gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Mondi'den Cozy Delüx Koltuk Takımı

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Mondi'den delüx takım almak istiyorsunuz ve en yenileri hakkında fikir edinmek mi istiyorsunuz? Çeşitli renkleri, kalitesi ve ben burdayımlığı ile sizlere en kaliteli görsel zenginlikleri sunacak olan Mondi cozy delüx takım ile tanışmaya hazır mısınız? Sağlığa zarar vermeyen malzeme kullanımı ile tasarlanmış olan cozy delüx koltuk takımı renkli boncuk fitil uygulaması ile kendini gösteren en özel delüx koltuk takımıdır. Kol, kırlent kenarları ve sırt tasarımında yararlanılan renkli boncuk fitil uygulamasının yanında her yüzeyde kullanılan sünger yapısı ekstra konforu oturma odası ya da salonlarınıza davet edecektir. Yüksek ayak yapısı ile bu koltuk takımı kendini daha yüksekte gösterdiği gibi bulunduğu ortamda her daim hijyenikliği sağlayacaktır. 3,586,00 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz cozy delüx takımı almak için hala bekliyor musunuz? Mondi-cozy-delux-takım.jpg

Mondi'den Cozy Delüx Koltuk Takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koltuk takımı

Koltuk takımı

kahverengi koltuk dekorasyonu kahverengi koltuk takımları Selam melekler üç aydır kendime salon için koltuk takımında karar veremedim mobilyalarım kahverengi camları siyah sandalyelerimin oturma yerleri krem ama asil bi salonum olsun istiyorum koltuk perde ve halılarda hangi renkleri seçmeliyim karar veremedim.Krem kırmızı konusunda bi fikrim var ama fazla mı iddialı olur.Önerilerinizi bekliyorum
  2. 2015 Mondi'den Bella Koltuk Takımı Modeli

2015 Mondi'den Bella Koltuk Takımı Modeli

Bella koltuk takımı oturma odası ya da salonlarınız için 2015 yılı içerisinde yapacağınız değişme de tercih edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Mondi'nin en özel koleksiyonu içerisinde kendini göstermeyi başarmış olan bella koltuk takımı fitil uygulamaları, baklava desenli sırt çektirmeleri ile sizlere kaliteyi verecektir. Komple süngerimsi yapısı ile maksimum konforu size veren...
  3. Mondi'den Venita Yatak Odası Takımı Modeli

Mondi'den Venita Yatak Odası Takımı Modeli

Özel bir yatak odası dekorasyonu yapmak istiyorsunuz ve yatak odanıza ayrı bir hava katacağına inandığınız bir yatak odası takımı almak mı istiyorsunuz? O zaman uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün bulacağınızdan emin olduğunuz Mondi mağaza ziyaretinde bulunmaya ne dersiniz? E1 standartlarındaki malzeme kullanımı ile tasarımı tamamlanan bu yatak odası takımı yüksek ayak sistemi ile sizin her gün...
  4. Sevilla Delüxe Takımda %10 İndirim!

Sevilla Delüxe Takımda %10 İndirim!

Modern tarz bir oda dekore etmek itiyorsanız ve İstikbal'in yeni indirimlerinden faydalanmak istiyorsanız sevilla delüxe takım tercihinde bulunarak 4,099,20 TL ile salonlarınızı yeni baştan yaratabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu takım fonksiyonel hatları ile tüm ilgi çekiciliğini üzerine toplamaktadır. Üçlü, ikili üniteleri ve iki adet berjeri ile sizlerin oturma alanlarınızı konforlu...
  5. İstikbal perla delüxe takım ile salonlara gelen şıklık

İstikbal perla delüxe takım ile salonlara gelen şıklık

Perla şıklık ve konforunu evinize davet etmeye ne dersiniz? Perla delüxe takım farklı renk seçenekleri ile İstikbal kalitesini bu sene salonlarınızda hissettireceği benziyor. Ayaklarının yerden yüksek oluşu takıma ayrı bir hava katmakta ve titiz bayanlar için yüz güldürücü sonuç edinimine yardımcı olmaktadır. Koltukta uyumlu renklerle kombin edilen sırt minderi ve kol kenarı fitil uygulamaları...

Sayfayı Paylaş