gebe
  1. Nur___

Nur___ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Nur___ tarafından paylaşıldı.

rüyada soğuk davranmak Benim hoşlandığım biri var uzun süredir tanıdığım biri ancak oda benden hoşlanıyormu bilemiyorum..Yani ben ona nasıl davranıyorsam oda bana öyle davranıyor.Nasıl davrandığıma gelince:)Elimde değil ama oa karşı hep soğuk davranıyorum direk diyaloga girmem yüzüne direk bakmamaya dikkat ederim.Oda bana aynını yapıyor ona yaptığım gibi kaçamak bakışlarını yakalıyorum ne bileyim ben ona böyle hissediyorsam oda benden hoşlanıyormudur acabaaaaaaa???

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bence eger kaçamak bakış yapıosa ve sen onu bakısınla rahatsız etmıyorsan onunda sana karsı bir şeyi var tatlım benim erkek arkadasımla bızım 15 senelık bır arkadaslıgımız vardı 3 sendırde cıkıyoruz yani arkadaslık oldugu için arada senden azda olsa bellı etmenı beklıyor bence.
    Bide unutmadan aşkın en güzel safhasındasın.. heyecan.. bir kaçamak bakışı bile kalbini durdurmaya yetiyor..

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence oda senden hoşlanıyordur ama tıpkı senin ondan emin olmadığın gibi oda senden emin olmadığı için, sana cevaben soğuk davranıyordur :D Açık bir kapı bırak, aşk var ise şayet, küçücük bir delikten yine sızar :)

Havada bir aşk kokusu var gibi hadi bakalım hayırlısı :D:D

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    O zaman hemen bir şarkı armağan edelim...

Asik oluyorum eyvah yerimde duramiyorum ..
    Bile bile yaniyorum eyvah kendimi tutamiyorum
    :D:D

Hadi hayırlısı...

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm söyle kurtul neden saklıyosun kii böyle beklemekle zaten anlayamazsınn inşş istediğin gibi olur sonuç :kiss:

6. Nur___

Nur___ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) Yorumlarınız için tşk ederim arkadaşlar...Bilmiyorum ya ben ona biraz yaklaşsam o daha fazla bana yaklaşacak gibi...Ama korkuyorum ya sevgilisi varsa ya ben yanlış anlıyorsam bilmiyorum ya...Kendimede çok kızıyorum ya o bana ne zaman yaklaşsa tersleyip uzaklaşıyorum ama elimde değil :)

7. siyahınmatemi2

siyahınmatemi2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bıraz cesaret beee canım ıyı haberlerını beklıyoruz....

8. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece hoslantı mı yoksa ileriye dönük bir seyler olabilir mi bunu anlamak istersen bir an önce hislerini acığa vurmalısın:)

9. Nur___

Nur___ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum onu görünce ondan başkası bnm için olamaz diyorum ayrılıncada o beni unutmuştur ben niye onu düşüneyimki diyorum:) Aslında beni düşündüğünü bilsem...Ama ilk adım erkekten gelmelidir ya ben ne yapabilirimkiii :(

Son düzenleme: 25 Kasım 2010
  10. GizemAltun

GizemAltun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi kalk geeell bul bi bahanee birazcık heves biraaz cesareett..:))
    Hoşlanıyo olabilir ama senin davranışların bu şekilde olursa sana hiç bişey söyleyemezki beklemekle olmaz bence biraz belli etmeye bak eğer karşılık gelmiyosa sende geri çekersin kendini :)

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    gizeme katılıyorum

12. Nur___

Nur___ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) Bu kez ona daha iyi davrancam bakalım ne olcak :)))) Ya birden pat diye söylerse o heyecana nasıl dayancam

13. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
  14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bakın biri bana sevdiğini kızlarla haber gönderdi sonra bikerede demiş gizem çok güzel diye(ben gizem)ama sonra ben yüz vermedim diye vazgeçmiş aşk acısıyla tutuşuyorum yardım edin nolur ya ama bir yandan da gerçek aşk olsa vazgeçmezdi diyorum yardım edin sizce nasıl

Merhaba size birşey danışmak istiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birşey sormak istiyorum.

Birşey sormak istiyorum.

Benim nickimin altında Melek yazıyor.30 mesaja gelince melek oldum.Acaba uzman melek,profesyonel melek ve bizim melek ünvanları kaç mesajla sınırlıdır?:confused:
  2. Merhaba birşey soracaktım

Merhaba birşey soracaktım

merhaba 1 yıldır başka bir klinikte miyon tedavisi görüyordum. 27 aralıkta sonkez adet oldum ve daha sonra 10 ocakta 1 gün ufak bir kanamam oldu doktoruma gittiğimde hamile olduğumu fakat düşük olduğunu söyledi cihazda bebek görünmüyordu halen adet olmadım ve tüm 4 test pozitif 2 sağlık ocağında kan testleride pozitif. bu bizim ilk bebeğimiz olacak ancak eşim istemiyor. henüz 1 buçuk yıllık...
  3. bir şey danışmak istiyorum

bir şey danışmak istiyorum

Kızlar, uzun zamandır bu sorunla cebelleşiyorum hangi doktora hangi branşa gözükeceğim bilmiyorum, ancak uzun zamandır bacaklarımda çok ciddi bir ağırlık hissediyorum, özellkle sabah bu yüzden uyanmakta güçlük çekiyorum. Hava değişikliğinden mıdır bilmem ama ben hiç bu kadar rahatsız olmamıştım bu konuda, sanki sabah uyandığımda üstümde çok ağır bir yük varmış gibi ne zaman erken kalkmak...
  4. merhaba bayanlar sizlere danışmak istedim

merhaba bayanlar sizlere danışmak istedim

siteye yeni üye oldum bana çok yararlı olacağını düşündüğüm için... siz değerli üyelerinde bilgilerınden ve deneyimlerinden yararlanacağımı düşünüyorum... ocağın sekizinde eşimle birlikteliğimiz oldu adet günüme 4 gün var ben yinede test yaptım dün çıkmayacağını bile bile negatifti... ama sabah mide bulantısıyla kalktım kasıklarımda da batmalar mevcut belki pskolojik bilemiyorum ama size sorum...

Sayfayı Paylaş