gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

mersi kocişimmmm :D

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

canımmmmm kocişimmmmm benimmmmm dün akşam beni öle mutlu ettinki bilemezsinnnnn :D ben burdan haykırıyorummmm ama sen duymuyosun biliyorum ki hissediyosunnnn bitanemmmm. bana aldığın o köpeğimiiiiii hep saklıycam. :D beni hep mutlu ettiğin için ve hediyen için mersi kocişimmmmm. hoppa seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :D hoppa

mersi kocişimmmm :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mersi canım

mersi canım

canım eşim bugün morallerimi alt üst ettiğin için çok mersi. saol en yakın zaman da yol su elektirik olarak geri dönecek. :becky::becky::becky::becky:
  2. Mersi Beşiktaş'ım

Mersi Beşiktaş'ım

Dün 4-1 yenip bizi mutlu ettin sonsuz teşekkürler...
  3. Mersi orkide

Mersi orkide

Bize kabak diyetini öğretip rejime girdirdiğin için mersi şekerim...:) Orkide bunlar sana:ar4fd:
  4. Yılbaşı hediyem mersi tosunum

Yılbaşı hediyem mersi tosunum

Amanda aman kiminde aşkıymış :DYılbaşı hediyemi aldım meleklerim beyaz kürk gibi bi yelek bide tatlı bide tatlı sormayın noel kız oluyorum onu giyince çokta zevklidir benim tosunum burdan teşk. ediyorum biricik nişanlıma mersi tosunum hahaha
  5. Mersi cicim :D

Mersi cicim :D

Kızlar parmaklarımda bir sorun yok kütlettiğim için olmuş kemiklerim zarar görmüş doktorum saolsun çok iyi ilgilendi ve merşi şekerim diyorum ona kilo sorunumuda çözdü :DD

Sayfayı Paylaş