gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Modern ev dekorasyon fikirleri 2017

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Modern ev dekorasyonları için modern dekor ürünleri ve dekor tamamlayıcılardan faydalanmak gerekir. Her sezon değişen moda anlayışına paralel olarak tercihte bulunabileceğiniz modern görünümlü koltuk takımları, modern sehpalar, estetik koltuklar, modern aydınlatmalar, yatak odasında en modern takımlar, modern antreler için dresuar ya da tablo modelleri...Kim bilir belki de zevkinize hitap eden modern duvar saati tasarımları ile 2017'de damga gibi düşebilecek dekor önerilerini ev dekorasyonunuzda görme imkanı yakalayabileceksiniz.
    antre-duvar-dekorasyon-fikirleri.jpg bebek-odasi-duvar-kagidi-2017.jpg

Modern görünümlü banyolar için son trend çizgilerin yer aldığı fayanslar, lavabolar, küvetler, ayna modelleri ya da banyoda aydınlatma farklılıkları gibi çeşitliliklerden faydalanmayı da deneyebilirsiniz. Her anlamda modern bir ev dekorunda faydalanabileceğiniz önerilerle resim galerimde sizlere yardımcı olmaya çalıştım. Bu fırsatı en kısa zaman dilimi içinde değerlendirmeye var mısınız?

Modern-Banyo-Dekorasyon-Önerileri1.jpg modern-yatak-konsepti.jpg Salon-Dekorasyon.jpg

Son düzenleme: 15 Eylül 2016
Modern ev dekorasyon fikirleri 2017 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Beyaz ev dekorasyonu Beyaz dekorasyon örnekleri Beyaz rengi çok severim. Saflığın, zerafetin simgesidir benim için. Bembeyaz evleri gördüğümde çok beğeniyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor masum beyaz. Ama beyazın turkuaz ve toz pembe ile kombini yapılmış evleri daha çok beğeniyorum. Bu beyaz ağırlıklı dekore edilmiş evleri siz meleklerin beğenisine sunuyorum.
  2. Eviniz İçin Önemli Dekorasyon Fikirleri

Eviniz İçin Önemli Dekorasyon Fikirleri

ev dekorasyonu nasıl yapılır ev dekorasyonu nasıl olmalı Sevgili melekler, ev dekorasyonları evsahibinin ruhunu kişiliğini yansıtır. Kişi neşeli ve canlı bir kişilikse evi de rengarenk hayat dolu olur. Kişi daha sade ve klasik bir tipse evi de kendisi gibi sade ve zarif bir şekilde dekore edilmiştir. Biz bu sayfamızda sizlere ev dekorasyonu nasıl yapılır, ev dekorasyonu nasıl olmalı...
  3. En Modern Dekorasyon Fikirleri

En Modern Dekorasyon Fikirleri

2014 Dekorasyon Trendleri En Modern Dekorasyon Önerileri Yeni Dekorasyon Fikirleri Dekorasyona önem veren birisiniz ve değişik dekoratifler yaratmak mı istiyorsunuz? Yatak odası, mutfak, salon, oturma odası, ofis ya da çalışma odası, bebek odası, genç ya da çocuk odası gibi mekanlarda değişim yaratmak adına farklı mobilya ürünlerinden yararlanabileceğiniz gibi değişik aksesuar tercihlerinde...
  4. Sonbahar'da 2017 ile gelen yeni ev trendleri

Sonbahar'da 2017 ile gelen yeni ev trendleri

Sonbahar mevsimi pek çok kişide hüznün ifadesini canlı tutmaktadır. Ev dekorasyonu yaparken sonbahar dönemi adına gerçekleştireceğiniz değişimlerde de bu hüzün kimi zaman oda ortamlarına adapte edilebilmektedir. Bazen renklerle, bazen dekoratif biblo seçenekleri ile bazense ise sonbaharı anımsatıcı imgeler ile sonbahar havası odalarda etkisini gösterebilir. 2017 sezonu için sonbahar da yepyeni...
  5. Modern ev dekorasyon fikirleri 2017

Modern ev dekorasyon fikirleri 2017

Ev dekorasyonları ehemmiyet gösterilen görünümler arasındadır. Modern görünüm kişilerin tercihi ile odalarda kendini belli ederken tamamen beklenti karşılayıcı durumlar düşünülerek hareket edilmektedir. 2017 sezonunda oda görünümlerinde biraz hareketlilik yakalamak istiyorsanız öncelikli düşünceniz aşağıdaki resim galerimden fikirlerle yola çıkmak olmalıdır. Modern görünümlü 2017 sezonu...

Sayfayı Paylaş