gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

müdürüm afffedin beni !!!!

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

yaw ben yıne ıtıraf etcem kızmayın :) ben gecen sene okul baskanı secıldım ve okadar cok toplantıya gıdıyordumkı bıkmıstım artık...
    bı gun mudur bey benı cagırdı ve .... lisesınde butun okul baskanlarının toplantısı var gıt dedı .. o gun cıldırcak gıbı omustum cunku bezmıstım artık...

herneyse! bana para verdı 10 ytl :) al bunu gıt dedi . ben parayı aldım teskkur ettım ve arkadaslarımı cagırdım en yakın 2 arkadasımı ! o parayla toplantıya gıtmedım okulun orda kofteci ye gıdıp sofrayı donattık bı guzel yedık .... hocam affedın okulumu o gun temsıl edememıştım ama napıyım sureklı toplantı sıkmıstı artık :(

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Arada olur boyle seyler.

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    afiyet olsun canım :D

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arada olur böyle şeler canım afiyet olsun:D
    booooşş veeer:D

müdürüm afffedin beni !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banka Müdürünün Kartı da Kopyalandı

Banka Müdürünün Kartı da Kopyalandı

İngiltere'de dolandırıcılar, Barclays Bankası'nın başkanı Marcus Agius adına düzenledikleri bir kredi kartıyla, Barclays Bankası'ndan 10 bin sterlin (25 bin YTL) çekmeyi başardı. Banka yetkilileri, dolandırıcıların, kredi kartını elde etmek için bankanın müşteri hizmetleri bölümüne, internette kolayca bulunan Agius'un doğum tarihi ve adresi gibi basit ayrıntıları verdiklerini söylediler....
  2. Kayıp emniyet müdürü bulundu

Kayıp emniyet müdürü bulundu

Kayıp emniyet müdürü bulundu ANKARA (ANKA)- Aladağlar Milli Parkı'nda kaybolan Kayseri'nin Develi İlçesi Emniyet Müdürü Suat Günbey yaralı olarak bulundu. İki gündür kendisinden haber alınamayan Günbey'in helikopterle yapılan arama sonrası bulunduğu bildirildi. Aladağlar Milli Parkı 1. Foto Safari Fotoğraf Yarışması'na katılmak için Develi Belediye Başkan Yardımcısı İsmail...
  3. Okul Müdürünün Veliye Şiiri..

Okul Müdürünün Veliye Şiiri..

Aziz veli,bay veli,pek sayın veli Sekiz sene oldu kızınız bize geleli İnan hocaları ediyor deli Mektubu alır almaz gel artık veli Kimyadan alamaz,bedenden takla atamaz Yazılıya gelince kopyasız yapamaz Kızınız okulda örnek bir haylaz Sesimi duyar duymaz gel artık veli İyi olur ilerde belki Ama fen 1, türkce 2 Kurnazlıga gelince adeta tilki İşler biter bitmez gel artık veli...
  4. Müdürlerden Gelen notların anlamları

Müdürlerden Gelen notların anlamları

"Bu konuda düşüncelerini bana bildir." Tercümesi: Ne yapacağımı bilemedim. "Bu konuda bir toplantı yapalım." Tercümesi: Neden yapacağımı bilemedim. "Bunu imzala." Tercümesi: İşler ters giderse senin başın ağrısın. "Yönetim Kurulu'na sun." Tercümesi: Genel Müdürle Yönetim Kurulu Başkanı bu konuda farklı düşünüyorlar, sen kendini...
  5. müdürüm temzlik hastası

müdürüm temzlik hastası

benim müdürüm temizlik hastası.heryeri 2 günde bir sildirir temizletir..bizim yaşam alanlarımıza bile müdehale eder..dün geldi odama içeri girerken hışımla yere baktı..suratını astı...aslı hanım yere saçınız düşmüş(1 tel zor görünüor yani ben farketmedim) diyerek 2 kağıdı birbirine iliştirip kağıtla saçımı yerden alıp çöpe attı.masamda duran eşyalarada takmış..şu şurada kalemlik burada takvim...

Sayfayı Paylaş