gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Abacı - Bir Ufacık Dargınlıkla

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bir ufacık dargınlıkla Bu aşka son vermiyelim İkimizde seviyoruz
    Gel bir daha deneyelim

Kulak ver sen sözlerime
    Sevgiyle bak gözlerime
    Haydi uzan dizlerime
    Gel bir daha deneyelim

Daha da çok geç kalmadan
    Bu sevgi hiç son bulmadan
    Sevda yolu kapanmadan
    Gel bir daha deneyelim

Ben gönlümü açtım sana
    Sen de artık inan bana
    Gururumu at bir yana
    Gel bir daha deneyelim

Söz: Şeyda Timuçin

Muazzez Abacı - Bir Ufacık Dargınlıkla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Abacı - Tanık

Muazzez Abacı - Tanık

Tek bir kıvılcımdan yangınlar yaratdık Sevdayla tutuşurduk sarılınca Tanık geceler tanık Özlemlerimizde dururdu dünya Tanık geceler tanık... Kim kuruttu denizleri Kim söndürdü ateşleri Gün ışımaz oldu,mahkum geceler Geceler mahkum, yanlızlığa, mahkum... Bir yağmurla sönermi bu ateş Yeniden dönermi dünya Nasıl inanırım nasıl, Nasıl unutulduğuma Kışları yaz derdik, karayı beyaz Böyle bitmez,...
  2. Muazzez Abacı - Konyalım

Muazzez Abacı - Konyalım

Hani ya da benim elli dirhem pırasam Üç mum yaksam Konyalıyı arasam Konyalım yürü yürü yavrum yürü fistanını sürü Şimdi de geçti de burdan Konyalının biri Hani ya da benim elli dirhem yoğurdum Konyalıdan ben bir roman doğurdum Konyalım yürü yürü yavrum yürü fistanını sürü Şimdi de geçti de burdan Konyalının biri Hani ya da benim elli dirhem bulgurum Konyalının kaşlarına vurgunum Konyalım...
  3. Muazzez Abacı - Cesaretim Var

Muazzez Abacı - Cesaretim Var

Hiç hakkın yok beni böyle üzmeye Hiç hakkın yok herşeyi böyle silmeye Bilirsin ben sevmeyi senden öğrendim Bana bir kaç anıdan başka ne verdin Bu sabah göz yaşlarım İçine seni sakladım Gizlediğim duyguların hepsini al Tanrımdan dileğim sensiz yaşamak bilirim Çok zor olacak cesaretim var Sarsıldım önünde dipsiz kuyular Nasıl yaşanır bu yıllar Cesaretim var __________________
  4. Muazzez Abacı - Bitmemiş Gibi

Muazzez Abacı - Bitmemiş Gibi

Seninle bu aşk'ı kaldığı yerden Devam ettirelim, bitmemiş gibi Bütün suçları affediyorum Ne olur geri dön, gitmemiş gibi Razıyım gönlümü yerden yere vur Razıyım karşımda eller gibi dur Bitsin bu ayrılık, bitsin bu gurur Ne olur geri dön, gitmemiş gibi Ne ben söyleyeyim ne sen hatırlat Unut sen vedayı, anılara kat Bizimle başlasın yeniden hayat Ne olur geri dön, gitmemiş gibi......
  5. muazzez abacı :VURGUN

muazzez abacı :VURGUN

Gözlerim uykuyla barıştı sanma Sen gittin gideli dargın sayılır Ben de bir zamanlar sevildim amma Seninki düpedüz vurgun sayılır Yalan mı söyledin göz göre göre Ne zaman dolacak verdiğin süre Gönülden gördüğüm takvime göre Aldığım her nefes birgün sayılır Armağan ettiğin kutsal mendile Akarken içimi dağlayan çile Manavgat denilen çağlayan bile Benim gözyaşımdan durgun sayılır Ne kadar...

Sayfayı Paylaş