gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

mia solano gelinlikler süperler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Kusursuz görünmek gözleri kamaştırmak hepsi sizin elinizde..Tek yapacagınız dogru seçim...zevkinize ve tarzınıza kalmış bişey tabi markalardan destek almak lazım değil mi hepsini görmeden karar vermek olmaz ben size MİA SOLANO'yuda görmenizi tavsiye ederm hatta buyrun göstereym :)

nasıl süperler degil mi? daha fazlası için MİA SOLANO

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Budur diyorum yaaa çok beğendim sade ve şık:)Diğerleri de çok hoş ama ben eşimle daha yeni evlenmiş olsaydım eminim bu tarz bir gelinlik seçerdim:)

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    birkaçını çok beğendim canım,paylaşım için tşk

mia solano gelinlikler süperler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süper gelinlikler

süper gelinlikler

Evlilik kararı alan çiftler için düğüne kadar sürecek yorucu ama keyifli bir süreç başlar. Bu zaman için de ençok gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmak adına gelin adayları giyecekleri gelinlik modelinden, makyaj ve saç modellerine kadar herbir ayrıntıyı ince eleyip sık dokuyarak araştırır. Gelinlik modelleri, farklı modeller ile her sene...
  2. Tesettür Gelinlikler(süper)

Tesettür Gelinlikler(süper)

Kapalılar İÇin Tesettürlü Kapalı Süper gelinlik modelleri Sitemiz üzerinden kapalı gelenlik ve tesettürlü gelinliklerin tamamına GELİNLİKLER kategorimizden ulaşmanız mümkün arkadaşlarım. Kapalı olan kadınlarımız için ayrıca sitemize eklemiş olduğumu aşağıda yer alan konular da dikkat çekebilir bu konularımızıda incelemenizi tavsiye ediyoruz. 908352
  3. Kusursuz bir nişan için mia solano...

Kusursuz bir nişan için mia solano...

nisanliklar nişanlığım Herkes nişan töreni düşünmeyebilir ama aile arasında da olsa bir nişan yapılıyor ee biz hanımların başlı başına derdi ne giyeceğim olur kim ne derdine düşerse düşsün bizim güzellik derdimiz bitmezzz :laugh: nişan yapmayı düşünen arkadaşlarım..bende sizi düşündüm:) yani MİA SOLANO bizi düşündü ve çok hoş nişanlıklar tasarladı işte o modellerr siz derde düşmeyin:D...
  4. Kabarık etekli süper gelinlikler

Kabarık etekli süper gelinlikler

süper gelinlikler super gelinlikler kabarık çocuk gelinlikleri süper 2010 gelinlik etekleri Kabarık etek düşkünü benim gibi biri iseniz bunlar bizlerin çok hoşuna gidecek etekleri harika :D
  5. Demet Akalın'ın Gelinliği süper gelinlik

Demet Akalın'ın Gelinliği süper gelinlik

demet akalının gelinliği demet akalının yeni saç rengi saç rengi akalın 2010 akalın Evet melişler bildiğimiz gibi Demet Akalın ile Önder Bekensir Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.Beyaz ve gri renkleri kullanılan gelinlikte omuzlardan dökülen tüller ve taş işlemeleri çok zarif bir görüntü oluşturuyor.

Sayfayı Paylaş