gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Sevmek Suç Mu

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sevmek suç mu kader bu mu sensiz rabbim canım alsın
    kaderimde sen varsın

dayanamam hasretine
    gel sevgilim desem bile
    neye yarar yoksun sen

ağlar ağlar sana bakan gözlerim
    yanar yanar şu zavallı yüreğim

vazgeçemem bu sevdadan
    o kapkara gözlerine
    ben doymadım el doysun

gözyaşlarım bana keder
    sana eğer kavuşmazsam
    bu aşk toprakta biter

ağlar ağlar sana bakan gözlerim
    yanar yanar şu zavallı yüreğim

Mirkelam - Sevmek Suç Mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suç

Suç

Kişi rüyada suç işlerse kendisiyle ilgili olmayan bir işe karışıp, sıkılacak demektir.Rüyada suç islemek, küfür ve sapikliga tabi olmaya isarettir.
  2. Sucu

Sucu

Takva ve iyilik sahibi, ilimiyle göğüslere, hikmetle kalplere etki yapan kimseye yahut zengin olmaya, rızka ve büyüklere yaklaşmaya, Kase ve bardakla su dağıtan kimse, bilgine, vaiz ve nasihat ehline, iyilksever kimseye, Kırba ve teste ile su taşıyan kimmse, her yönüyle emin olan kimseye, Sucunun tulumunun su akıtması onun ishal olmasına delalet eder.Rüyada görülen sucu, takva ve iyilik sahibi...
  3. Tck’ya GÖre Ayirimcilik SuÇ Mudur?

Tck’ya GÖre Ayirimcilik SuÇ Mudur?

SORU: TCK’YA GÖRE AYIRIMCILIK SUÇ MUDUR? YANIT: Bu kavram, TCK’ya yeni girdi. Bireyler arasında yasaları ihlal ederek ayırımlar yapılmasını ve böylece, ayırıma tabi tutulan kişinin, hukukun sağladığı olanaklardan yoksun bırakılmasını cezalandırıyor. Yasada; taşınmaz malın satılmaması, devredilmemesi bir hizmetin sunulmaması ya da bireyin işe alınmaması halleri, “ayırım” olarak...
  4. Bandrolsüz CD Çoğaltmak Ve Yaymak Şikayete Bağlı Bir Suç Mudur?

Bandrolsüz CD Çoğaltmak Ve Yaymak Şikayete Bağlı Bir Suç Mudur?

Yasal hak sahibi olmayan kişinin bandrolsüz CD çoğaltmak ve yaymak şeklinde belirlenen eylemi, seçimlik hareketli suçlardan olan ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 5101 sayılı kanun ile değişik 81.maddesinin 9.fıkrasının 1/b alt bendinde düzenlenen bandrol olmaksızın çoğaltma ve yayma suçunu oluşturduğundan bu suç Kanunun 75.maddesi kapsamında şikayete tabi suçlardan değildir....
  5. Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Apartmanda köpek beslemek suç mu ?

Köpeğim var ve alt kattaki komşum sürekli beni şikayet etmekle tehdit ediyor, dalaşıyoruz.İyice doldum patlamak üzereyim, acaba dediği doğru mu beni şikayet etse bunun cezası var mı ? Bu nasıl iş, ben hayvan besleyemeyecekmiyim? Bir de şu köpek itlafına yol veren yasa da var :S

Sayfayı Paylaş