gebe
  1. nurgloz

nurgloz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Midem bulanıyooo

Konu, 'Gebelik' kısmında nurgloz tarafından paylaşıldı.

midem bulanıyo hamilemiyim midem bulanıyor ama kusmuyorum adet oldum ama bulanıyo adet oldum bulanıyor Arkadaşlar selamlar.bugün ayın 8i ve ben 27temmuzda adet oldum.ayın 1inde ise bitti adetim.bittiği gün ve geçtiğimiz perşembe yani 6sında erkek arkadaşımla ilişkiye girdik.ayrıca 26sındada girmiştik.benim 4gündür midem bulanıyo sürekli.bulantı var.kusacak gibi oluyorum ama kusmuyorum.birde arada tansiyonum düşüyor..yediğim bişeymi dokundu diyorum.yada belirtimidir bu?bu kadar erken olmaz gibime geliyor adet günüme bakarsak?ama neden bulantım bu kadar uzun sürdü?ve baş dönmem neden oluyor?birde havuzada gidiyorum.orada birşey olmuş olabilirmi. erkek arkadaşımda geri çekme yöntemi kullanıyor.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım sadece mide bulantısı tabi ki tek başına belirti olmaz adet dönemini bekle derim eğer adetin gecikirse test yap eczaneden alınan testlerle.Çünkü şu an test bile yapsan,yaptırsan sonuç net çıkmaz.Biraz sabırlı ol bakalım.Nasılsa geri çekme yöntemi %100 güvenli bir yöntem değil.Canını sıkma şimdiden bekle ve gör derim ben.Sağlıcakla kal...

3. nurgloz

nurgloz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler cevap için.adetten 1gün önceki ilişki gebe bırakırmı?daha adetim biteli 1 hafta oldu çünkü ve ondan 5gün sonrada ilişkiye girdik.1 hafta 10 günde sabah bulantısı olmamalı diye biliyorum.tek belirtim bu :(

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Yok canım adetten 1 gün önce gebe kalma ihtimali yok ama sonra da olmuş o olabilir.Dediğim gibi tek bir belirtiyi kafana takma derim.Adetini bekle.Hatta adetinin 4-5 gün gecikmesini bekle ondan sonra test yaptır canım.Sıkma canını.

5. nurgloz

nurgloz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrardan teşekkürler.şüpheli ilişkiden 3gün sonra başladı zaten bulantım.4-5 gündür flan var.dondurma yedikten sonra oldu evde.benim bildiğimde 2 hafta veya 2 ay sonra sanırım bulantı belirtisi oluyodu.

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Rica ederim bulantı zamanı kişiye göre değişir ama dediğim gibi gebe olup olmadığın adet gününün 5-10 gün gecikmesinden sonra belli olur.Bekle ve gör bakalım sonuç ne olacak.Allah kolaylık versin..

7. nurgloz

nurgloz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1haftadada belli olurmu yani :( :(

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Adetin 1 hafta gecikirse önce test yaptır güvenemessen kan testi de yaptır canım ama adetin gecikmesi şart şu an belli olmaz hiçbişey...

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet oldum bundan bir ay önce ilişkiye girdim bir gün adetim geçti şuan ama adetim var ve miğdem bulanıyor.. Neden

10. arkadaslar su an adet görüyorm..ama mide bulantım var ewleneli bir bucuk ay oldu.. korunmuyoruz da..kasıklarımda agrı da var..bu durum da hamile olabılır mıyım sızce cewap verırsenız çok mutlu olurum..

11. users

users Forum Okuru

olabilirsin üzerine görme diye bir durumda var hamılelikte beklemelisin ...

12. arkadaşlar adetim geçeli beş gün oldu test yaptım negatif çıktı.. acaba test için erken bi zaman mı.. yoksa testte çıkmamış olabılır mı.. ne kadar zaman geçtikten sonra yapmalıyım.. bi de sabah erken yapılan test neden daha iii diyolar.. ben de ölee mi yapayım.. off düşündükçe alt üst oluyo pskolojim..

13.  
  14. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benim geç döllenme olmasına rağmen 4 günlük gecikemde çıkmıştı . kan testirdi yaptır emn olmak için

15. bu belirsizlik çok kötü birsey.. eşimin işi geregi şırnaktayız ve burda kı ilçe de kan testı yok.. yollar baya uzak oldugundan hemen gidemiyoruz..bı on gun sonra falan alışveriş için gitcez o zaman baktırcam.. ama aklımdan cıkmıyo adet olcam dıye ödüm kopuyo bana dua edın nolur.. çok istıyorum bebegım olsun..
    ve bugub-n altıncı gun neden testte cıkmıyo anlamıyorum

Midem bulanıyooo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hassas Mideler İçin Diyet

Hassas Mideler İçin Diyet

Diyet yapmak istiyorsunuz fakat mideniz hassas herşeyi yiyemiyorsunuz bu diyetle hem midenizi yormıycaksınız hem zayıf olacaksınız buyrun size o diyet :tik: KAHVALTI 1 su bardağı şekersiz süt 1 kibrit kutusu kadar yağsız beyaz peynir 2 adet grisini KUŞLUK 1 porsiyon mevsim meyvesi ÖĞLE 3 köfte kadar ızgara tavuk veya balık 4 yemek kaşığı haşlama makarna 1 kase diyet yoğurt...
  2. midene yılan girdiğini söyleseydim.....

midene yılan girdiğini söyleseydim.....

Atına binmiş gitmekte olan bir bey, yol kenarında uyumakta olan bir adamın ağzına bir yılanın girdiğini gördü. Yetişip müdahale etmek istediyse de başaramadı. Yılan uyuyan adamın ağzından içeri kaçtı. Aklı selim ve tedbir sahibi biri olan bey, adama topuzla birkaç defa vurdu, yakındaki elma ağaçlarının altına kadar kovaladı. Ağaçların altında çürük elmalar vardı. Bey çürük elmaları yemesi için...
  3. Midem kaldırmıyor arTık Yalanlarınızı !

Midem kaldırmıyor arTık Yalanlarınızı !

Harika nicler Яuhum saĐece bana Điz çöksün !. Garip bi hastayım roL yapan bi ĐeLiyim . ÜzüLme `meLeğim .. Đüşün yeter' GeLirim .. Varsa bekLeyen biri Đüşersem de GeLirim . Ben hep κötü ihtimaLi içimden SöyLedim .. bozuLdu büyüsü .. küL keĐisi sürüsü Maskemi taktım sürdüm boyalarımı Giyindim en süslü yalanlarımı Bir yüzüm gülerken gizlenir öbür yüzüm Kimse duymasın içimden...
  4. Midede yara

Midede yara

mide yarası midede yara midede yara belirtileri midedeki mide yarası ameliyatı midede yara, belirtileri, nedir, olması, ülser, mide yarası, tedavisi, nedenleri, Halk arasında ülser de dediğimiz mide de yara hastalığını hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere Melek'ler. Ülser Nedir? Dr. Orsan Günöz: Midenin ya da onikiparmak bağırsağının mukoza dediğimiz iç yüzünde...
  5. Midesinde polip olanlar

Midesinde polip olanlar

mide polipi nedir,mide polipi nedenleri,mide polipi sebepleri,mide polipi tedavisi,mide polipi hakkıında bilgiler Mide polipleri, mukoza ile kaplı midenin iç yüzü üzerinde oluşan hücre kitleleridir. Diğer bir ismi gastrik polip olan mide polipleri nadir olarak görülür. Çoğunlukla herhangi bir belirti ve şikayete neden olmazlar. Zaten genellikle başka bir hastalık için yapılan...

Sayfayı Paylaş