Muhasebeci'lerden yardım istiyorum

zaga

Üye
Üye
Muhasebeci'lerden yardım istiyorum
bakkal muhasebesi
Arkadaslarım benım kucuk bır ınt.cafem var.muhasebe ücret iartık bize çok fazla gelmeye başladı,daha doğrusu birçok kısıtlamaya girmek zorundayız,işlrimiz baya bir azaldı çünkü.ben diyorumki bizim fazla bir girdimiz çıktımız yok sonuçta burası bir internet cafe.acaba bu işleri kendim yapabılırmıyım çok mu zordur? sonuçta benım dedem ılk.mezunuydu ve kendı bakkal dukkanın muhasebesını kendı tutuyordu,şimdi daha ıyı anlıyorum muhasebecıye her ay bellı bır ucret vermektense kendı ısını kendın yapmak daha mantıklı,muhasebecı yanında calısan yada muıhasebecı olan arkadaslarım bana kucuk kucuk ıpucular versenız de bu işleri ben yapsam dıyorum,şimdiden çok tşk.

sadminden konuyla ilgili sorularının cevaplarını alabilirsin zaga.Çünkü o birrrr muhasebecii:D

Ne kadar muhasebe ücreti ödüyorsunuz ?

canım ben muhasebeci yanında çalışıyorum ve eminim senin kdv.vergilerin çıkıyordur azda karda etsen zarada etsen vergin her ay çıkıyordur...peki sen vergilerini kendi başına nasıl çıkarıcan..o vergiler denetleme ve devlet altında resmi olarak çıkarılıyor..bence o eskidendi kendi muh.tutmak...şimdi artık herşey değişti..birde yazar kasa faturaların var ..onlar işleniliyor her ay ...eğer aylık çok ödüyorsan tanıdıık falan yokmu muhasebeci..belki indirim yapar...inş en kısa zamanda düzgün muhasebeci bulursun canım..sevgiyle kal...

konuya yorumlarınız için tşk,demek bizim adminimizde bir muhasebeci,zaten gecenlerde sunu öğrendimki artık eskisi gibi kendin tutamıyomuşun muhasebeyi,illaki bir muhasebeci imzası olması lazımmış.biz zaten tanıdık muhasebeciyle calısıyoruz,dost kazığı bu olsa gerek ,ben başka muhasebıcelerle gorustum,şu anda bızım muhasebecının aldığı fiyatın yarısına yapabılceklerını söyledi ve şaşırdım düşünsenize 50 ytl daha ucuza yapıcakmış ama gel görki tanıdık olduğu için muhasebeci nasıl yola senle devam edemıcez artık demelıyım acaba ?

o tanıdıgınız şahıs nasıl tanıdık ayıp olur bıraz ındırım yapayım dıye dusunmuyor ve sızı zor durumda bırakıyorsa sızde ona açık açık onunda devam edemıcenızı soyleyın...

bende tıcaret meslekl lısesınde muhasebe finans okuyorum gercekten karısıkk ... umarım bi çözüm yolu bulursunuz

evet gerçekten tanıdıkla iş yapılmaz,şimdi tanımadığımız bir kişi olsaydı evrakları ordan almam daha kolay olcaktı

Geri