gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Muhabbetkuşu ile arkadaş olabilmemiz için neler yapmalıyız ?

Konu, 'Kuş Bakımı' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

muhabbet kuşu muhabbetkuşları aile olabilmemiz için ne gerekir muhabbet kuşu ile iletişim MUHABBETKUŞU İLE ARKADAŞ OLABİLMEMİZ İÇİN NELER YAPMALIYIZ ?
    Muhabbet kuşları, neşeli, akrobatik, sevecen, sıcakkanlı ve şaşırtıcı küçük kuşlardır. Onların dostluklarını kazanmak için, zekice yaklaşarak ilgisini çekin. Zaten çoğunlukla onlar sizden önce size yaklaşacaklardır. Ancak bu narin vücuttaki eğlendirici kişilik, ona kaba davranmanıza asla müsaade etmez.
    Bir çok muhabbet kuşu, omuzlarınızda vakit geçirmeyi çok sever. Bu özelliklerine rağmen genellikle kucaklanacak, okşanacak hayvanlardan değildirler.
    Ama ara da bir başlarının kaşınmasından da hoşlanırlar.
    Muhabbet kuşları, kendilerine her gün dokunulmasını isterler. Eğer dokunuşlarınızı yeterli bulmazlarsa utangaç, vahşi ve bazen de yaramaz olabilirler.

Muhabbetkuşu ile arkadaş olabilmemiz için neler yapmalıyız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
  2. Çocuklarınızla Arkadaş Olabilme

Çocuklarınızla Arkadaş Olabilme

Çocuklarıyla Arkadaş Olan Anne-Babalar Çocuğa arkadaşça yaklaşmakla arkadaş olmak aynı şeyler değildir. Aşırı otoriter bir anne-baba olmamak yeterlidir. İletişimde seviye bozulduğu ve ciddiyet kaybolduğunda, çocuk hayat boyu sürecek olumsuzluklar yaşayabilir. Hayatın çeşitli alanlarında bireylerin üstlendiği çeşitli sosyal roller ve kimlikler bulunabiliyor. İşyerinde işçi ya da...
  3. Zayıflamak için ne yapmalı?

Zayıflamak için ne yapmalı?

zayıflamak için ne yapılmalı zayıflamak için neler yapılmalı zayiflamak icin ne yapmali yapmalıyız yapmalı Zayıflamak için ne yapmalı? Fazla kilolarınızdan bıkıp, şişmanlıkla mücadele etmek istiyorsanız önerilerimizi dikkate alın. * Boyunuza uygun ağırlığı hedefleyin. * Kilolu ve şişmansanız, önce ağırlık artışını önleyin. Daha sonra ağırlık kaybetmeyi hedefleyin. * Az yağ eklenmiş sebze,...
  4. öksürük için ne yapmalı

öksürük için ne yapmalı

Öksürüğü kesmek için ne uygulayacağız ne yapmak gerekiyor ? Bir türlü geçmiyor bıktım ilaç kullanmaktan arkadaşlarım yaa lütfen yardım tavsiyeee :S
  5. kilo almamak için ne yapmalıyım arkadaşlar

kilo almamak için ne yapmalıyım arkadaşlar

Melekler iştahımı kesemiyorum.Ben ne yapabilirim verdiğim kiloları almamak için?Hala iştahım var :S

Sayfayı Paylaş