gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhabbet kuşunun bakımı nasıl yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba yeni bir muhabbet kuşu aldım. Acaba Muhabbet kuşunun bakımı nasıl yapılır? bilgi bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhabbet kuşunun bakımı nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet Kuşu Yumurtası Bakımı

Muhabbet Kuşu Yumurtası Bakımı

muhabbet kuşlarının yumurtası muhabbet kuşu yumurtası muhabbet kuşu yumurtası bakımı Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlardan muhabbet kuşları hakkında çeşitli bilgiler vermeye devam ediyoruz sizlere melekler :) Bu makalemizde de yumurtlayan muhabbet kuşlarının yumurtaları ve bakımı hakkında bazı bilgiler sunacağız sizlere.. :) Muhabbet kuşları, bir sene içerisinde birkaç defa...
  2. Muhabbet Kuşlarının Yumurtlayacağı Nasıl Anlaşılır

Muhabbet Kuşlarının Yumurtlayacağı Nasıl Anlaşılır

Muhabbet Kuşlarının Yumurtlayacağı Nasıl Anlaşılır lütfen bu konuda bildiklerinizi yazın bana arkadaşlar.
  3. muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşu nasıl yıkanır?

muhabbet kuşum suyu sevmiyor nasıl yıkayabilirim??
  4. muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşumu nasıl konuşturabilirim

muhabbet kuşum 5 aydır bende ama daha hiç kelime söyleyemiyor konuşturmak için neler yapılabilir neler yaptınız lütfen bana anlatır mısınız. tşk.
  5. Yumurtlamış Muhabbet Kuşuna Bakım Nasıl Yapılmalı ?

Yumurtlamış Muhabbet Kuşuna Bakım Nasıl Yapılmalı ?

Bu konu;yumurtlamış muhabbet kuşuna bakım nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, siz de bir kuşseverseniz ve evinizde muhabbet kuşu besliyorsanız bu sayfamızda ki konumuz sizi ilgilendiriyor demektir. Aldığınız muhabbet kuşu dişiyse ya da erkek muhabbet kuşunuza bir dişi almayı düşünüyorsanız, ilerde yumurtlayacak olan dişli muhabbet kuşunun bakımının nasıl olması...

Sayfayı Paylaş