M€kan-ül üni

47d5oonn511.gif

23hngd5020z.gif
Eğer yüreğinde ki boşluğun "AŞK" olduğuna inanıyorsan?
23hngd5020z.gif

23hngd5020z.gif
Ve
23hngd5020z.gif

23hngd5020z.gif
Bulduysan "O" insanı "O" aşkı!
23hngd5020z.gif

23hngd5020z.gif
Kafanda ki sorunun cevabı "O" kişi ise?
23hngd5020z.gif

23hngd5020z.gif
Kaçırma "ONU" sonra çok geç olabilir!
23hngd5020z.gif

23hngd5020z.gif
Ne kadar yaşayabileceğini biliyor musun?
23hngd5020z.gif

23hngd5020z.gif
Sarıl "ONA"... Son nefesin gibi!...
23hngd5020z.gif

u81vub6qfhv.gif
cok şirin cok anlamlı canım cok sağol...ellerine sağlık renk kattın köseme...:)

Hala Koynumda Resmin

Sımsıcak konuşurdun konuşunca
Irmak gibi rüzgar gibi konuşurdun
Yayla kokuşlu çiçekler açardı sanki
Çiğdemler güller mor menevşeler
Sımsıcak konuşurdun konuşuca
Hala koynumda resmin

Dağları anlatırdın ve de dostluğu
Bir ceylan gibi sekerdi kelimeler
Sesini duymasam çölleşirdi dünya
Dağlar yarılır ırmaklar kururdu
Bulutlar çökerdi yüreğime
Hala koynumda resmin

Kaç mevsim kırlara çıkıp
Çiçekler topladık mezarlar için
Belki ürküttük tarla kuşlarını
Belki kurdu kuşu ürküttük ama
Aşkı ürkütmedik hiç
Hala koynumda resmin

user_offline.gif
jujumm sağol canımm ellerine sağlık..cok güzel bir siir

2545247300062836080oqbusd5.jpg
2000399660062836080sljlrg0.jpg
882ak.gif
aguitado8ny.gif
change7dr7ui.gif

iyotns.jpg
ask4ke3.png
img37175sl8gg6ho.jpg
2hpkl0k.jpg
Aşk yalanmış,sevda yalan,Keder oldu bana kalan!!
2uhn4lg.jpg
Bir masalmış,bu Yasanan ,Yalanmış yalan!!
2hpkl0k.jpg
Yalanmış bakışın,Gözler yalanmış,Yalanmış gülüşün ,Sözler yalanmış..
sigpic134833_133.gif

OYSA YALANMIŞ,SEVİYORUM..AŞIĞIM DİYODUN AMA YALANMIŞ..
agla.jpg

Sana bu mektubu çok uzaklardan yazıyorum, öyle say..

Farzetki meçhullerdeyim.. Kaybolmuşum.. Öyle say ve oku.. Oku ki sana ait ne varsa içimde yalan olmadığını anla sevgilim..

Seni o gözlerime ilk baktığın günden beri sevdim ben.. Sen hiç anlamasanda değerimi.. Sevgini herşeyin üstüne koydum bir Dünya yarattım kendimce, bir yol çizdim hep seninle biten.. İçimde ki bu
aşkı kimse silemedi ve kimse dindiremedi yanan aşkın bende hiç kül olmadı...

Gittin acımasızca terkettin bir başıma bıraktın beni kurtlar sofrasında.. Eski ben olsaydım belki ama artık gücüm kalmadı ve yitiyorum bütün bu insanların yabancı bakışlarına yalan sözlerine dayanamaz oldum artık..

Gittin hiç gitmeyeceğim demiştin oysa, ne zaman beni düşünsen seninle olduğumu göreceksin demiştin...

Uyudum uyandım seni bulamadım, acıktığım sofralardan aç kalktım seni bulamadım, bizi düşün derdin hep ikimizi, düşündüm hatıraları seni bulamadım..

Bana bizi çekemeyenlere güldürdün şimdi.. Herkez alay ediyor benim büyük sevdamla unut diyorlar unutabilmek mi asla?

Seni düşünmekten kendimi kaybettim ben..

Sensiz seni yaşarken kendimi öldürdüm..

Nasıl vazgeçebilirim ki söylesene..

Nasıl geçebilirim gözlerinden..

Ama biliyorum yalan herşey sende,
aşkında yalan ve bende yalan oldum sayende.. Bir başıma bıraktın beni boş sokaklarda, ıssız yollara yolcu oldum sayende şimdi yıkık perişan bir aşığım..

Olurya birgün geri dönersin gittiğin yerden beni sorma kimseye farzetki sensiz öldüm buralarda.. Şimdi tek bir dileğim ve son bir sözüm var sana unutma her nerede olursan ve kiminle olursan ol yalnızca seni sevdim ben

AMa yalanmış senin sevgin Nasıl inandım bilmiyorum..
Seviyorum..Aşığım diyodun ama Yalanmış..

YasakSevgiM_agla.jpg

Sende biliyorsun hayat oyle kolay bi yolculuk deil. Ciktigin yollarda hep bi engeller var ki , vardiginda hedefine tadina varabilesin die. Yoksa ne kiymeti kalir eline gecen , onun ugruna savas vermediysen? Ama sen yine , yine gitmeyi deniyosun. Kararli sozcukler cikariyosun dudaklarindan : Bu bi bitistir diyosun surekli , tekrarlarinda kendine de inandirmak istercesine. Bu is bitmistir! Keske dilinden cikarttigin sozcugun kolayligi kadar ciksa yurekten de , keske yine ugrasmasak paramparca kalbi toparlamaya… keske… keskelerle olsaydi eger benim bu iliskide soyleyecek o kadar cok keskem vardi ki… Git! Inanki git , artik savasamiyorum seninle. Sabaha kadar yapilmis sinir harbinin ardindan hala uyumamis gozlerim ve artik uyusuk hissettigim vucudum su anda git diyebilecek kadar cesaretli sana. Bi uyusam , bi daha uyanmasam diyorum ( bi damla gozyasi dokuluyo) bi uyusam ,ve uyandigmda ohh kabusmus desem. Sen desenki ne gordun ruyanda kanter icindeydin gece , sarilsam sana , gecse icimdeki huzursuzluk! (icim aciyo) Git! Inanki git. Ben artik guclu de hissetmiyorum kendimi , agir geldi bu ask bana. Toparlayamadim kendimi senin hep kuskucu sevdan karsisinda. Kendimden suphe eder oldum sayende , yaparmiyim acaba oyle die sorular sorar oldum kendime , beni kendime bile yabancilastirdin sen. Sevdani yuregime koydum dedikce ben sana , sen hep baska seyler aradin dilimde , gozumde , aklimda , gecmiste hatta gelecekte. Git! Oyle kirici oluyosunki ofken sardiginda benligini. Sonradan ozur dilemeyi iyi beceriyo olsan ne farkederki , su an 2 gundur suren mide krampina sebepse sozlerin , ozrun ilac olacakmi? Ozrun affedilir ama silinecekmi sozlerin beynimden. (bi an allahim olsem de , su an surda varolmasam diyebilecek kadar acitmisken sen benim canimi , ne kiymeti var paylasilan guzel anlarin , olumun adini andirdiktan sonra sen bana) Bi gidisin son sozlerini nerde sakliyosun simdi? Suskunlugunun ardindan gelen deli firtinada vuruldum ben dun gece. Artik ne yapsan , ne desen daha fazla incinmez bu kalbim.( bi damla daha dustu) yazik bi veda kaldi bu sevdaya , sen yakistirdin , soylemek bana dustu! Icten gulusunun yerini gaddar , vurucu sozlerin aldi. Sicakliginin yerini bi soguk firtinada kaptirdim dun gece. Sabaha kadar iskenceye cekilmiscesine lime lime acittin her hucremi. Keske vursaydin da acisi gecseydi bi zaman sonra , simdi soylesene sozlerinin izlerini ne silerki yuregimden? Hep hatirasi kalsin die yaptin yaptin sen bence , oyle acimasizdin ki dun gece , artik ne dusunecegimi sasirdim ben! Hep sana isyan ettigime bakma , sozum sana die , sozcuklerim sana die hep sanaymis gibi gozukuyo. Inan kendime bi yazi yazsam , bu kadar ozenle secilmis kelimelerle suslemezdim onu. Sen cezayi kendine kestin hesapta , seviyorum ama git diyosun. Gidiyorum zaten , endiselenme. Kalmaya niyetim yok artik. Ama bana oyle bi ceza verdinki farkinda olmadan , kendimi nasi kendime getiririm die dusunuyom kara kara . kendimi nasil kendime getiririm yeniden ??? Aramakmis oysa sevmek , ozlemekmis oysa sevmek Bulup bulup yitirmekmis dussel bi oyuncagi! Yalanmis hepsi yalan… Sevmek die bisey varmis , sevmek die bisey yokmus…

Son düzenleme:
elveda1.jpg

AŞKSIZLIK AŞKTAN GELİR
Acıda kendisini acıtır.
Yalnızlıkta yalnızdır.
Gülmekte güler haline,
Ağlamakta derbeder içinde.
Hiç birşeyde herşey yok.
Herşeyde hiç birşey yok.
Sevgisizlik sevgiden yoksun.
Sevgi sevgisizliği sevmez ki onda bulunsun.
Aşksızlık aşktan gelir.
Aşk ise bilinmeyendir.

gece_yzkd.jpg

okadar kolaymış ki gece için "seni seviyorum " diyebilmek
ve bu yüzden de çekip gidebilmek
karanlık çöktüğünde yaşadıklarını unutabilmek

okadar kolaymış ki gece için" sensin " diyebilmek
ve bu yüzden de beni bana bırakabilmek
gündüze kolayca geçebilmek

gece güzelmiş gece kadınmış gece yalanmış
gece unuturmuş gece çekip gidermiş
seni sana bırakırmış

anladım ki gökyüzünde herşey
ölümlülerin yaşamından kolaymış
herşeye ve herkese bir okadar da uzakmış
yakıp yıkarmış

gece sövermiş,gece sayarmış,gece kandırırmış
gece süzermiş,gece üzermiş ve sonunda bırakıp gidermiş
gece korkarmış
ve sever " miş " gibi yapar " mış "

Ertelenmiş Dünler

Bir parçam seninle gider hep
Bir parçam geceyle savrulsa da

Senin yokluğunda sardım
Bu gece gibi nice geceleri
Ve öyle asidir ki karanlıklar
Dur durak bilmez sessizlikleriyle
Bir ermiş kadar bilir yokluğun
Bu gecelerde kurşuna dizileceğimi

Gece susar ay değişir
Buruk bir tat olur gülümseme
Uzak hayallerde kalır
Umuda adadığım yeminler
Bir değirmen gibi döner zaman
Sevda adına kahır öğüterek

Hayallerim şimdi
Ömür boyu hapisle yargılanıyor
Şimdi aykırı bir çığlık dudaklarımda
Ertelenmiş dünlerden kalma
Vurgun yemiş yerlerimi
Kanatarak düşüyorum sonsuzluğa
Kan revan içinde gözlerim kan revan
Geride ölümün bitmez tükenmez çağrısı
“Yarın yok” diyor “yarın yok”

Düşün ki anlamsız günler içindeyim
Kendimi arayıp duruyorum belirsizliklerde
Öncelerim sonralarıma hiç benzemiyor
Düşün ki yokluğun öfkesine verilmişim
Satılmışım kahır tüccarlarına
Düşün ki hüzne malzeme olmuşum
Ayıklanmış bütün güzellikler
Mürekkebe bulaşmayan kelimeler
Söze dökülmeyen cümleler
Her soru işaretinin noktasına konmuşum
Virgüller yakarışlarım olmuş
Ünlem işaretleri susmayı öğretirken

Bu devran kime kalmış devletlim
Düşün ki
Kim okumuş kim yaşamış aşk masallarını
Duymasan da çırpınan kalbinde
Sevdanın yalanlığını

Düşün ki düşün ki

Ölümüne severmişiz de öldüresiye kadar da uğraşırmışız

(Ölümüne severiz, öldüresiye kadar da uğraşırız)

Bırak ki Gidebileyim!

Hadi ayrılalım! Öyle laftan değil, gerçekten ayrılalım çünkü bu var ve yok arası duran
aşkımız beni öldürüyor.

Bırak ki Gidebileyim!
Böyle yaşamak çok zor! Yüreğimle kavga etmekten yorgunum. Seni sensiz sevebilirim, bununla baş etmek mümkün. Bir
kılıf uydururum içimde, seni uzaklarda sayarım. Birini yokken de sevebilirim.

Sen ve ben arasında sürüp giden tatsızlığın ise, katlanılabilir yanı yok. Seviyorsak, seviyoruzdur. Sevmiyorsak, zaten neden yan yana olalım? Bizimki ne cennet, ne cehennem, araftayız!Hiçbir yere ait değilmiş gibi hissediyorum. Sonsuz karanlıkta beklemek gibi.. Ve neyi beklediğini bilmeden durmak, nasıl bir işkencedir, anlayamazsın!

Ne sana aidim, ne sensizim; ne benimsin, ne değilsin! O zaman biz neyiz?

Hem varlığın yüzünden adım atamıyorum, hem yokluğundan boğuluyorum. Bir yabancının gülümsemesine kanmak istesem, aklımdasın. Hoyrat ve anlamsız bir sevişmede kaybedebilirim seni ama kitabıma uymuyor. Seninle nefes nefese yaşanacak bir geceye de kayıyor aklım; gel gör ki, o vakitlerde sen yoksun!

Ne zaman senden vazgeçsem, bıraksam ipin ucunu, ne olacaksa olsun desem; hissediyorsun sanki, elinde bir demet çiçekle çıkıp geliyorsun.

Benim gönlüm sana dünden teşne, her geldiğinde yine suya düşüyor yeni bir hayata başlama hayali. Ve ne acı ki, bu yıllardır böyle sürüp gidiyor.

Beni sevdiğini söylüyorsun, o zaman bırak beni! Bırak ki, gidebileyim. Artık bıçak kemiğe dayandı. Ya izin vereceksin, yüz yüze bakabilir halimiz varken bitireceğim; ya bir gün öyle gideceğim ki, kendimi senle tüketeceğim.

Senle ben, adımız her ne ise, her ne olmuşsak şunca yıl içinde, eskidik! Artık anlamamız gerekiyor, biz bir alışkanlığın devamıyız. Hani çok tuttuğu için seri halinde çekilen filmler var ya, onlar gibi, üçüncüden sonra çok sevimsiziz. Seninle bir zamanlar efsaneydik, şimdi sıradan bir hikayeyiz. Bırak ki, gidebileyim. Gideyim ki, yüreğimde sana ait o sihri yaşatmaya devam edeyim….

Geri