gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

mezarlık ziyareti mi yoksa piknik mi???

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

hamile kadın mezarlığa gidermi hamileler mezarlığa gidebilir mi hamileler gidebilirmi hamile kadın gider mi mezarlık [​IMG]

ya bence tam bir rezalet
    ziyaret desem karşımda öyle bir tablo yook..piknik desem ne bir mangal , ne semaver.. benim ilgimi çeken ,ayaklarını uzatıp poz veren teyzede.. TEYZE, TEYZE .. eni sonu altına gireceğin toprağın üstünde verdiğin o poz..ALLAH ıslah etsin...mazeret ne olursa olsun benim bildiğim mezarlıkta bayanlar başlarını örterler..AHH..ahh bedava dememişler.. Yurdum insanı...

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: mezarlık ziyareti mi yoksa piknik mi???
    yazık wallahi

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: mezarlık ziyareti mi yoksa piknik mi???

ALLAH ıslah etsin gerçekten..utanır insan...

4. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya nasıl bir fotograftır o öyle photoshop gibi insanın inanası gelmiyor

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    ilginççççç....başka bi yorum yapmayyım en iyisi:)

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    nasıl gulumseyip poz veriyolar yaaaaaaaaaa

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah akil fikir versin...
    Ne diriye, nede ölüye Saygi var artik...

YAZIK!!!!!!!

mezarlık ziyareti mi yoksa piknik mi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Hep sağda solda ayrılık sözü İnanmam buna doğru mu söyle Tüm geçmişleri mutlu günleri Sıldım demişsin doğru mu söyle Sen mı bırakıp unutacaksın Sen mı terkedip de gideceksin Sen mı yoksa ben mı söyle Sen mı başkasına koşacaksın Sen mı arayıp sormayacaksın Sen mı yoksa ben mı söyle Günler geçecek mevsimler dönecek Zaman değişecek istemesen de Her tatlı sözün her gülen yüzün...
  2. suç senin mi yoksa benim mi?

suç senin mi yoksa benim mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Hiç düşündünüz mü, kırtasiye malzemesi olsanız ne olurdunuz? Belki kalem gibisiniz; renkli, iz bırakan, sürekli bir şeyler yazan, çizen... Ya da silgi gibisiniz; yazılmış çizilmiş şeyleri beğenmeyip silen... Kimbilir belki defter gibisiniz; koruyan, saklayan, hatırlamasını sağlayan... Kişilik Testleri:Kalem misiniz yoksa silgi mi?
  4. Var misin, Yok musun?

Var misin, Yok musun?

Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.
  5. Kactigin sehir mi, yoksa yüregin mi ?

Kactigin sehir mi, yoksa yüregin mi ?

Şehir geride kalmıştır ama sevdan aynı yerde durur. Şehri koparıp attığın gibi atamazsın içindeki yaralı sevdayı. Bir kez daha gözlerin dolar, ardına bakıp geride bıraktığın sevgiliye son bir kez bakarsın. Son bir vedadır,yolun sonunda geride kalan. Son bir elvedadır,kanayan yürekte tek kalan geriye. Yollar gidilir... Şehir geride kalır.... Ama yara hep kanar. Sıcacıktır asla kabuk...

Sayfayı Paylaş