gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Merve Sevi Biyografisi

Konu, 'YerLi sanatçı biyoqrafiLeri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

merve boluğur hangi liseden mezun merve boluğur ne mezunu lise hangi ajansta

İlk olarak reklam filmlerinden tanıdığımız Merve Sevi daha sonra "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" dizilerinde yer aldı. İyi bir oyuncu olmak için sürekli kendini geliştiren Merve, her zaman iyi projelerde yer almak istiyor.

Kimlik

Adı: Merve Sevi

Doğum Yeri, Tarihi: İstanbul, 24 Temmuz 1987

Eğitimi: Nişantaşı Nuri Akın Lisesi mezunu, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okuyor

Yer Aldığı Projeler: "Shubuo Chat Meydanı", "Caramio", "Ritmix" reklamları, "Omuz Omuza" ve "Hayat Bilgisi" "Yalancı Yarim" dizileri
    Örnek Aldığı Oyuncular:

Nicole Kidman, Catherine ZetaJones

-
    Oyunculuğa Nasıl Başladı?

Her zaman görsel bir şey yapmak isteyen Merve, lise son sınıftayken bir ajansa kayıt olmuş. Model ya da fotomodel olmak aklında yokken, şans birden ona vurmuş ve reklam filmlerinde oynamaya başlamış. 2003 yılının aralık ayında üç tane reklam filmi çekmiş. Daha sonra "Omuz Omuza" dizisinde rol almaya başlamış.

- Sokaktan Tepkiler

Merve herkesin onu sevmesini beklemiyor ama kötü eleştirilerin yüzüne karşı söylenmesinden de hiç hoşlanmıyor. "Genel olarak beğeniliyorum ve seviliyorum. Herkesin güzelliğimden çok mimiklerimle ilgilenmesini istiyorum. Oyunculuğumu beğenmeleri beni daha çok ilgilendiriyor" diyor.

- Yapmaktan Hoşlandığı Şeyler

Küçükken bale yapan Merve, voleybol oynamaktan hoşlanıyor. Merve "Son iki yıldan beri koşuşturma içinde olduğum için pek boş vaktim olmuyor ama arkadaşlarımla kafelerde oturup sohbet etmekten çok hoşlanıyorum" diyor. Sinemaya gitmeyi ve kitap okumayı seviyor.

- Aşk Hayatı

Hiç aşık olmayan Merve "Bir kere sevmiş olabilirim ya da sevdiğimi zannediyor olabilirim. Hayatımda erkeklerin eksikliğini çok hissetmiyorum. Ama karşıma biri çıkarsa aşık olmak isterim" diyor.

Merve Sevi Biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merve sevi rolüne hastanede alıştı!

Merve sevi rolüne hastanede alıştı!

SHOW TV'DEKİ 'DOKTORLAR' DİZİSİNİN KADROSUNA BU SEZON ASİSTAN DOKTOR DUYGU OLARAK KATILAN MERVE SEVİ, DİZİ BAŞLAMADAN ÖNCE CERRAHLARI GÖZLEMLEMEK İÇİN AMELİYATA GİRMİŞ. Doktorlar dizisinin yeni doktoru Merve Sevi, Habertürk'te Saba Tümer'in programında rolünü ne kadar ciddiye aldığını anlattı. Sevi, 'Dizi başlamadan önce 2 tane gerçek ameliyata girdim. Biri sezeryandı, biri de safra kesesi...
  2. Merve Sevi kimdir

Merve Sevi kimdir

merve sevi kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. "Yalancı Yarim" adlı dizi ile sükse yapan güzel ve başarılı oyuncu Merve Sevi hakkında merak ettiğiniz bilgileri burada paylaşıyoruz Melek'ler. Merve Sevi 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Nişantaşı Nuri Akın Lisesi 2003-2004 dönemi mezunudur. Şu anda Yeditepe Üniversitesi...
  3. Fahriye Evcen ve Merve Sevi küs mü?

Fahriye Evcen ve Merve Sevi küs mü?

fahriye evcen merve sevi kavgası tartışması küs mü yalancı bahar dizi seti haberleri burada arkadaşlar. Yaprak Dökümü dizisiyle hayatımıza giren Fahriye Evcen Özcan Deniz aşkı ile de gündemimize sık sık geliyordu. Daha sonrasında Yalancı Bahar dizisinde rol alarak, oyunculuğu ile adından söz ettirmeye başlayan Fahriye Evcen Merve Sevi tartışması iddialarıyla şu an ki gündemimize konuk oluyor...
  4. Merve Sevi Ekranlara Geri Dönüyor

Merve Sevi Ekranlara Geri Dönüyor

merve sevi merve sevi haberleri Sevgili melekler, ekranların güzel oyuncularından Merve Sevi, geçen sezondan beri ekranlarda görünmeyen Merve Sevi yepyeni bir programla ekranlara dönüyor. Bu kez bir tv programı ile izleyeceğimiz Sevi'nin programı Beyaz Tv'de yayınlanacak. Merve Sevi'nin Beyaz TV'de sunacağı yeni program 'Merve Bunu Beğendi'nin yayın tarihi belli oldu. 'Merve Bunu...
  5. Oyuncu Merve Sevi Nişanlandı

Oyuncu Merve Sevi Nişanlandı

merve sevi, merve sevi haberleri, merve sevi evleniyor Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu ıkmayan ve basından uzak kalan oyuncu Merve Sevi geçtiğimiz akşam nişanlandı. Bir süre Şahan Gökbakar ile de birliktelik yaşayan Sevi bir yıldır birlikte olduğu işadamı sevgilisi Hakan Özten ile nişanlandı. Sevi, önceki akşam Özten'in yaptığı evlilik teklifini kabul etti. Mutluluktan havalara...

Sayfayı Paylaş