gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

moda sınır tanımıyor şimdide üstsüz terlik!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Moda sınır tanımıyor. Şimdi de üstsüz terlikler çıktı. Nasıl mı?

Parmak arası terlikler şekil değiştiriyor. Bu yazın olmazsa olmazlarından biri olan 'üstsüz terlikler' bantllarından kurtulup tamamen çıplak ayaklar için tasarlanmış.

'Sadece bas giy' düşüncesinden yola çıkılarak yapılan bu ilginç tasarım, parmak arası terlik giyemeyen, ayaklarını özgür bırakmak isteyenler için güzel bir alternatif.

Tabanındaki köpüklü uhu sayesinde ayağa yapışan terlikler deriyi tahriş etmiyor, sağlık açısından hiçbir risk taşımıyor.

Terliklerin daha şimdiden 3000 çiftinin piyasaya sunulduktan iki hafta içinde satıldığı söyleniyor. İlk defa İngiltere'de satışa sunulan 'Çıplak terlikler'in tüm numaraları mevcut. Leopar ve tropik desenleriyle yaz günlerini süsleyecek olan terlikler şimdilik sadece kadınlar için tasarlanmış.

Ayaklarınızı özgür bırakın. Eski bantlı terliklerinizi unutun, çıplak terlikler fora!

2. Taurus

Taurus Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: moda sınır tanımıyor şimdide üstsüz terlik!
    o nasıl oluyoo :D yapışkanlımı :) çok ilginçmişşş ! ama böle modalar bana göre deil :)

3. SU__

SU__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

valla süper gçzüküyooo,
    çalışıyo canım bu insanların aklı:)

4. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

güzelmiş valla:)

5. minerwa

minerwa Forum Okuru

valla ben tutum bu terlikleri.. gönderin alayım leoparlısından bir tane :D:D kokoş olacam karar verdim :D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

yok ben her an ayağımından fırlıyacakmış gibi yürüyemem:D:D

moda sınır tanımıyor şimdide üstsüz terlik! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üstsüz Terlik

Üstsüz Terlik

Parmak arası terlikler şekil değiştiriyor. Bu yazın olmazsa olmazlarından biri olan 'üstsüz terlikler' bantllarından kurtulup tamamen çıplak ayaklar için tasarlanmış. 'Sadece bas giy' düşüncesinden yola çıkılarak yapılan bu ilginç tasarım, parmak arası terlik giyemeyen, ayaklarını özgür bırakmak isteyenler için güzel bir alternatif. Tabanındaki köpüklü uhu sayesinde ayağa yapışan...
  2. zeka sınır tanımıyor

zeka sınır tanımıyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Teknoloji çılgınlığı sınır tanımıyor

Teknoloji çılgınlığı sınır tanımıyor

Wireless donanımlı T-shirt teknolojik çılgınlıkta sınır tanımıyor.İşte bilişimin son harikaları. İnternet sitesi üzerinden satış yapılan ürünler arasında 'kablosuz internet erişimini gösteren t-shirt' dikkat çekiyor. Kişinin, bilgisayarını açıp internet erişimi aramasına gerek kalmadan bulunduğu yerde kablosuz internet erişimi olup olmadığını görmesine imkân veren t-shirt, üzerindeki...
  4. üstsüz terlik çıktı

üstsüz terlik çıktı

kızlarr gördünüzmü bilmiyorum ama Şimdi de üstsüz terlikler çıktı. Nasıl mı? Parmak arası terlikler şekil değiştiriyor. Bu yazın olmazsa olmazlarından biri olan ‘üstsüz terlikler’ bantllarından kurtulup tamamen çıplak ayaklar için tasarlanmış. ‘Sadece bas giy’ düşüncesinden yola çıkılarak yapılan bu ilginç tasarım, parmak arası terlik giyemeyen, ayaklarını özgür bırakmak isteyenler için...
  5. M.M Kombinde Sınır Tanımıyor!

M.M Kombinde Sınır Tanımıyor!

Özel gecelerde nereye gideceğimiz kadar ne giyeceğimiz de önemli bir meseledir. Bu güzel ve önemli gecede hepimiz özel birşeyler giyip şık olmak isteriz. İşte bu noktadaMelekler Mekanı Moda takipçilesi olarak işimizi ciddiye alıp sizler için en moda trendleri göz önüne alarak şık ve özel kombinler hazırladık. Tarzınıza uyan kombini seçip özel gecelerinizde göz kamaştırmak da size kalmış.....

Sayfayı Paylaş