gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mevlid-i Şerif şiiri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mevlid-i Şerif şiiri Selam arkadaşalr sizin sitenizden de baktım ama galiba ben bulamadım. Mevlid-i Şerif şiiri arıyorum ben yardımlarınızı bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mevlid-i Şerif şiiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadis-i Şeriflerden Seçmeler

Hadis-i Şeriflerden Seçmeler

kısa hadisi şerifler kisa hadisi serifler serifler kisa şerifler kısa Seçme Bazı Hadis-i Şerifler Allah bir millet hakkında hayır dilerse, yumuşak huylularını başlarına idareci yapar. Aralarında bilginlerin(aydınların) sözü ve hükmü geçer. Malı ise, cömertlerine verir. Allah bir millet hakkında da şer dilerse, kötülerini (sefihlerini) onlara...
  2. Hadis-i Şeriflerden Seçmeler5

Hadis-i Şeriflerden Seçmeler5

dert ile ilgili hadisler allah inancı ile ilgili hadisler inançla ahiret inancı melek ve ahiret Hz.Peygamber, bir gün ashabına: İnsanları en çok cehenneme girdiren şey nedir? diye sordu. Ashap: Allah ve Resulü bilir ancak, dediler. Hz Peygamber: İki uzvudur ki, biri ağzı, diğeri ferci (cinsiyet organı), buyurdu. Sonra tekrar sordu: İnsanların en çok cennete eriştiren şey nedir? Ashap, aynı...
  3. mevlid kandili ile ilgili şiirler

mevlid kandili ile ilgili şiirler

mevlid kandili ile ilgili şiirler Selam arkadaşlar sizden mevlid kandili ile ilgili şiirleri rica ediyorum ve şimdiden tşklerimi sunuyorum
  4. mevlid-i şerif şiirleri

mevlid-i şerif şiirleri

mevlid-i şerif şiirleri Mevlid-i Şerif şiir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Mevlid-i Şerif şiirleri paylaşıyoruz sizlerle, ister çocuklarınıza öğretin ezberletin, isterseniz kendiniz ezberleyin :) Hayırlı günler... Allah adın zikredelim evvela, Vacib oldu cümle işte her kula. Kim ki, Allah adını önce ana, Her işi kolay eder Allah ona. Allah adı olsa her işin önü, Asla ebter...
  5. Mevlid Kandiline özel şiirler

Mevlid Kandiline özel şiirler

mevlid kandili şiirleri mevlid kandili ile ilgili şiirler Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Mevlid Kandili'nde sevdiklerinize göndereceğiniz Mevlid Kandili şiirlerini sizlerle paylaşıyoruz. Efendimiz doğduğu gün Putlar devrildi yüzüstü, Efendimiz doğduğu gün. Yıkıldı tağutun büstü, Efendimiz doğduğu gün. Hemen secdeye eğildi, Ben Peygamberim dedi, Sünnet edilmiş görüldü,...

Sayfayı Paylaş