gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Migren İçin Dua

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yarım baş ağrısı için okunacak dua Yarım baş ağrısı için okunan dua Yarım baş ağrısı için okunacak duası

Halk arasında yarım baş ağrısı da denilen migren için ıkunabileceği söylenen duayı paylaşıyoruz melekler...

Yarım baş ağrısı dediğimiz migren hastalığı için okunacak dua örneği. Ağrıdan şifa bulmak için temiz ve beyaz bir kağıda bu duayı safran gülsuyu ve misk ile yazıp muşambaya sararak üstünde taşır veya günde 7 veya 11 kere okumaya devam ederse şifa bulur.

Bismillahirrahmanirrahim, kaf, ha-ya, ayın, sad, Yikru rahmetı rabbıke abdehu zekeriyya iz nada rabbehu nidaen hafiyyen ka'le rabbi inni ve henel azmü minni veştealerre'sü şey'en velem yekün biduaike rabbi şakiyye allahümme enis ka'hamilli hazel kitab ya Allah ya sübhan ya mennan ya deyyan ya burhan ya sübhan bırahmetike ya erhamerrahimin.

Migren İçin Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Migren için bitkisel öneriler

Migren için bitkisel öneriler

Arkadaşlar artık çağımızın hastalığı olan migrene tam olarak çözüm bulunmasa da,başağrılarını bitkisel yollardan rahatlamak mümkün.Bu nasıl oalcak diyorsanız;Prof.Dr.Ahmet Maranki‘den migren tipi ağrılar için önerileri dikkatle okuyunuz. * Migren tipi baş ağrıları için, 2 su bardağı kaynar su içine birer tatlı kaşığı hafif ezilmiş fesleğen, defne ve oğul otu konularak 15 dakika...
  2. Sevgiliye kavuşmak için dua

Sevgiliye kavuşmak için dua

Kızlar ben iterkeden sevgilime yeniden kavuşmam lazım bunun için bir dua yada dualar var mı lütfen bana yardımcı olun çok kötüyüm.
  3. Muradına Kavuşmak İçin dua

Muradına Kavuşmak İçin dua

muradina kavusma duasi, dilek duasi, dilek dualari Muradimiza erkmek icin , dilegimizin kabul olmasi icin asadaki Esma´yi günde 73 defa zikir edilmeli. Hergün 73 defa Ya Celilü diye temiz bir kalp ile zikir edilmeli Rabbim dualarimizi, zikirlerimizi hakkimizda hayirli ise bu dünyada kabul eylesin, yoksa ahirete ona karsi bizi mükafatlandirsin. Amin Biz hakkimizda neyin hayir neyin...
  4. migren için ilaçsız tedavi var mı

migren için ilaçsız tedavi var mı

Migrenim var ve yine tuttu :S O kadra doktora gittim şifa bulamadım.Aranızda migreni olup bu sorununun ilaçsız halledebilen var mı ? Varsa lütfen bana da yardım etsin :(
  5. Unutkanlık için dua varmıdır?

Unutkanlık için dua varmıdır?

unutkanlık için dualar,hafıza kuvvetlendirici dualar,zihin açıcı dualar,unutkanlığa iyi gelen dualar,zeka açıcı dualar hakkında bilgiler Unutkanlıktan kurtulmak ve zekanın açılması için sıra ile aşağıdaki dualar okunur ; “Bismillahirrahmanirrahim, Ferdün, Hayyün, Kayyûmun, Hakemun, Adlün, Kuddûsün(1). İyyâke na’büdü ve iyyâkenesta’în.(2) İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ.” (3) Dokuz defa...

Sayfayı Paylaş