gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Microsoft Nokia'yı Satın Alıyor!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

microsoft nokia nokia haberleri

Sevgili melekler, yazılım ve bilişim dünyasının dev ismi Microsoft, Finlandiyalı ünlü telefon üreticisi Nokia'yı satın alıyor. WSJ'nin haberine göre hızlı ilerleyen mobil cihaz piyasasında geride kalan Microsoft ve Nokia,arayı kapatmaya çalışıyor. Nokia'dan bir sözcü, "Microsoft ile kökleri derine dayanan bir ortaklığımız var. Düzenli olarak görüşme olağan dışı değil" dedi. Finlandiyalı şirketin ABD'deki borsa değeri 14 milyar doların üzerinde. Nokia ise geçen yıl 30.2 milyar Avro'luk gelirinin yarısını mobil telefon bölümünden kazandı. İki büyük şirket arasındaki görüşmeler ileri seviyede devam ediyor..

Microsoft Nokia'yı Satın Alıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Microsoft Vista'yı yeniliyor

Microsoft Vista'yı yeniliyor

Amerikan devi Microsoft, Google şirketinin rakip arama motorlarının kullanılmasını engelliyor şeklindeki suçlaması karşısında yeni işletim sistemi Vista’da değişiklik yapacağını açıkladı. Microsoft yetkilisi Brad Smith, "Adalet Bakanlığıyla (...) vardığımız anlaşmadan memnunuz. Endişeler giderilecek" dedi. Vista kullanıcıları, yapılacak değişiklikler sayesinde Google ve...
  2. Microsoft Kodlarını açıyor

Microsoft Kodlarını açıyor

Microsoft'un ABD'deki merkezinden WAP Program Müdürü Arkady Retik, bunu mümkün kılacak Windows Akademik Programı'nı (WAP) İstanbul'da düzenlenen bir seminerle tanıttı. Retik, WAP'ın Microsoft tarafından geliştirildiğini ve programın akademik dünyaya eğitim ve araştırma amaçlı sunulduğunu belirterek, özellikle öğretim üyelerine ders ve araştırma projelerinde programın kapsadığı üç elementten...
  3. Microsoft""Başkanı da şaştı

Microsoft""Başkanı da şaştı

Bu rakamlara Microsoft Türkiye Başkanı da şaştı MSN kullanıcısının 21.5 milyon olduğu Türkiye'de sadece 7.5 milyon PC var. Rakamlar, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Arıkan'ı şaşırttı. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'deki bilgisayar sayısının MSN kullanıcılarının yaklaşık üçte biri olduğunu söyledi.. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'de...
  4. Kadınlar internette en çok neleri satın alıyorlar?

Kadınlar internette en çok neleri satın alıyorlar?

internetten ne satılır internette ne satılır internette satabilirim satabilirim internetten Çoğu kadınlar gerek üşengeçlikten gerek vakitlerinin olmamasından dolayı internetten alışveriş yapmakta..Ben şahsen biraz çekimser kalıyorum bu konuda çünkü satın alacağım ürünü ben sadece gözlerimle değil her şekilde yakından incelemeliyim ve o anda eğer denenecek bir ürünse üstüme takıp yakışıp...
  5. Acun Ilıcalı TV8'i Satın mı Alıyor?

Acun Ilıcalı TV8'i Satın mı Alıyor?

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı tv8 Sevgili melekler, başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı'nın Tv8'i satın alma girişiminde bulunduğu iddia edildi. Sayısız projesiyle reytinglere ambargo koyan Acun kendi televizyon kanalı için düğmeye bastı. TV 8 ACUN'UN MU OLACAK? Gazeteciler.com'un haberine göre göre geçtiğimiz gün TV 8'in patronu Mehmet Nazif Günal ile...

Sayfayı Paylaş