gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

mevlana çiçeği

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

mevlana çiçeği dünyanın en ilginç çiçeği ilginç çiçekler

meleklerim bu çiçek çok ilginç.daha öncede paylaştım.çok beğendiniz.sizin için tekrar paylaşıyorum.
    Kırşehir'de, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından çekilen çiçek resminde ortaya çıkan semazenler, görenleri hayrete düşürüyor

Yaklaşık 2 bin adet takvim yaptırarak kişi ve kurumlara hediye eden Çetiner, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle tekrar bir çalışma yapacağını söyledi

Çetiner, çektiği resimler içerisinde en fazla yapraklarında semazenlerin görüldüğü Sütleğen Çiçeği'nin ilgi odağını kaydederek, "Sütleğen dediğimiz otta görülen semazenler görenleri ve beni hayrete düşürdü Dünya Semazen Yılı'nda böyle bir resim yakalamak beni gururlandırıyor

mevlana çiçeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana Haftası

Mevlana Haftası

Mevlana Celaleddin-i Rumi İnsan düşüncesine yepyeni bir mesaj veren ve İslam düşünürlerinin fikir sistemlerini, inanç akidelerini ruh, akıl ve sevgi üçgeni içinde sunan, insanlığa ahlak, din, ilim ve akıl yolunda heyecan katarak yeni ufuklar açan Mevlana Celaleddin-i Rumi, müstesna yüce bir varlık, ilahi bir ışık, manevi bir güneş, Muhammed Ali'nin bendesidir. Bugüne kadar gönüller...
  2. Mevlana çiçeği de varmış....

Mevlana çiçeği de varmış....

Kırşehir `de, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından çekilen çiçek resminde ortaya çıkan semazenler, görenleri hayrete düşürüyor. Sütleğen otunun yapraklarının üzerinde görülen semazenler, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından takvim haline getirildi. Yaklaşık 2 bin adet takvim yaptırarak kişi ve kurumlara hediye eden Çetiner , vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle tekrar bir...
  3. Mevlana Sözleri

Mevlana Sözleri

mevlana sözleri hz mevlana sözleri hz hzmevlana Mevlana sözleri, mevlananın bizler için çok uzun yıllar önce söylediği inanılmaz güzel ve özel sözleri sizlerle paylaşıyorum meleklerim. Hz. MEVLÂNA'dan ÖZLÜ SÖZLER Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi...
  4. Mevlana Derki...

Mevlana Derki...

Hz.Mevlanın söylediği sözler günümüze ışık tutacak türden:tik: Okumaktan zarar gelmez, oku, ama Lanet okuma! Emek ver, kulak ver, ama hiç bir zaman Boş verme! Rakibini geç, sınıfını geç, ama hiç bir zaman Gülüp geçme! Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama, hiç bir zaman Yerinde sayma! Yaklaş, konuş, tanış, ama Uzaklaşma! Hedefe koş, serhada koş, yardıma koş, ama...
  5. Mevlana çiçeği .....çok ilginç

Mevlana çiçeği .....çok ilginç

Kırşehir'de, Makine Mühendisi Ömer Çetiner tarafından çekilen çiçek resminde ortaya çıkan semazenler, görenleri hayrete düşürüyor. Yaklaşık 2 bin adet takvim yaptırarak kişi ve kurumlara hediye eden Çetiner, vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle tekrar bir çalışma yapacağını söyledi. Çetiner, çektiği resimler içerisinde en fazla yapraklarında semazenlerin görüldüğü Sütleğen Çiçeği'nin ilgi...

Sayfayı Paylaş