gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Muazzez Ersoy - Veda Busesi

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

muazzez ersoy veda busesi veda busesi tab hani ey gözyaşım akmayacaktın muazzez ersoy hani o bırakıp giderken beni hani o bırakıp giderken seni bu öksüz tavrını takmayacaktın?
    alnına koyarken veda buseni
    yüzüne bu türlü bakmayacaktın?

hani ey gözlerim bu son vedada,
    yolunu kaybeden yolcunun dağda
    birini çağırmak için imdada
    yaktığı ateşi yakmayacaktın?

gelse de en acı sözler dilime
    uçacak sanırdım birkaç kelime...
    bir alev halinde düştün elime
    hani ey gözyaşım akmayacaktın

Muazzez Ersoy - Veda Busesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Senin İçin

Muazzez Ersoy - Senin İçin

ben senin için yanarım için hiç sızlamasın vicdanın muazzez ersoy hiç sızlamasın vicdanın muazzez ersoy yanarım Bir sabah uyanırsan ben yoksam Bil ki seni anladım, çekildim hayatından Sana bir tek hatıra bırakmadan Giderim hayatından bilinmezlere Sen üzülme ben yanarım Sen benim gönlümün en güzel yerindesin Gün gelir dönersem yüreğinden bilesin. Ben senin için yanarım için için Bu acı...
  2. Muazzez Ersoy - Hiç Farketmez

Muazzez Ersoy - Hiç Farketmez

Gece OlmuŞ GÜndÜz OlmuŞ Yanimdaysan HİÇ Farketmez Tutkİ Kiyametler KopmuŞ Senİnleysem HİÇ Farketmez Tut Kİ Kiyametler KopmuŞ Yanindaysam HİÇ Farketmez Al Canimi Kat Canina Ne Yapsam Az AŞk Adina Aldirmam DÜnya Kahrina Senİnleysem HİÇ Farketmez __________________
  3. Muazzez Ersoy - Gör Gör

Muazzez Ersoy - Gör Gör

Gün olur devran döner Sen kapimi calarsan Cok gülerim haline O gün beni ararsan Bu kalp sevilmek ister Ask kolay degil anla Günahlari hakettin agla haline agla Yolun acik ola elveda Gör gör seni nasil unutacagim Yeni yeni asklara kavusacagim Sakin ola gönlüme sokulma Seni avucumda oynatacagim __________________
  4. Muazzez Ersoy - Eskidendi O

Muazzez Ersoy - Eskidendi O

muazzez ersoy mutluluk mu kaldı mutluluk mu kaldı eskidendi o bir daha sevmek mi eskidendi o bir daha sevmekmi mutlulukmu yüzümde tebessüm arama dostum... mazîdeki büyük sevgidendi o... ağlıyorum diye hor görme beni, mutluluk mu kaldı; eskidendi o... dostlar oldu birer yabancı gibi, hasret çöküverdi bir sancı gibi... yollarda dolaştım kimsesiz gibi, bir daha sevmek yok eskidendi o......
  5. Muazzez Ersoy - Ayrılmalıyız Artık

Muazzez Ersoy - Ayrılmalıyız Artık

ayrılmalıyız artık nota ayrılmalıyız artık akor muazzez ersoy beyaz güller notası gitmeliyim bu yerden saadet diliyorum sana beyaz güllerden Bir yerde ümit biter Solar laleler güller Aşk yalan inan buna Perişan hep gönüller Ayrılmalıyız artık Gitmeliyim bu yerden Saadet diliyorum Sana beyaz güllerden Sevdim seni çok sevdim Hep böyle kalacağım Senin mutluluğuna Yakından...

Sayfayı Paylaş