet size göre biraz kücügüm =) ama aranızda benim gibi olanlar da wardır eminim . Bu siteyi hemen hemen 1 yıldır takip ediyorum. Bagımlısıyım da diyebiliriz aslında =) Fakat üye olalı daha 1 ay olmadı . Mekandaki konulara bayılıyorum.. Henüz yeni üye oldugum icin kimseyi tanımıyorum . Umarım zamanla...
  5. Eylülün dedikodu köşesine gelin melekler....

Eylülün dedikodu köşesine gelin melekler....

Kızlar kim kimin hakkında ne düşünüyosa buraya yazsın bakalım birbrimiz hakkında ne söyleyeceğiz benim okadar güzel düşüncelerim varki sizlerinkinide merak ediyorum kızlar ben ölsem benim hakkım da ne sölersiniz hani hoca derya merhume hakkındane bilidiiz diye bende size soruyorum Eylülmehmetutkuyu nasılbilirsiniz??

Sayfayı Paylaş